فناوری

 • گوشي موبايل هواوی مدل پی 8

  گوشی هواوی سری پی دارای کیفیت قابل قبول هو همچنین قیمت مناسبی می باشد و از بعد سخت افزاری دارای ثطعات مناسب و با کیفیت مناسب در دوره خود بود است که در حال حاضر نیز گوشی خوب و قابل قبولی با رم 3 گیگاباتی و همچنین دوربین 13 مگاپیکسی که در سال 2015 یک گوشی پرچمدار بوده است و می تواند نیاز های روز مره شما را بر آورده نمایید و از آن لذت ببرید البته دوربین سفلی این گوشی معمولی می باشد ولی می تواند نیاز شما را برآورده نمایید .

 • اپل واچ دقیق ترین وسیله پایش سلامت بدن

  امروزه و در دنیای پرطلاطم و پر افت خیز می تواند مشکلات زیادی برای بدن انسان پیش بیاید. وجود یک وسیله کاربردی و دقیق جهت بررسی مشکلات بدن و بررسی سلامت و تناسب اندام می تواند یکی از بهترین گجت های مورد استفاده توسط انسان ها در طول روز باشد حال امروز ما قصد معرفی یکی از دقیق ترین های این عرصه را داریم که می تواند برای شما انتخاب و خرید خوبی باشد. این وسیله باید درست انتخاب شده و از مابقی دقیق تر باشد

 • خبرهایی درباره آیفون 9

  دوست داران کمپانی اپل هر ساله منتظر هستند تا ورژن جدید گوشی توسط شرکت وارد بازار شود، قبل از عرضه این محصول اخباری مبنی بر تکنولوژی جدید به کار رفته، سیستم عامل جدید و مشخصات سخت افزاری استفاده شده مورد توجه قرار می گیرد. در سال 2017 و تا چندی دیگر منتظر عرضه آیفون 8 هستند ولی در مطلب فوق می خواهیم اطلاعاتی در مورد آیفون 9 که سال 2018 وارد بازار خواهد شد را مورد بررسی قرار دهیم.

 • شالگردن هوشمند تصفیه کننده ی هوای آلوده

  شالگردن هوشمندی ساخت شده است که سطح آلودگی هوا را شناسایی می کند و به کمک اپلیکیشنی که با آن درارتباط است , به صاحبش هشدار آلودگی هوا را می دهد و از او می خواهد که با شالگردن دهان و بینی خود را بپوشاند.شالگردنی که وظیفه ی تصفیه ی هوای آلوده را بر عهده دارد.این شالگردن در ابتدا فقط برای دوچرخه سواران ساخته شده بود , اما اکنون همه ی مردم در هر جایی که اثری از آلودگی است , می تواند از آن استفاده کنند و از نفس کشیدن هوای پاک لذت ببرند.

 • سیستم اسکنر عنبیه توسط آلمان ها نا امن شناخته شد

  هنوز هم خیلی از افراد به دنبال راهی بهتر و آسان تر برای باز کردن روزانه قفل های امنیتی در دستگاه های اطراف خود هستند که این کار در حال حاضر با برخی اعضای بدن نیز رخ می دهد، اثر انگشت و یکی از آنها نیز سنسور حسگر عنبیه چشم می باشد که شما توسط آن می توانید به راحتی کار بازگشایی و بستن رمز را انجام دهید. اما آیا این گونه روش ها امنیت کافی را نیز خواهند داشت، آیا می توانند به راحتی قابل گذر باشند یا خیر

 • آغاز به کار توسعه گلکسی اس 9

  سامسونگ بزودی گلکسی نوت 8 را معرفی می کند این اتفاق پس از معرفی گلکسی های جدید که یکی اس 8 و دیگری نسخه بزرگ تر اس هشت یعنی پلاس است خواهد افتاد. اما شرکت سامسونگ به جهت معرفی گوشی جدید خود یعنی اس 9 باید. نوآوری های خاص علاوه بر تکنولوژی های جدید را در این دستگاه قرار دهد تا توان مبارزه با گوشی های اپل و سونی و هوای و ال جی را داشته باشد. آیا سامسونگ موفق به انجام این کار در طول یک سال خواهد شد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری