• شالگردن هوشمند تصفیه کننده ی هوای آلوده

  شالگردن هوشمندی ساخت شده است که سطح آلودگی هوا را شناسایی می کند و به کمک اپلیکیشنی که با آن درارتباط است , به صاحبش هشدار آلودگی هوا را می دهد و از او می خواهد که با شالگردن دهان و بینی خود را بپوشاند.شالگردنی که وظیفه ی تصفیه ی هوای آلوده را بر عهده دارد.این شالگردن در ابتدا فقط برای دوچرخه سواران ساخته شده بود , اما اکنون همه ی مردم در هر جایی که اثری از آلودگی است , می تواند از آن استفاده کنند و از نفس کشیدن هوای پاک لذت ببرند.

 • سیستم اسکنر عنبیه توسط آلمان ها نا امن شناخته شد

  هنوز هم خیلی از افراد به دنبال راهی بهتر و آسان تر برای باز کردن روزانه قفل های امنیتی در دستگاه های اطراف خود هستند که این کار در حال حاضر با برخی اعضای بدن نیز رخ می دهد، اثر انگشت و یکی از آنها نیز سنسور حسگر عنبیه چشم می باشد که شما توسط آن می توانید به راحتی کار بازگشایی و بستن رمز را انجام دهید. اما آیا این گونه روش ها امنیت کافی را نیز خواهند داشت، آیا می توانند به راحتی قابل گذر باشند یا خیر

 • طراحی و ساخت ماشین پرنده ی برقی Lilium که مثل هلی کوپتر از زمین بلند می شود

  همه ی کسانی که در کلان شهرها زندگی می کنند و هر روز با ترافیک شدید و خسته کننده ی جاده ای مواجه هستید،، حتما از شنیدن خبر ساخت ماشین پرنده خوشحال خواهند شد. بالاخره بعد از PAL-V یا TerraFugla نوبت به Lilium Jet می رسد. ماشین پرنده ی برقی که نمی توان آن را نمونه اولیه ی یک ماشین پرنده به شمار نیاورد. اساسی ترین مزیت این ماشین پرنده، در چگونگی بلند شدن آن از زمین و فرود آمدن آن است. به این صورت که درست مانند یک هلیکوپتر به صورت عمودی از زمین بلند می شود و می نشیند.

 • لباس هوشمندی که با آلودگی هوا رنگی می‌شود روش جدید شعار دادن در روز هوای پاک

  تکنیک ساخت لباس های هوشمند روز به روز کامل تر و به روز تر می شود و ایده پردازانی که در این حوزه کار می کنند نیز سعی می کنند روز به روز شکل و کارکردهای آن را توسعه ببخشند. از آنجایی که میکرو پوست ها به اندازه کافی کوچک و سبک هستند قابلیت دوخته شدن با لباس ها را دارند. تار و پود این پیراهن با آلودگی هوا واکنش نشان میدهد و در نتیجه ی این واکنش، رنگ لباس تغییر می کند و رنگین می شود. برای هر آلاینده ای نیز رنگ مخصوص به خود آن وجود دارد.

 • پلیس دبی از ربات ها استخدام به عمل می آورد

  امروز ربات ها در حال پر رنگ کردن حضور خود در زندگی انسان ها هستند و روز به روز این اثرات و امکان وجود آنها بیشتر می شود و حتی در آینده فرصت های کاری بیشتری را از انسان ها خواهند گرفت. اما دولت های استفاده کننده از این تکنولوژی نیز باید به فکر پیدا کردن جایگزینی برای این فرصت کار های گرفته شده از نیرو های انسانی باشند و برای آنها فرصت های جدید شغلی اضافه شود. آیا دولت ها در این امر موفق خواهند بود یا خیر؟

 • تماشا کنید: لپ تاپ و تبلت جدید هواوی

  هواوی گویا با معرفی دستگاه های جدیدش قصد دارد انقلابی در صنعت تکنولوژی بپا کند. این شرکت امروز لپ تاپ ها و میت بوک جدید خود را به بازار معرفی نمود. اما آیا لپ تاپ های هواوی در بازار و فروش جهانی و در مقابل رقبایی چون لنوو، اچ پی و ایسر و ایسوس موفق خواهد بود؟ باید منتظر این دستگا های جدید به کشور های مختلف بود، هواوی امروز دو لپ تاپ و یک میت بوک (تبلت) را به بازار معرفی نمود که بزودی در سراسر جهان قابل خرید می باشند

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری