• لحظه به لحظه با نقل و انتقالات فوتبال اروپا

  در این فصلی که گذشت تیم رئال قهرمان چمپیونز شد و از همین رو تیم بارسلونا قصد دارد به هر نحوی شده سال ضعیف خود را جبران کند و به دنبال این تیم تمام تیم های اروپایی به دنبال تقویت تیم خود هستند بازیکنانی از جمله سانچز والدس ویکتور لوریس اند.ونیا مرجن و کلودیو رانیری که سکان هدایت لستر را بر عهده داشت قصد گسب تجربی در تیمی جدید را دارند از همین رو منتظر خبر های داغ نقل و انتقالات فوتبال اروپا هستیم

 • در مراسم افتتاحیه تکواندو قهرمانی جهان 2017 کیمیا علیزاده پرچم دار ایران خواهد بود

  تکواندو از رشته ورزشی های مدال آور ایران در مسابقات بین المللی(جام جهانی و المپیک) بوده و همیشه باعث افتخار آفرینی شده است .مسابقات قهرمانی جهان 2017 تیر ماه در کره جنوبی برگزار خواهد شد و تیم تکواندو ایران مثل همیشه تیم پر قدرتی را روانه مسابقات خواهد کرد. از این رو و برای مراسم افتتاحیه فدراسیون جهانی تکواندو کیمیا علیزاده نخستین بانوی مدال آور ایران در مسابقات المپیک برای حمل پرچم انتخاب گردید.

 • پیغام زیدان به کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید نرو کریس،,نرو!

  رونالدو زمانی که تصمیم به جدایی از رئال گرفت با مخالفت زیزو مواجه شد چون تنها کسی بود که رونالدو را مجاب کرد در طول فصل استراحت بیشتری کند و در بازیهای مهم تاثیری داشته باد از همین رو با رونالدو تماس گرفت و از او خواستار توضیح درباره ی اخبار مبنی بر جدایی از رئال خواست چون زین الدین زیدان به خوبی از تاثیر کریس رونالدو ستاره پرتغالی رئال بر تیمش آگاه است و به هیچ عنوان قصد ندارد این بازیکن را از دست بدهد

 • زیدان به رونالدو: از رئال نرو

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای هیجانی خود نزدیک شده است و هر روز شایعاتی پیرامون تیم های بزرگ و فوق ستاره های فوتبال شنیده می شود. رئال مادرید و کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتقالی این تیم این روز ها بیشتر حواشی را داشته اند و هر روز از جدایی احتمالی رونالدو از جمع کهکشانی های مادرید بیشتر شنیده می شود. در مطلب فوق به جزئیات این جدایی احتمالی و پیغام زیدان به رونالدو بیشتر پرداخته شده است.

 • خرید بازیکن میلیاردی تیم الاهلی حریف پرسپولیس برای موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا

  پرسپولیس در مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان آسیا به سبب قرعه کشی حریف الاهلی عربستان شد. الاهلی از تیم های صاحب نام و معروف در بین تیم های آسیایی است و در همه ی ادوار چه در لیگ عربستان و چه در لیگ قهرمانان آسیا همیشه جز جدا نشدنی مدعی ها بوده است. آنها نه تنها در فوتبال بلکه در جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات نیز درخشانند. آنها بازیکنانی را به دمت می گیرند تا موثر ظاهر شوند ولی معمولا همه ی این خریدها موفق نیستند.

 • تقویت شایعه جدایی رونالدو با تغییر عکس کاور صفحه رسمی اینستاگرام از رئال مادرید به

  رونالدو یکی از بهترین بازیکنهای فوتبال حال حاضر در دنیا در اقدامی عجیب میخواهد از تیم باشگاهی رئال مادرید جدا شود. رونالدو که یکی از پرافتخارترین بازیکن حال حاضر در اروپا و دنیا می باشد و صاحب توپ طلا در چندین دوره می باشد و این روزها با افتخار آفرینی در لیگ قهرمانان و برای 12 امین بار رئال مادرید فاتح لیگ قهرمانان شد و شایعاتی در مورد مشکلات مالی باشگاه رئال مادرید به چشم میخورد. که شایعه جدایی رونالدو مشهود تر می شود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری