• ستارگانی که با پرداخت مالیات مشکل دارند

  در حال حاظر هر روزه این خبر را می شنویم که این بایکن و یا ان بازیکن از پرداخت مالیات فرار کرده است و یا متهم شناخته شده است به گونه ای که شمارشان بسیار بالا زده و در این میان اتفاقا بازیکنان سرشناس بیش ترین حضور و فرار مالیاتی را دارا هستند که البته در چند سال گذشته شناسایی شده و به دام ادارات مالیاتی کشور ها افتاده اند و اکنون یا متهم شناخته شده اند و یا مجرم بودن انها به دادگاه ها مسجل گردیده شده است .

 • دو راهی طارمی در پرسپولیس

  مهدی طارمی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس و تیم ملی ایران که در یکی دو فصل اخیر بسیار درخسان ظاهر شده است مورد توجه باشگاه های خارجی فراوانی قرار دارد از این رو این بازیکن اینده دار ایران دچار شک و تردید های فراوانی برای ماندن و یا رفتن از پرسپولیس و پیوستن به یک تیم اروپایی دارد زیرایک تجربه نا موفق را در فصل گذشته برای حضور در لیگ ترکیه داشته است و در ضمن باشگاه پرسپولیس هم با رفتنش از تیم مخالف است .

 • خروجی های علیرضا منصوریان آمادگی تیم استقلال با جذب و تمدید قرارداد بازیکنان مورد

  تیم استقلال تمریناتش را به طور جدی چند روزی است آغاز کرده در این حال تیمش کم کم در حال تکمیل شدن است و اقدام به جذب چندین بازیکن نامی از جمله شهباززاده،بیت سعید،شجاعیان و منتظری و... نموده است. به جز این علیرضا منصوریان قرارداد ستاره های تیم فصل قبل را نیز که بازی های خوبی از آن ها شاهد بودیم نظیر ابراهیمی،نورافکن،غفوری و... تمدید کرده است. جدید ترین خرید علیرضا منصوریان پژمان منتظری مدافع ملی پوش استقلال است

 • مدافع ملی پوش به آبی پوشان پیوست

  پژمان منتظری مدافع ملی پوش تیم الاهلی قطر که چند سالیست در این کشور بازی می کند و سابقه چندین سال بازی در تیم استقلال را در پرونده دارد مدنظر علیرضا منصوریان و تیم استقلال از فصل گذشته بود. بعد از اتمام فصل شانزدهم گمانه زنی ها برای بازگشت این مدافع خوزستانی به تیم سابقش شنیده می شد حتی توافقات شفاهی نیز بین دو طرف رد و بدل شده بود که قرار بود بعد از بازی تیم ملی با ازبکستان این توافق رسمیت پیدا کند ولی گویا پژمان منتظری تصمیم به ادامه بازی در کشور قطر گرفت. طی این چند روز اخیر دوباره دو طرف به میز مذاکره نشستند که گویا امشب این قرارداد بین دو طرف امضا شد

 • لیست سیاه رئال مادرید برای فصل اینده

  رئال مادرید بعد از سپری کردن یک فصل درخشان هم اکنون تابستانی گرم و پر از حرف و حدیث را دنبال می کند از حواشی مالیاتی کریس رونالدو گرفته تا خروج بایکنان ناراضی این تیم در این میان چند تن از بازیکنان وجود دارند که احتمال جدایی ان ها از ترکیب باشگاه رئال مادرید بسیار زیاد است و می توانیم منتظر خروج ان ها از رئال مادرید در تابستان پیش رو باشیم و جایگزین های ان ها را در باشگاه رئال مادرید مشاهده کنیم .

 • رکورد جدید گلزنی رونالدو در تمام بازی هایی که برای تیم ملی پرتغال بازی کرده است

  دیگر زدن و شکستن رکورد های جدید توسط کریستینو رونالدو به یک امر عادی بدل شده است و در هر بازی که رونالدو انجام می دهد اماده این هستیم که رکوردی را جابجا کند و این بار وی موفق به شکست رکورد گل زدن در تمام مسابقات و جام های ممکن شده است وی این کار را با زدن گل در دقیقه 8 مقابل تیم ملی روسیه در جام کنفدراسیون ها انجام داد و این رکورد را از ان خود کرد تا هم چنان همادگی خود را به همه جهان در 32 سالگی نشان دهد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری