• مکان های دیدنی گردشگری و توریستی و تاریخی شهرستان بروجرد لرستان عکس

  بروجرد یکی از استان های غربی کشور است که تاسیس این شهر به دوره ساسانیان بر می گردد که از اول شهری نظامی و دفاعی بوده است و اسم ان بروگرد بوده است. زمان حمله ی اعراب عرب ها به دلیل نداشتن گ حرف ج را جایگزین می کنند و به بروجرد تغییر می یابد. این شهر ستان دومین شهر پرجمعیت استان لرستان است و اب هوایی کوهستانی دارد یکی از محصولات معروفش سیب است. اولین کارخانه سماور سازی در دوره رضا شاه تاسیس شد و هم اکنون هم این صنعت در حال چرخش است.

 • جام جهانی 2018 بهترین فرصت برای دیدن فوتبال و گردشگری در کشور زیبای روسیه

  جام جهانی فوتبال در سال 2018 و در کشور توریستی روسیه فرصتی بی نظیر را برای گردشگران جهانی فراهم آورده است. این کشور با داشتن جاذبه های گردشگری بی نظیر، فرصتی مناسب برای فوتبال دوستان و گردشگران است تا با یک تیر دو نشان بزنند. قطعا گردشگران بین المللی این فرصت را غنیمت شمرده و حتما مسافر تور روسیه خواهند شد و بازدید از کاخ زمستانی سنت پترزبورگ یا همان وینتر پلاس را از دست نخواهند داد و قطعا از حال و هوای جام جهانی 2018 هم برخوردار خواهند بود.

 • اینفوگرافیک: ترفند های چیدن بیشترین وسایل و لباس در کمترین و کوچیکترین چمدان

  اگر قراره باشه با یه وسیله ی نقلیه ی عمومی به سفر برم همیشه سعی میکنم کمترین وسایل و لباس ها رو ببرم! خیلی برام سخته که یه چمدون بزرگ همراه خودم ببرم! اما خب شاید اگه کمی بیشتر دقت بشه در چینش وسایل سفر، بشه وسایل بیشتری رو با خودمون به سفر ببریم! به شما توصیه می کنم یه نگاه به راه حل های پیشنهادی در اینفوگرافیک این مقاله بندازید تا شاید بیشتر یاد بگیریم که چطور می شه وسایل رو برای سفر کاملا محیا کرد.

 • تصاویر و عکسهای جالب از استتار و مخفی شدن حیوانات در مقابل خطرات و بقا

  حیوانات در سیستم طبیعت هر کدام وظایفی در چرخه دارند و برخی نیز نیاز دارند که در مقابل خطرات و مشکلات پیش آمده مقاومت های منحصر به فردی را از خود به نمایش گذارند که یکی از این امکاناتی که در اختیار حیوانات مختلف است استتار و اختفا در سطح جنگل است که توسط حیوانات مختلف و با شرایط زیست محیطی مختلف توسط آن ها به خوبی انجام خواهد شد و یکی از این ویژگی ها نیز امروزه توسط انسان ها مورد استفاده قرار می گیرد

 • باغی حیرت انگیز در مونترال کانادا با انواعی از مجسمه های گل و گیاه ساخته تمام هنرمن

  اگر قصد سفر به خارج از کشور را دارید , مابه شما بهشتی را معرفی می کنیم که گر چه روی زمین است اما چیزی از بهشت گمشده ی ما کم ندارد.این بهشت که در مونترال کانادا قرار دارد , نتیجه ی ذوق , خلاقیت , تخیل و هنرمندی تمامی هنرمندان سرتاسر کره ی خاکی ما است.هنرمندان با استفاده از قوه ی تخیل خود مجسمه های گیاهی بی نظیری می سازند که بیشتر به رویا شبیه هستند تا یک واقعیت .تابستان هر سال , این آثار هنری در گالری گل و گیاه مونترال کانادا در معرض عموم قرار می گیرند.

 • آشنایی با شهر دزفول یکی از قدیمی ترین شهرهای استان خوزستان و آثار تاریخی آن

  شهر دزفول شهر خیلی زیبایی هست شهری که تونست به مقاومت و استحام نشون دادن دربرابر دشمن بعثی و ارتش عراق به مشکلاتش فایق بیاد و با استفاده از مشکلات و تاریکی ها تونسته پلی برای خودش به سمت شاید خوبی و رئوشنی پدید بیاره و به موفقیت برسه و این حاصل تلاش مسولین شهرش هست حاصل قدرتمدنی در شهرداری در اراده انقلابی این شهر شهری که روزانه بیش از 1000 گردشگر رو در خودش جا میده و جذب میکنه ................

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری