• حفظ ساختار اصلی ترکیب بازیکنان فصل قبل استقلال توسط منصوریان برای فصل 96-97

  تیم استقلال برای دومین فصل پیاپی با سرمربی گری علیرضا منصوریان کار خود را شروع خواهد کرد از این رو با توجه به نتایج قابل قبولی که علیرضا منصوریان با این تیم در فصل قبل گرفت تصمیم به جذب چند بازیکن بین اللملی گرفت و همچنین قرارداد بازیکن موثر فصل قبل را هم تمدید کرد تا استقلال با همان ترکیب فصل قبل و با فقط چند تغییر پای به این مسابقات بگذارد علیرضا منصوریان در فصل قبل نایب قهرمان لیگ شانزدهم شد و دربی را از رقیب سنتی اش برد تا محبوبیت بیشتری نزد هواداران پیدا کند

 • لیست کامل اچیومنت های بازی رزیدنت اویل 5 قسمت دوم - لیست کامل و راهنمای بدست آوردن

  با سلام خدمت شما بازی دوستان عزیز امروز ادامه پست قبلی لیست کامل اچیومنت های بازی رزیدنت اویل 5 رو برای شما عزیزان آماده کردیم و تقدیم حضور شما عزیزان می کنیم . همینطور که می دونید بازی رزیدنت ویل 5 یکی از محبوبترین بازی های سبک وحشت است و طرفداران زیادی دارد، بازی رزیدنت اویل 5 در یکی از روستا های آفریقا اتفاق می افتد و شما با همکاری یکی از بومی های آنجا به بررسی اتفاقات که در آنجا رخ داده می پردازند.

 • احتمال معاوضه خامس رودریگز و دوناروما در رئال مادرید و میلان وجود دارد

  خبر ها در روز گذشته حاکی از این بوده اسن که جورج مندس ایجنت بزرگ دنیای فوتبال که هیچ کس از تاثیر وی در نقل و انتقالات بزرگ فوتبال جهان بی خبر نیست این بار و در جدید ترین اقدام خود تصمیم به این موضوع دارد که خامس رودریگز از رئال مادرید و جان لوئیجی دوناروما از آث میلان را با یکدگر معاوضه کند و از این میان پول خوبی را برای خود به جیب بزند ماننده انتقالی که بر سر پوگبا انجام داد و پول فراوانی را از منچستر گرفت .

 • صحبت های پرز بعد از پیروزی در انتخابات نمادین باشگاه رئال مادرید برای سومین دوره

  فلورینتو پرز که در فصل گذشته تیمش بسیار خوب کار کرده است و هم چنین تصمیمات و تفکرات حاک بر باشگاه که توسط فلورینتو پرز اتخاذ می گردد به کلی عوض شده است و دیگر خبری از خرید های بی منتطق و گران قیمت خبری نیست در انتخابات ریاست باشگاه رئال مادرید در شرایطی که هیچ گونه رقیبی برای وی وجود نداشت برای سومین دوره و دومین دوره متوالی به عنوان رئیس باشگاه رئال مادرید انتخا ب شد تا تیم رویایی رئال مادرید را همچنان در اوج نگه دارد .

 • ایرانی های حاضر در چمپیونز لیگ و لیگ اروپا 2018

  لژیونرهای زیادی از ایران در فوتبال اروپا مشغول به بازی کردن هستند. فوتبال باشگاهی در اروپا دو لیگ جذاب دارد که تمام فوتبال دوستان کره زمین را مجذوب خود می کند. با شروع لیگ قهرمانان و لیگ اروپا بسیاری از ستاره های فوتبال جهان در آن مشغول بازی کردن می شوند. از فوتبال ایران بازیکنان زیادی در سال های گذشته به فوتبال اروپا ترانسفر شده اند حال در مطلب پیش رو به بازیکنانی که فرصت حضور در این دو لیگ مهم را دارند اشاره شده است.

 • رئیس فیفا در مصاحبه ای از سیستم ویدئو چک یا سیستم کمک داور ویدیویی حمایت کرد

  چه بخواهیم و چه نخواهیم به زودی سیستم ویدئو چک و یا کمک داور ویدیئویی به فوتبال اضافه خواهد شد و در تصمیمات داوری و نتایج مسابقات تاثیر فراوانی خواهد گذاشت و نتایج را عوض خواهد کرد همان گونه که این اتفاق را در جام کنفدراسیونهای سال 2017 در روسیه مشاهده می کنیم از این رو بزرگ ترین حامی این سیستم شخص اینفانتینو رئیس فیفا است که به شدت از علاقه خود برای فعال کردن این سیستم در مسابقات فوتبال در سرتاسر جهان است .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری