• ده میلیون دلار پاداش ایران بابت صعود به جام جهانی 2018

  مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در قاره های مختلف در حال پیگیری است و به تدریج چهره تیم های صعود کننده در حال روشن شدن است. تیم ملی فوتبال کشورمان در قاره کهن با تیم های کره جنوبی، ازبکستان، چین، سوریه و قطر هم گروه بود و در نهایت با اقتدار کامل و دو هفته قبل از اتمام این رقابت ها به عنوان اولین تیم جواز حضور در جام جهانی را به دست آورد. حال فیفا پاداش ویژه ای را بابت این صعود در نظر گرفته است.

 • برنامه هفته سوم و پایانی لیگ جهانی والیبال در مرحله مقدماتی از 25 خرداد شروع خواهد ش

  لیگ جهانی والیبال سال 2017 در مرحله مقدماتی آن وارد هفته سوم و پایانی خود شده است. از روز 25 خرداد ماه هفته سوم آن شروع خواهد شد و تیم ملی والیبال کشورمان در این هفته با لهستان، روسیه و آمریکا بازی خواهد داشت بازی های این هفته ایران در لهستان برگزار خواهد شد.در پایان این هفته چهره تیم های صعود کننده به مرحله نهایی مشخص خواهد شد. در مطلب فوق جزئیات برنامه هفته سوم این بازی ها و زمان و مکان برگزاری آن ها اشاره شده است.

 • تمجید کریستیانو رونالدو از خرید جدید بازیکن آث میلان ایتالیا آندره سیلوا

  آث میلان ایتالیا پر قدرت در فصل نقل و انتقالات تابستانی حضور یافته تا بتواند پس از چند فصل بتواند حضور قدرتمندی در رقابت های فصل بعد داشته باشد. از همین رو امروز با آندره سیلوا بازیکن سابق و گلزن پورتو را به خدمت گرفت. رونالدو معتقد است که آندره سیلوای جوان جانشین خوبی برای وی در تیم ملی پرتقال خواهد بود و به خوبی می تواند جای خالی او را پر کند. در مطلب فوق به جزییات بیشتر این انتقال و صحبت های رونالدو آورده شده است.

 • باشگاه های بزرگ لیگ برتر انگلیس خواستار افزایش حق پخش تلویزیونی شده اند.

  امروزه فوتبال به مهیج ترین و پر طرفدار ترین رشته ورزشی در جهان شناخته می شود و همین بازار فوتبال عاملی شده تا گردش مالی فوق العاده ای در آن وجود بیاید. اسپانسرینگ و جذب تبلیغات بودجه کلانی را وارد فوتبال کرده. پخش تلویزیونی و ارسال تصاویر فوتبال های جذاب به مخاطبین در این بین مورد استقبال شده و رقابتی بین شرکت های مختلف برای خرید حق پخش لیگ ها و تورنمنت های بزرگ جهان فوتبال در حال انجام است.

 • صعود رافائل نادال در رده بندی تنیس بازان جهان با کسب دومین قهرمانی در گرند اسلم

  تنیس از جمله ورزش های انفرادی پر طرفدار در جهان ورزش می باشد. رافائل نادال تنیسور اسپانیایی موفق شد دهمین قهرمانی خود را در دومین گرانداسلم فصل به دست بیاورد و این عاملی شد برای صعود نادال اسپانیایی در رنکینگ جهانی برترین تنیسور های جهان. نادال با دو پله صعود موفق شد به عنوان دومی رده بندی برترین تنیسورهای جهان صعود کند. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر این موضوع و رده بندی ده تنیسور برتر حال حاضر دنیای توپ و تور تنیس اشاره شده است.

 • ژاوی هرناندز ستاره اسپانیایی و کاپیتان السعد خواستار رفع تحریم ها علیه قطر شد.

  روابط دیپلماتیک بین قطر و کشورهای عربی مدتی است تیره و تار شده و کشورهای عربی به فرماندهی عربستان قطر را تحریم کرده و هدفشان این است که روز به روز این کشور کوچک ولی پول دار حوزه خلیج فارس را منزوی تر کنند. حال و با بحران های دیپلماتیک به وجود آمده باعث شده تا چهره های سرشناس ورزشی به این موضوع واکنش نشان دهند. در مطلب فوق صحبت هایی که ژاوی هرناندس ستاره اسپانیایی و کاپیتان السعد در این خصوص انجام داده را می خوانید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری