• پیشنهاد هنگفت تیمی لیگ برتری به ستاره ی ملی پوش

  ستاره ی ملی پوش تیم ولفسبورگ قصد دارد از این تیم جدا شود. اشکان دژاگه یکی از بازیکنانی است که توسط کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران کشف شده است. او ملیتی ایرانی آلمانی دارد ولی زادگاهش تهران است. او رده های سنی مختلفی برای تیم ملی آلمان بازی کرده و در تیم هایی مانند هرتابرلین،ولفسبورگ و فولهام سابقه بازی کرده و در تیم العربی قطر هم بازی کرده است. اشکان قصد دارد از ولفسبورگ جدا شود و در این رابطه پیشنهاد وسوسه انگیز تیمی ایرانی به او قابل توجه است.

 • احتمال برگزاری بازی های آینده پرسپولیس در آسیا بدون تماشاگر و در کشور ثالت

  پرسپولیس تهران قهرمان لیگ خلیج فارس ایران دیشب در بازی حساس موفق شد قهرمان لیگ قطر را با حساب یک بر هیچ ببرد و جواز حضور در مرحله بعد بازی های آسیایی را بدست بیاورد. پرسپولیس در این دوره از مسابقات آسیایی به دلیل حکم فدراسیون فوتبال آسیا از حضور تماشاگران در استادیوم در بازی رفت مقابل لخویا محروم بود و در دوره های بعد نیز امکان روبه رو شدن با نمایندگان عربستان و برگزاری مسابقات در کشور ثالث وجود دارد و اگر همچنین اتفاقی بیفتد پرسپولیس عملا از حضور پر شور تماشاگرانش در استادیوم بار دیگر نیز محروم خواهد شد

 • پرسپولیس تنها نماینده ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام باشگاه های آسیا

  پرسپولیس تهران یکی از چهار نماینده فوتبال ایران در جام باشگاه های اسیا در یک بازی سخت دشوار با تاکتیک و تکنیک های مناسب توانست بر تیم چغر و بد بدن لخویا در خاک قطر غلبه کند و به عنوان تنها نماینده ایران به مرحله بعدی و یک چارم نهایی جام باشگاه های اسیا راه یابد و باید منتظر بماند تا قرعه کشی حریف این تیم را برای دور بعدی مسابقات که جام در فصل اینده لیگ برتر ایران برگزار می شود تعیین کند .

 • جدایی لوچانو اسپالتی سرمربی آس رم پس از کسب نایب قهرمانی سری آ ایتالیا

  فصل نقل و انتقالات در فوتبال شروع شده و تیم های اروپایی در صدد تقویت تیم خودشان هستند. رم ایتالیا که فصل را با نایب قهرمانی در سری آ به پایان رساندند توسط مدیران خود اعلام کردند که برای فصل بعد با لوچانو اسپالتی همکاری نخواهند داشت و برای فصل بعد به دنبال سرمربی جدید هستند. رمی های ایتالیا با نایب قهرمانی در سری آ ایتالیا جواز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فصل بعد را کسب کرده اند.

 • احتمال انتقال اوبامیانگ به پاریس سن ژرمن

  فصل نقل و انتقالات در فوتبال شروع شده و تیم های اروپایی در صدد تقویت نقاط ضعف خود برای فصل بعد هستند. پیر امریک اوبامیانگ آقای گل فصل پیش بوندس لیگای آلمان و مهاجم حال حاضر دورتمند مشتریان زیادی برای فصل بعد دارد و یکی از این مشتری ها پاریس سن ژرمن فرانسه است که به نوعی این انتقال با احتمال زیاد در حال انجام شدن است و باید این مهاجم را فصل بعد با پیراهن این تیم پاریسی دید. در مطلب فوق درباره این انتقال بیشتر آورده شده است.

 • برانکو سرمربی پرسپولیس تصمیم دارد شجاع خلیل زاده را جانشین سید جلال حسینی بکند

  تصمیم جالب سرمربی سرخ ها-دفاع سرخ ها بدون سید جلال با اومدن شجاع خلیل زاده سرمربی کروات قرمز ها میخواهد اورا به جای سید جلال بزاره برانکو میداند که سید جلال دیگه پا به سن گذاشته و می خواهد کم کم شجاع رو به ترکیب اضافه کنه او قبلا میخواست به جمع سرخ ها بره اما اصفهانی ها راضی نشدند چون او قرار داد داشت و این انتقال به تاخییر افتاد با پایان فصل او اولین خرید قرمز ها بود و شجاع به ارزوی خود رسید

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری