• برنامه نویسی اندروید(قسمت 1)

  امروز قصد داریم که برنامه نویسی اندروید را با android studio به شما آموزش دهیم .در این قسمت از آموزش ابزار های مورد نیاز را برای شروع برنامه نویسی به شما معرفی میکنیم تا شما آنها را از سایت مرجعی که به شما داده میشود دانلود کنید یا از سایت های ایرانی آنهارا دریافت کنید.ترجیحا از سایت مرجع دانلود کنید. البته این نکته را هم بگویم در صورت دانلود از سایت مرجع باید قند شکن شما روشن باشد.چون دسترسی ایرانی ها به این سایت قطع شده است

 • برنامه نویسی اندروید بدون دانش -فروش موفق اپ اندرویدی مهارت های فنی -برنامه نویسی

  از زمانی که شما یک آدرس ساده را در گوگل جستوجو می کنید تا زمانی که شما برنامه ی مهندسی را طراحی میکنید . هماره وهماره از برنامه نویسی استفاده میکنید . برنامه نویسی یکی از علوم دنیای مدرن محسوب می شود . که با آن به سرعت می توان به اصطلاح بار خود را بست .انواع زبان برنامه نویسی که میتوان از آن ها نام برد شامل:html-css-jquery-java-.... و غیره می باشد. البته این تمام زبان های موجود نمی باشد . برای آشنایی بیشتر با این زبان ها و زبان های دیگر برنامه نویسی با ما همراه باشید .

 • ساخت آیکون های متریال بدون استفاده از فتوشاپ

  همانطور که میدانید تقریبا اکثر شما با متریال آشنایی دارید. از آیکون یا عکس های متریال جدیدا بسیار استفاده میشود چرا که زیبایی بسیاری دارد و واقعا چیز جالبی است. از این آیکون یا عکس ها در برنامه های اندروید،،سایت ها،برنامه های کامپیوتری،ساخت بنر تبلیغاتی و حتی در مطالب استفاده میشود. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه باید این آیکون هارا بسازید؟ شاید بیشتر شما بگویید با فتوشاپ!! درست است ولی ما در این آموزش بدون استفاده از فتوشاپ این کار را انجام میدهیم!! پس با ما همراه باشید.

 • اموزش برنامه نویسی c#

  با اموزش برنامه نویسی سی شارپ در خدمت شما هستیم این اموزش 0 تا 100 است و با دیدن این اموزش قادرید به یک برنامه نویس کامل تبدیل بشید و با برنامه نویس شدن میتوانید در شرکت ها ثبت نام کنید و برنامه نویس شرکت ها بشید و یا اگر رشته شما کامپیوتر و برنامه نویسی است با این اموزش قادرید بهتر در امتحان ها حضور پیدا کنید . در کل میتوانم بگویم این اموزش بهترین اموزشی است که تا حالا خودم دیده و استفاده کرده ام ما را همایت کنید تا اموزش های بیشتری بزاریم. یا حق.

 • اموزش برنامه نویسی با بیسیک فور اندروید(B4A) قسمت هشتم

  در هشتمین قسمت از سری اموزش برنامه نویسی با B4A در خدمت شما هستیم. در این قسمت و قسمت بعد به معرفی ویو های موجود در قسمت DESIGNER میپردازیم. شاید بپرسید ویو(VIEW) چیست؟ ویو اعمالی است که توسط کاربر مشاهده میشود و کاربر میتواند از انها در برنامه استفاده کند(یا مشاهده کند) مثلا کاربر میتواند از دکمه های قرار داده شده توسط شما استفده کند و یا لود شدن برنامه را که شما قرار داده اید مشاهده کند...........

 • اموزش برنامه نویسی با بیسیک فور اندروید(B4A) قسمت هفتم

  با قسمت هفتم آموزش برنامه نویسی بیسیک فور اندروید در خدمت شما هستیم. در این قسمت پیرو قسمت قبل به معرفی قسمت designer میپردازیم. شاید از ابتدا برای شما سوالی پیش آمده باشد که بگویید گوشی های مختلف اندازه صفحات مختلفی دارند. ایا برنامه من در همه نوع صفحه گوشی بدرستی اجرا میشود؟ جواب خیر است در این قسمت به شما امزش میدهیم چگونه با نوشتن کد های ساده ای برنامه را طوری تنظیم کنید که بطور اتوماتیک روی هر صفحه ای بطور استاندارد نمایش داده شود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری