فناوری

 • آنتن رومیزی تلویزیون قوی

  معرفی آنتن رومیزی قدرتمند برای خرید

 • گوشی سامسونگ بهتر است یا هواوی

  بررسی گوشی سامسونگ و تفاوت این دو باهم در اصل چه گوشی بهتر است

 • معرفی سیستم عاملهای رایگان تحت وب

  رایانش ابری(Cloud Computing)به معنی رایانش بر مبنای اینترنت است واطلاعات ونرم افزارهای مورد استفاده شمادر بستر اینترنت قرار میگیرند.این پلتفرم بیشتر به عنوان یک سرویس یا نرم افزاری مستقل به کار برده میشود ومیتوانید از طریق سرویسهای ابری،احراز هویت شوید وبه اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید.استفاده از این گونه سیستم عاملها مانند این است که با کامپیوتر خود سفرکنید ولی سخت افزار آن را به همراه نبرید. بایک سیتم عامل ابری (که با نام سیستم عامل تحت وب نیز شناخته میشود )میتوانید کارهای شرکت را مدیریت وپروژه های خود را آماده کنید:دقیقا همان کارهایی که با کامپیوتر خود انجام میدهید.جذابیت این ایده امکان ذخیره سازی اطلاعات در فضای ایترنت است که در نتیجه آن میتوانید همه جا به آن دسترسی داشنه باشید.

 • آیا می دانید سلفی‌ چینو چیست؟

  ابتکار قهوه خانه ای در لندن برای جلب توجه مشتریها را در ویدئو ببینید. قهوه خانه ای در لندن برای جلب توجه مشتریها، اقدام به چاپ عکس و تصاویر مشتریها بر روی قهوه های آنها می نماید، تصاویری که در خود قهوه خانه از آنها گرفته می شود، با استفاده از یک دستگاه چاپ و مواد غذایی قابل ویرایش بر روی قهوه ها تصاویر را چاپ میکند، این تجربه جدید باعث میشه که مشتریها باز هم برای سرو قهوه و دیدن تصاویر خودشون به اینجا برگردن، با این روش دیگه قهوه خوردن از یک تجربه منحصر به سرو قهوه در یک قهوه خانه فراتر رفته و مشتریها هم حالا تصاویر جدید از جایی که رفتن دارن تا بنونن در شبکه های اجتماعی براینمایش به دوستانشون به اشتراک بزارن.

 • اپل گفته است این اموجی پر استفاده ترین اموجی در دنیا است

  محبوب ترین اموجی حال حاضر اموجی <<چهره خندان اشکبار>>است. این اموجی در حال حاضر محبوب ترین یا به عبارتی پرکاربردترن اموجی در میان کاربران انگلیسی زبان iosو مک در ایالت متحده است.این آمار توسط اپل منتشر شده و جزئیات آن در یک چارت نمایش داده شده است.این آمار براساس اطلاعاتی است که اپل از کاربران خود دریافت میکند تا تجربه کاربری را بهبود دهد.

 • نوت بوک -کاربردهای نوت بوک

  کامپیوتر های نوت بوک کامپیوتر هایی سریع, کوچک و قابل حمل میباشند .شما میتوانید کلیه امور مورد نیاز روزمره نظیر اینترنت,پست الکترونیک,برنامه نویس,تایپ,صفحات گسترده,پایگاه داده,حسابداری,نمایش چند رسانه ای و غیره را با آنها به راحتی انجام دهید.. به دلیل خاصیت قابل حمل بودن کامپیوتر های نوت بوک,اختر شناسان آماتور میتوانند این کامپیوتر ها را در مکان های مورد نظر جهت مشاهدات خود استفاده نمایند.کامپیوتر ها میتوانند تلسکوپ ها را جهت مشاهده اشیاء فضایی هدایت کنند.علاوه بر آن ,اگر تلسکوپ به یک دوربین مجهز شده باشد,کامپیوتر میتواند از فضا عکسبرداری نموده و پس از پردازش ,تصاویر مورد نظر را با وضوح بالا نمایش دهد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری