• مورینیو خواهان موراتا به. جای رونالدو

  خوزه مورینیو مربیبه پرتغالی باشگاه منچستر یونایتد که همه از مشکلات این مربی با کریستینو رونالدو اگاه هستند در نشستی که با سران باشگاه منچستر یونایتد داشته است به این مدیران گفت که به جای تمرکز بر روی خریدن کریستینو رونالدو و پرداخت هزینه گذاف برای او خود را برای خرید الوارو موراتا اماده کنند که ارزشش بیشتر از خریده رونالدو است و بیشتر به کار منچستر یونایتد می اید و اینده باشگاه را می تواند بسازد .

 • شماره 8دوست داشتنی به پرسپولیس برگشت

  خبری خوب برای قرمزهای پایتخت شماره 8دوست داشتنی بعد از یه نیم فصل دوری دوباره به پرسپولیس برگشت هافبک دفاعی جوان پرسپولیس که سن زیادی ندارد اما تونسته خودشو تو دل هوادارا جا کنه احمد نوراللهی که بخاطر خدمت سربازی نیم فصل از پرسپولیس جدا شده بود وبه ترکتور رفته بود با محرومیت تراکتور مواجه شد که مجبور شد یه نیم فصل اختصاصی تمرین کند اما بخطر حضور فعالش دربسیج وحضورپدر ومادرش در جبهه تونست کسری خدمت بگیره تا این دوری به درازا نکشد

 • دیمارا به علت فرار مالیاتی به یک سال حبس محکوم شد

  انخل دیمارا بازیکن پاریسن ژرمن که در رئال مادرید قبلا توپ می زده است و بسیار خلاق هم بود و یکی از بازیکنان گران قیمت رئال مادرید محسوب می شده است اکنون مشخ شده است که بخشی از مالیات خود را به دولت اسپانیا پرداخت نکرده است از این رو بعد از برگزاری جلساتی در دادگاه اسپانیا این بازیکن خلاق ارژانتینی به یک سال حب محکوم شده است که البته بعید است با توجه به قوانین اسپانیا این بازیکن زندانی شود و به زندان برود.

 • رونالدو از تصمیمش برای جدایی از مادرید کوتاه امد

  در چند روز گذشته همواره خبر خروج رونالدو از باشگاه رئال مادرید در صدر اخبار ورزشی جهان قرار داشته است تا حدی که تیم هایی برای جذب کریس رونالدو اظهار امادگی کرده بودند اما اکنون با سخنانی که خود بازیکن کرده است و گفته است که می خواهد در باشگاه رئال مادرید بماند تمامی این حواشی ها و حرف وحدیث ها به پایان رسیده است و باید رونالدو را فصل اینده باز هم در لالیگای اسپانیا و در تیم رئال مادرید مشاهده کنیم .

 • افتخارات و دستاورد های تیمی منچستریونایتد با سرمربیگری خوزه مورینیو در فصل گذشته

  در فصلی که به تازگی در فوتبال اروپا به پایان رسیده است تیم فوتبال منچستر یونایتد با سرمربیگری خوزه مورینیو بعد از چندین سال که از کسب عناوین مهم به دور مانده بود توانست برای بار دیگر به اوج شکوه و مقام رسید و توانست 5 رکورد و عنوان خاص را در این فصل از ان باشگاه منچستر یونایتد کند و نشانه هایی از بازگشت به دوران اوج خود را به رخ تمامی تیم های حاظر در اروپا کشاند و هواداران برای فصل اینده امیدوار شدند .

 • آیا منچسترسیتی مهاجم تیم دورتموند اوبامیانگ را به دست می آورد؟

  پی‌یر امریک اوبامیانگ، مهاجم 28 ساله فعلی دورتموند، فردی هست توانسته 2 سال متوالی جایزه بهترین بازیکن اروپا را برنده شود. او سرعتی بی نظیر دارد؛ به نوعی که سرعت او از اوسین بولت، قهرمان دومیدانی در المپیک نیز بیشتر است. او در فصل گذشته، 42 گل برای تیم و کشورش به ثمر رسانده و برای آنها تاثیر گذار باشد. این بازیکن از وقتی که از سن ایتن به بروسیا دورتموند انتقال یافت، تواسنته 85 گل در 128 بازی بزند.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری