• مناطق دیدنی شیراز

  شیراز ،مرکز استان فارس و یکی از شهرهای بزرگ ایران است.نام های قدیمی شیراز،خشتیوراز،شهر رازو شیرساز میباشد.جمعیت در شهر شیراز،۱۷۱۲۷۴۵و در کلان شهر،۱۸۶۹۰۰۱نفر میباشد.تراکم جمعیت،۶۸۹۰نفر بر کیلومتر مربع میباشد.مساحت شیراز۲۴۰ کیلومتر مربع،ارتفاع از سطح دریا ۱۴۸۰میانگین دمای سالانه ۱۸ درجه سانتیگراد،میانگین بارش ۳۳۷ میای متر روز های یخبندان سال ۲۹ روز میباشد. شهردار شیراز حیدر اسکندرپور میباشد. از جاهای دیدنی شیراز میتوان ارگ کریم خان و دروازه قرآن نام برو. شیراز یکی از مهمترین شهرهای توریستی کشور میباشد. این بود مختصری از شهر شیراز که امیدوارم مورد پسند شما واقع کشته باشد و شما هم به شهر شیراز سفر کنید.

 • عجایب جهان

  پل گلدن گیت(دروازه طلایی)پلی معلق در دهانه ی شمالی شبه جزیره ی سانفرانسیسکو و بر روی اقیانوس ارام است که این شهر را به مارین کانتی متصل میکند . دهانه ی پل معلق گلدن گیت طولانی ترین دهانه در بین پلهای جهان است و فاصله ی ان بیش از 4200 فوت می باشد . ساخت این پل در سال 1937به پایان رسید و در حال حاضر نماد به رسمیت شناخته شده و بین المللی سان فرانسیسکو و ایالت کالیفرنیا است .رنگ این این پل با مشاوره ی یکی از معمارهایش به نام ایرونیگ مورو نارنجی مایل به قرمز انتخاب شده است چون با رنگهای محیط ترکیب نمی شود و در مه نیز می توان به خوبی ان را تشخیص داد این پل بخاطر ظرافت و زیبایی در عین حال سادگی اش به سنبلی جهانی تبدیل شده است.

 • به صرفه ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا

  به صرفه ترین مقاصد گردشگری در قاره اروپا که بهترین امکانات رفاهی و توریستی را دارند و در عین حال هزینه زیادی بر دوش مسافر تحمیل نمی کنند و سفری لوکس و در عین حال ارزان را ارائه می دهند در این مطلب معرفی شده است . از کراکف لهستان گرفته تا بارسلون و والنسیا در کشور اسپانیا ، از پراگ جمهوری چک و بوداپست مجارستان گرفته تا استانبول ترکیه و جزیره کرت یونان به علاوه لیسبون پایتخت پرتفال در این مطلب معرفی شده اند . با داشتن اطلاعات خوب در مورد مقاصد گردشگری می توانید بهترین تورهای مسافرتی را انتخاب کنید وسفری به یادماندنی برای خود و خانواده تان رقم بزنید . امیدوارم این مطلب در مورد به صرفه ترین مقاصد گردشگری اروپا برای علاقمندان سفر مفید واقع شود .

 • معرفی رستوران

  دایی علی رغم سن بالا و سختی کار در این سن نشان داده است که در هر سنی و با هر شرایطی میتوان موفق بود و میتوان روی پای خود ایستاد و از همه مهمتر اینکه دایی با حداقل امکانات کار خود را شروع کرده است و حالا پس از سالها علی رغم درآمد قابل قبول هنوز هم از وسایل و تجهیزات خاصی استفاده نمیکند.و میتواند الگوی خیلی از جوانان کشور ما باشد که بدانند با هر شرایط و با هر گونه مهارتی میتوان خود را باور کرد و کسب درآمد پرداخت و از این راه امرار معاش نمود. مهم نیست چه تحصیلاتی داریم!مهم نیست از چه خانواده ای با چه سطح مالی هستیم مهم باور و ایمان ما به خودمان و به قدرت خداوند است که میتواند ما را به خواسته هایمان نزدیک و نزدیک تر کند

 • معرفی ربات تلگرام Fake Mail (بوت ساخت ایمیل فیک)

  ربات Fake Mail یک ربات عالی برای ساخت ایمیل فیک میباشد که شما میتوانید فقط با یک کلیک یا تاچ یک ایمیل فیک آن هم به طور نامحدود بسازید بدون آنکه هزینه ای بپردازید یا به زحمتی بیفتید. ما میتوانید با این ایمیل به راحتی در صفحات اجتماعی همچون اینستاگرام اکانت بسازید یا در سایت ها ثبت نظر و .... بکنید بدون اینکه حتی مشکلی برای شما پیش بیاید. ربات Fake Mail Bot یک ربات عالی برای آن دسته از افرادی میباشد که اقدام به ساخت انبوه ایمیل برای ساخت اکانت های فیک اینستاگرام میباشد. و برعکس صفحات سازنده ایمیل فیک دیگر مثل سایت mohmal که شما را برای ساخت ایمیل فیک محدود میکند ، این ربات شما را محدود نخواهد کرد و شما میتوانید تا هر چقدر که بخواهید ایمیل بسازید.

 • لار بزرگترین دره ایران و مناطق توریستی و دیدنی و طبیعت و حیات وحش لار

  دشت شقایق ها ،مرتفع ترین دشت ایران،سرزمین هزار چشمه،بزرگترین دره ایران ولار مازندران ...اینها لقب هایی است که به دشت لار می دهند.البته به خاطر آب وهوای متغیر آن به لار دیوانه نیز شهرت دارد. دشت لار یا لار در کوهپایه دره دماوند واقع شده است که در تقسیمات کشوری بخش شمالی وشمال شرقی آن در استان مازندران وبخش جنوبی وجنوب غربی آن در لواسانات شهرستان شمیران استان ان قرار دارد.دشت لار از شمال به کوههای شهرستان نور مازندران از شرق وشمال شرق به کوه دماوند ،از جنوب شرق به ایرا،شهرستان دماوند وپلور مازندران از جنوب به افجه و امامه و لواسان بزرگ و از غرب به خاتون بارگاه و گرما به در کشیده شده است.که به آن لقب دشت شقایق ها داده اند

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری