مد عروس و نامزدی و غیره

  • جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2017

    اگر به دنبال مدل لباس عروس هستید بهترین را یافتید.بهترین و زیباترین لباس های عروس که تابحال دیده اید.این لباس عروس ها توسط طراحان استرالیایی انجام شده است.طرح های زیبایی که کمتر در کشور مان می بینید.اگر چه تفاوت سلیقه همیشه وجود دارد.امیدواریم که شما هم از دیدن لباس عروس ها لذت ببرید.

  • جدیدترین مدل های لباس عروس سال 2017

    برخی از طراحان و افراد جویای مدل های جدید لباس عروس می توانند در سایت persiane.ir نمونه های آن را ببینند. لباس های عروس توسط طراحان استرالیایی طراحی شده است.نمونه هایی زیبا و دیدنی که بسیار جدید هم می باشند. لباس عروس اولین موردی است که در در مجالس و عروسی ها به چشم می آید.دوستان من از دیدن این همه لباس عروس زیبا لذت ببرید.

  • شاید با دیدن این مطلب مسیر زندگیتان عوض شود. بسیار ساده ولی موثر

    سلام تو سال جدید میخواین چی کار کنید ؟ , بزارید ببینید چقدر وقت داریم . وقت خالی رو تو 24 ساعت حساب میکنید . فرض کنید 8 ساعت میخوابیم , 2 ساعت غذا میخوریم , 1 ساعت هم میریم دست شویی و گلاب به روتون , 1 ساعت دیگه هم باسه خواب و استراحت و فقط باسه اونایی که دانشجو یا مهندس هستند 5 ساعت برای کار و تلاش البته در روز های تعطیل اون 5 ساعت رو از دست میدید و به جاش 2 ساعت بیشتر میخوابید , این جوری 2191 ساعت در روز های بین هفته وقت دارید و 520 ساعت توی جمعه ها دقت کنید اگه روز های تعطیل دیگه رو اضافه کنید ساعت های بیشتری وقت دارید مثلا اونایی که مثل من همه روزه تعطیل هستند 3756 ساعت وقت خالی دارن حالا تو این زمان چه کار هایی میشه کرد؟

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری