• رئال مادرید بدون پیروزی در بازی های پیش فصل در سوپرکاپ با منچستریونایتد بازی میکند

  دو تیم رئال مادرید اسپانیا و منچستر یونایتد از انگلستان باید چند روز دیگر در سوپر کاپ اروپا مقابل یکدیگر قرار بگیرند و این در شرایطی است که باشگاه رئال مادرید در بازی های پیش فصل خود نتایج خوبی را کسب نکرده است و شراط دشواری را تجربه می کند و در چهار بازی خود نتوانسته در وقت های قانونی به پیروزی دست پیدا کند و تنها در بازی اخر خود در مقابل ستارگان لیک ام ال اس امریکا در ضربات پنالتی به پیروزی دست پیدا کرده است .

 • باز هم مشکل در سر راه نیمار برای انتقال به psg و این بار از سوی لالیگا

  نیمار بازیکن برزیلی و فوق ستاره باشگاه بارسلونا که دیگر پیوستنش به باشگاه پارسن ژرمن فرانسه قطعی شده است برای نهایی شدن این انتقال مبلغ 222 میلیون یورویی را که باید بابت پرداخت بند ازاد سازی خود به بارسلونا پرداخت می کرد از طریق فدراسیون فوتبال اسپانیا می خواست پرداخت کند که تباس رئیس فدراسیون اسپانیا زیر بار دریافت ان نرفت و فعلا به طور موقت مانع انتقال نیمار از بارسلونا به پارسن ژرمن شده است .

 • اولین مصاحبه نمانیا ماتیچ پس از پیوستن به یونایتد

  نمانیا ماتیچ پس از امضای قرارداد از تیم فوتبال چلسی به منچستر یونایتد منتقل شد.ماتیچ دوباره شاگرد خوزه مورینیو معروف به آقای خاص شد.مورینیو به شدت به این بازیکن علاقمند بود.مورینیو خود نمانیا ماتیچ را به تیم چلسی منتقل کرد و حالا دوباره او را در پست هافبک دفاعی در اختیار دارد.نمانیا ماتیچ اولین مصاحبه خود را با باشگاه منچستریونایتد ترتیب داد.تیم منچستر یونایتد با احتساب ماتیچ تاکنون سه خرید انجام داده است.

 • زلاتان ابراهیموویچ بازیکن سابق منچستریونایتد به اث میلان ایتالیا میرود

  مهاجم سوئدی منچستر که اخرای فصل قبل مصدوم شد بااینکه مصدوم است ولی هنوز بسیاری از تیم ها به دنبال جذب او هستند مدیران منچستر سعی دارند تا یک فصل دیگه اورا در منچستر نگه دارند خوزه مورینو به مدیران گفته که حتما اورا نگه دارند ولی زلاتان از لیگ سری ا ایتالیا پیشنهاد دارد ولی هنوز تصمیم خودشو برای فصل اینده نگرفته است و فعلا داره دوران نغاهت خودشو پشت سرمیگزاره گل برگدون زلاتان به عنوان قشنگ ترین گل انتخاب شد

 • دلایل اختراع شطرنج / شطرنج چه زمانی وارد ایرا ن شد

  شطرنج یک بازی بسیار ذهنی است که هرکدام از مهره ها نشانه ای از تاریخی در گذشته های دور را روایت می کنند . از جمله کتاب های معاصر که درباره شطرنج سخن گفته است شاهنامه فردوسی است .شاهنامه فردوسی از شطرنج به دفعات زیاد در شعر های خود استفاده کرده است می گوید شطرنج دلیل تشکیلش استراتژیک ها نظامی پادشاهان بوده است . در اصل هم شطرنج در کشوری به وجود امده است که پادشاه ان هیچ علاقه ای به لشگر کسی نداشته است . بلکه فقط با تاکتیک هایی به دفاع و صلح می پرداخته است.

 • باشگاه چلسی در پی جذب بهترین هافبک تیم اورتون راس بارکلی

  کونته و چلسی علاقه ی خود را نسبت به جذب راس بارکلی بازیکن جوان اورتون افزایش دادند و با توانایی هایی که بارکلی دارد قطعا او می تواند گزینه ی منسبی برای آن ها باشدو کونته می خواهد بازیکنان بیشتری به تیمش اضافه کند ، بارکلی یکی از گرینه ها است. بارکلی در فصلی که گذشت توانست بازی های خوبی را برای اورتون انجام دهد . اما در این فصل وی قصد دارد اورتون را ترک کند و درخواست جدایی داده است. نزدیک ترین تیم به خرید بارکلی چلسی است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری