• گردشگری در کشورهای جهان

  کشور سوییس پل معلقی را ساخت که این پل بسیار طولانی است طولانی ترین پل جهان است اسم این پل ,, پل زرمات است ,, کابل هایی که این پل را نگه داشتند وزنشون 8 تن است این کابل ها چنان مجهز است که این پل اصلا تاب نمیخورد به فناوری مدرن مجهز است وقتی توریست ها روی این پل قدم می زنند کوه های بسیار زیبای ,, ماترهورن ,, را میبینند که مال کوه های آلپ در کشور سوییس است مناظر طبیعی و سرسبز بسیار با شکوهی دارد که هر کسی برود آنجا قدم بزند کیف می کند

 • معرفی استان گلستان و جاذبه های گردشگری تفریحی توریستی و تاریخی این استان

  استان گلستان یکی از استان های شمالی کشور است که در حاشیه سواحل دریای خزر واقع شده است، استان گلستان دارای وسعتی به اندازه 20/437 کیلومتر مربع است که از نظر مساحت بیست و یکمین استان کشورمان محسوب می شود. رودخانه ای که نوار مرزی استان گلستان را با کشور ترکمنستان ترسیم می کند در این استان واقع شده است و آن رودخانه اترک است که دارای 669 کیلومتر طول است و از این نظر پنجمین رودخانه بزرگ کشور است و هم چنین طویل ترین و طولانی ترین رودخانه ترکمنستان است.

 • محل زندگی حاکم دبی کجاست؟

  در قرن بیست ویکم که بیشتر حتکمان و پادشهان به خنه هایی با پن هاس ها و وی آی پی های ویژه که از یک قصر هم باشکوه ترند علاقه دارند عده ای هم هستند که به خانه ها و مناطق کاخ نشین درقدیم که الان کمتر هانه ای این گونه ساخته می شودعلاقه دارند خانه هایی که از نظر بنا بسیار قدیمی ولی از نظر قیمت حدود چند برابر گرانترین خانه های حال حاظز دنیا هستند که شاید بعضی از انها به قیمت حدودی هزاران میلیارد دلار هم نشود خرید.

 • سفری خاطره انگیز و مهیج به کشور تایلند

  تایلند با نام رسمی پادشاهی تایلند و حکومت مشروطه سلطنتی با نام قدیم سیام، کشوری با مساحت513115 کیلومتر مربع و جمعیت 63.430.000 نفر به پایتختی بانکوک . کشوری زیبا در شبه جزیره ای با نام هندوچین در جنوب شرقی قاره آسیا قرار گرفته است . این کشور از شمال با برمه و لایوس از جنوب با مالزی و خلیج تایلند از شرق با کامبوج و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه است . نام این کشور به معنای سرزمین حوری است .

 • عکسهای 10 گونه از گل های بسیار زیبا کمیاب و نادر جهان که در معرض انقراض هستند

  آیا چیز دیگری مانند گل های زیبا در طبیعت وجود دارد ؟احتمالا نه .اما ششما نمیتوانید تمام گل های زیبا را در هر باغ مشاهده کنید , بعضی از گل ها بسیار نادر هستند , در فصول خاص یا بعد از چند دهه شکوفه می دهند . در اینجا لیستی از 10 گل بسیار زیبا و نادر که احتمالا تا به حال ندیده اید را به شما معرفی می کنیم :

 • کم خطرترین کشورهای جهان در سال 2017

  فساد یکی از بزرگترین تهدیدات در جهان است.متاسفانه این تهدید در هر کشوری یافت می شود.این مسیله جهانی باعث تضعیف قانون و مانع پیشرفت است.با این حال تعدادی از کشورها وجود دارند که فساد در این کشورها فساد در سطح پایینی قرار دارد.در اینجا لیستی از 10 کشور کم فساد جهان همراه باشاخص ادراک فساد (CPI) توسط سازمان شفافیت بین الملل منتشر شده است.نمره CPI بین 0 تا 100 است.نمره CPI از صفر نشان دهنده یک کشور بسیار فاسد استو نمره 100 سیگنال یک کشور فاقد فساد است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری