• کامل ترین توضیح برای وب هوک (webhooks) یک تونل یا یک سیم برای تبادل اطلاعات

  مفهوم وب هوک ساده است می توان وب هوک را به یک تونل یا یک سیم برای تبادل اطلاعات تشبیه کرد . فرض کنید یک سری پیام ( یا داده های حاوی پیام ) دارید که می خواهید آن ها را از جایی به جای دیگر منتقل کنید ، و این امکان وجود دارد که این کار را با یک سیم ( این یک تشبیه است !!! ) انجام دهید به این سیم و ابزار ارتباطی وب هوک می گویند .

 • اپلیکیشن های برتر اندروید در مقابل آی او اس

  خب یکی از مثال های ساده در مورد توانایی های اندروید کیبورد فارسی برای کاربران ایرانی است، خب خود من به شخصه ازصفحه کلید عربی برای تایپ فارسی استفاده می کنم در حالی که سال هاست یکی از بهترین زبان هایی که در کیبورد اندروید پشتیبانی می شود کیبورد فارسی آن است! البته نباید این را فراموش کرد که اپل در نسخه های جدید خود کیبور فارسی را اضافه کرده است. با این حال این موضوع که کدام اپلیکشن روی کدام سیستم عامل بهتر جواب میدهد یک موضوع سلیقه ای است و به نظر خود شما بستگی دارد.

 • برنامه نویسی اندروید(قسمت 1)

  امروز قصد داریم که برنامه نویسی اندروید را با android studio به شما آموزش دهیم .در این قسمت از آموزش ابزار های مورد نیاز را برای شروع برنامه نویسی به شما معرفی میکنیم تا شما آنها را از سایت مرجعی که به شما داده میشود دانلود کنید یا از سایت های ایرانی آنهارا دریافت کنید.ترجیحا از سایت مرجع دانلود کنید. البته این نکته را هم بگویم در صورت دانلود از سایت مرجع باید قند شکن شما روشن باشد.چون دسترسی ایرانی ها به این سایت قطع شده است

 • برنامه نویسی اندروید بدون دانش -فروش موفق اپ اندرویدی مهارت های فنی -برنامه نویسی

  از زمانی که شما یک آدرس ساده را در گوگل جستوجو می کنید تا زمانی که شما برنامه ی مهندسی را طراحی میکنید . هماره وهماره از برنامه نویسی استفاده میکنید . برنامه نویسی یکی از علوم دنیای مدرن محسوب می شود . که با آن به سرعت می توان به اصطلاح بار خود را بست .انواع زبان برنامه نویسی که میتوان از آن ها نام برد شامل:html-css-jquery-java-.... و غیره می باشد. البته این تمام زبان های موجود نمی باشد . برای آشنایی بیشتر با این زبان ها و زبان های دیگر برنامه نویسی با ما همراه باشید .

 • ساخت آیکون های متریال بدون استفاده از فتوشاپ

  همانطور که میدانید تقریبا اکثر شما با متریال آشنایی دارید. از آیکون یا عکس های متریال جدیدا بسیار استفاده میشود چرا که زیبایی بسیاری دارد و واقعا چیز جالبی است. از این آیکون یا عکس ها در برنامه های اندروید،،سایت ها،برنامه های کامپیوتری،ساخت بنر تبلیغاتی و حتی در مطالب استفاده میشود. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه باید این آیکون هارا بسازید؟ شاید بیشتر شما بگویید با فتوشاپ!! درست است ولی ما در این آموزش بدون استفاده از فتوشاپ این کار را انجام میدهیم!! پس با ما همراه باشید.

 • اموزش برنامه نویسی c#

  با اموزش برنامه نویسی سی شارپ در خدمت شما هستیم این اموزش 0 تا 100 است و با دیدن این اموزش قادرید به یک برنامه نویس کامل تبدیل بشید و با برنامه نویس شدن میتوانید در شرکت ها ثبت نام کنید و برنامه نویس شرکت ها بشید و یا اگر رشته شما کامپیوتر و برنامه نویسی است با این اموزش قادرید بهتر در امتحان ها حضور پیدا کنید . در کل میتوانم بگویم این اموزش بهترین اموزشی است که تا حالا خودم دیده و استفاده کرده ام ما را همایت کنید تا اموزش های بیشتری بزاریم. یا حق.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری