• وبسایت یوتیوب 1.5 میلیارد کاربر دارد بزرگترین شبکه اجتماعی اشتراک گذاری فیلم و ویدی

  یوتیوب یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی است که هر ساله تعداد زیادی بازدید را خواهد داشت و معمولا در کشور ها جز پر بازدید ترین وبسایت ها است و هر سال نیز این سایت به میزان درآمد بالاتری از قبل می رسد که رقم های جدید نشان از تعداد کاربران زیاد این وبسایت اشتراک گذاری فیلم و ویدیو می دهد و روز به روز نیز به تعداد کاربران این وبسایت بزرگ افزوده می شود و بی رقیب هر روز قوی تر از دیروز به جلو می رود!.

 • اطلاعات GPU (پردازنده مرکزی) در تسک منیجر ویندوز 10 قابل مشاهده خواهد بود

  مایکروسافت یکی از فعال ترین شرکت ها در حوزه خدمات رسانی های نرم افزاری است و همه ی ما این شرکت را با سیستم عامل محبوب تحت دسکتاپش یعنی ویندوز می شناسیم و این شرکت هر ساله ویندوز و یا بروزرسانی های جدید را برای نسخه های مختلف سیستم عامل محبوب خود به بیرون انتشار می دهد که آخرین نسخه ی این سیستم عامل محبوب ویندوز 10 می باشد که قرار است یکی از قوی ترین های موجود در بازار باشد و باید انتظار این را داشت تا پیشرفته تر نیز شود

 • انتشار محتوای مجرمانه در المان باعث یورش پلیس به خانه شما می شود

  این روز ها شبکه های اجتماعی از پر استفاده ترین نرم افزار ها و ابزاری هستند که افراد به انها سر می زنند و انتظار می رود بیشتر افراد در دنیا حداقل یکبار نیز به این شبکه های اجتماعی سر زده باشند. این شبکه ها در کشور های مختلف قوانین خاص خود را دارند و هر کشوری طبق قوانین خود برخی هنجار ها را برای این سیستم های مدیریت ارتباطات در نظر گرفته شده است که در برخی کشور های اسان و برخی نیز سخت گیرانه است!.

 • ساخت کفش‌های شیک و قابل شستشو با استفاده از پلاستیک بازیافت شده

  افزایش روزافزون پلاستیک های دور ریختنی در محیط زندگی ما انسانها ، دغدغه ی اکثر طرفداران محیط زیست است و این باعث شده است که خلاقان و نوآوران محصولاتی را خلق کنند که از جنس پلاستیک های دور ریختنی باشند. و تعداد این محصولات خلاقانه روز به روز افزایش می یابند .یکی از شرکت هایی که خطر پلاستیک ها را به فرصت تبدیل کرده است، شرکت Rothy's است ، شرکتی که با استفاده از پلاستیک های بازیافت شده کفش های قابل شستشو تولید می کند.

 • تغییر در طرح های اینترنت همراه اول

  اینترنت این روز ها در کشور ما روز به روز در حال گسترش و پیشرفت است و انتظار می رود این شرکت ها روز به روز نیز بر خدمات خود در حوزه ی وب و اینترنت موبایل اضافه نمایند و این را می توان از طرح های موجود در شرکت های اراده دهنده ی سرویس به خوبی متوجه شد و البته انتظار می رود این شرکت ها نیز به دلیل رقابت با یکدیگر برخی ویژگی های جدید را نیز به طرح های خود اضافه نمایند. به طور مثال استفاده از اینترنت نا محدود شبانه توسط شرکت همراه اول

 • اینفوگرافیک: پسماند غذا و استارتاپ ها

  پیش خودم فکر می کردم استارتاپ یه موضوع دیجیتال یا فناوری گونه باید باشه! اما چند وقت که تحقیق کردم فهمیدم اینطوریا هم نیست! استارتاپ ها می تونند در هر مورد ودر هر زمینه ای انجام بشن.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری