• پیاده روی در ترن هوایی

  شهربازی همیشه یکی از گزینه های تفریحی خانواده ها و جمع های دوستانه بوده و هست.در خیلی از شهرهای دنیا این شهربازی ها وجود دارند در ایران هم شهربازی های مختلفی در شهرهای بزرگ مثل تهران و مشهد وجود دارند و مردم برای گذراندن ساعات و تفریحات خود به آنجا می روند. در برخی شهرهای کشورهای اروپایی و یا سایر کشورها بعضی از صاحبان شهربازی به فکر ایجاد دستگاه های جدیدی می شوند تا افراد را به شهربازی خود جذب کنند.

 • تمدن و ادبیات ایران

  سیاست نامه : سیاست نامه یا سیرالملوک کتابی است در آیین فرمانروای و مملکت داری اثر خواجه نظام الملک وزیر قدرتمند سلجوقیان این کتاب از آثار مهم نثر پارسی در قرن پنجم هجری قمری است این کتاب که با اندیشه های سیاسی و اندرز های اخلاقی نویسنده همراه شده است از نظر تاریخ و مذاهب نیز اهمیت فراوان دارد و در آداب معاشرت و اخلاق امرا و وزرا و قضات و خطیبان است نثر کتاب ساده و روشن و به دور از تکلف است این کتاب را در زمان سلجوقیان نوشت

 • برج خلیفه بزرگترین برج و آسمانخراش جهان در شهر دبی با ارتفاع 828 متر عکس

  برج خلیفه رکورد دار حال حاضر ارتفاع در جهان که 828 متر رکوردی عالی در حال حاضر است که بی نظیر است البته برخی کشور ها و البته خود شهر دبی در حال شروع پروژ های بالای 1000 متر هستند که رسیدن به ان رویای رسیدن به ارتفاع یک کیلومتر را به واقعیت تبدیل می نماید و علم و تکنولوژی به آن رسیده است در چند سال آینده به این رکورد شگفت انگیز خواهند رسید و بسیار هیجان انگیز خواهد بود رسیدن به ارتفاع 1000 متری از سطح زمین .

 • لیست ده شهر زیبای جهان

  دیدن شهر های زیبای جهان می تواند خیلی هیجان انگیز باشد ، جالب است که این ده شهر زیبا بیشتر در اروپا قرار گرفته اند که نشان دهند زیبای معماری و همچنین تمیزبودن و ارامش حاکم بر این شهر ها است و مدرن بودن در کنار آثار تاریخی آن خیلی ها را از سرتاسر جهان به این شهر ها می کشاند ، کاشی کمی به فکر زیبا سازی شهر های ایران باشند مسئولین تا چهره های شهر های ایران نمایی زیباتر برای خودشان داشته باشند و شباهای سرتاسر نور در ایران را شاهد باشیم .

 • آشنایی با شهر لندن زیباترین شهر جهان با معماری بسیار زیبا و خاص تصاویر

  به واقع شهر های زیبا در جهان بسیار زیاد هستند و شاید هر کسی نظر متفاوتی در مورد زیبای هر شهر بیان نمایید و برخی از شهر ها هستند که مخاطبان زیادی دارند و اگر رای گیری برای انتخاب شهر زیباتر برگذار شود جز بهترین ها خواهند بود یکی از این شهر ها شهر زیبای لندن است که انتخاب آن به عنوان زیباترین شهر یک انتخاب خوب و قابل قبول است البته شهرهای زیادی هستند که رقیب این شهر در بعد زیبای هستند حال آیا در ایران نیز به زیبای شهر به جز چند شهر ارزشی قایل هستند ؟ به واقع جایگاه زیباسازی شهر های ایران با این تاریخ باید این گونه باشد ؟؟؟

 • ابشار مارگون یکی از زیباترین ابشارهای ایران را بشناسید تصاویر و عکس

  کشور ایران پر از مناطق گردشگری بسیار جذاب و دیدنی است که چشم هر انسانی را می تواند به خود بگیرد. ایران پر از ابشارها و چشمه ها و دره ها و جنگل ها است . غیر از ان موراد ایران بناهای تاریخی دارد که قدمت ان به چندین قرن پیش می رسد . زیبای های طبیعی و تاریخی ایران نیازمند به ان است که توسط مردم شناخته شود و نیازمند به ان است که خصوصا در فضای مجازی معرفی شود تا هم مردم ایران و هم گردشگران خارجی را به طرف خود بکشاند

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری