• حمید درخشان سرمربی جدید نفت تهران به جای علی کریمی که استعفا داد

  علی کریمی در اولین تجربه سرمربی گریش خیلی زود استعفا داد تا حمید درخشان سرمربی سابق پرسپولیس جانشین کریمی بشه علی کریمی بخاطر مشخص نشدن تکلیف مالکیت باشگاه و بدهی هایش به بازیکنان از هدایت نفت تهران منصرف شد پیام صادقیان هم بخاطر رفتن عی کریمی با این تیم قرار داد امضا نکرد نفت تعران در سوپرجام مقابل پرسپولیس 3 برصفر شکست خورد تا اولین جام از دست نفت بپره و حمید درخشان اولین شکستش رو با نفت درمقابل تیم سابقش متحمل بشه

 • مشخصات و عکسهای استادیوم فوتبال استادیو دا لوز ورزشگاه اختصاصی بنفیکا پرتغال

  در شهر لیسبون پایتخت کشور پرتقال و به منظور میزبانی مسابقات یورو 2004 استادیومی بنا نهاده شد که نام آن "استادیوم دالوز" می باشد. این استادیوم محل برگزرای بازی های خانگی تیم بنفیکا لیسبون بوده و پس از ساخت این استادیوم بازی های خانگی بنفیکا به این جا نقل مکان پیدا کرد. از زمان تاسیس، بازی های مهم بین المللی در این ورزشگاه برگزار شده است. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر و عکس ها اضافه در مورد استادیو دالوز شهر لیسبون آورده شده است.

 • رکوردهایی که لیونل مسی در فصل جدید موفق به شکستن آنها خواهد شد

  کمتر از چند هفته دیگر به شروع فصل جدید فوتبال در فصل 2017-2018 باقی نمانده و دوباره هیجان فوتبالی به جوامع برخواهد گشت. در این بین بعضی از تیم ها به خاطر حضور فوق ستاره های فوتبالی بیشتر در کانون توجهات قرار دارند. بارسلونا اسپانیا از تیم هایی است که به خاطر حضور لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی مورد توجه جهانیان است. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر پیرامون رکورد شکنی احتمالی لیونل مسی در فصل بعد رقابت های فوتبال اشاره شده است.

 • AFC کنفدراسیون فوتبال آسیا باشگاه های بدهکار را به شدت جریمه میکند

  ای اف سی به تمام باشگاه های زیر نظر خود اخطار داده که در صورت پرداخت نکردن بدهی های خود به بازیکنان کادر فنی و کارکنان به شدت انها رو جریمه میکند حتی گفته میشه که ای اف سی میتونه باشگاه عای بدهکارو از جام باشگاه های اسیا کنار بگذارد حتی شایعه شده بود که ای اف سی میخواهد باشگاه نفت تهران را بخاطر بدهی های زیادی که به بازیکنان و کادر فنی دارد به صورت کامل منحل کند و به جای اون باشگاه ذوب اهن به لیگ قهرمانان برود البته گفته میشه مالک جدید باشگاه قول داده به زودی بدهی های باشگاه رو پرداخت کنه

 • بازیکنان بدون تیم در فصل بعد لیگ برتر فوتبال

  کمتر از یک هفته دیگر فصل هفدهم فوتبال حرفه ای در ایران آغاز می شود و تیم ها کم و بیش بازیکنان مد نظر خود را جذب کرده اند و ترکیب تیم ها تا حدودی برای فصل 1396-97 آماده شده است. تیم ها با بازیکنان جدید خود تمرینات پیش از شروع فصل را پشت سر می کذارند. در این میان چند بازیکن معروف هستند که تا به این لحظه تکلیف فصل بعد خود را مشخص نکرده اند. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر پیرامون این موضوع آورده شده است.

 • قرعه کشی لالیگا فصل 2017-2018

  کمتر از چند هفته دیگر به شروع مسابقات باشگاهی در اسپانیا نمانده و تیم ها کم و بیش آماده حضور در این رقابت ها هستند. مراسم قرعه کشی رقابت های فصل 2017-2018 لالیگا برگزار شد و تیم ها رقبای یک فصل خود را شناختند و می توانند بر اساس آن برنامه ریزی کنند و با تمرینات به موقع در مسابقات حاضر شوند. در مطلب فوق به جرئیات بیشتر پیرامون این قرعه کشی و برنامه هفته اول بازی ها و رقابت های بارسلونا و رئال مادرید در ذیل آمده است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری