• معرفی استادیوم های فوتبال؛ اوپل آرنا ورزشگاه ماینتس 05 آلمان

  در سال 2011 میلادی ورزشگاهی نوساز در شهر ماینتس آلمان تاسیس شد که میزبانی بازی های تیم این شهر (ماینتس 05) را بر عهده داشت، که این ورزشگاه "اوپل آرنا" نام گذاری شد که در جولای 2011 میلادی مورد بهره برداری قرار گرفت. بر اساس قرارداد همکاری با اسپانسر که از سال 2016 میلادی منعقد شد نام به اسپانسر واگذار شد. در مطلب پیش رو به جزئیات تکمیلی پیرامون این استادیوم تازه تاسیس شده شهر ماینتس آورده شده است.

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ وزراشتادیون ورزشگاه وردربرمن آلمان

  در سال 1924 میلادی ورزشگاهی در شهر برمن بنا نهاده شد که میزبانی بازی های خانگی تیم این شهر(وردربرمن) را بر عهده داشت. این ورزشگاه در خلال جنگ جهانی دوم انبار ذخیره اسلحه ارتش نازی آلمان بود که تخریب شده بود و نیازمند بازسازی بود که به این منظور وزراشتادیون مورد بازسازی قرار گرفت. در سال 2008 میلادی بهینه سازی مجدد در استادیوم انجام شد که در مطلب پیش رو جزئیات بیشتر پیرامون استادیوم وزراشتادیون واقع در برمن آلمان آورده شده است.

 • آرسن ونگر : الکسیس سانچز مطمئناً در تیم آرسنال می ماند و به تیم دیگری نمی رود

  آرسن ونگر در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شاید الکسیس سانچز در مورد بیماریش دروغ می گوید ، گفت : شغل شما خبرنگاران این است که شکاک باشید . شغل من این است که اعتماد نداشته باشید. اما شغل من این است که اعتماد بکنم. اعتماد داشتن ، چیزی است که من ترجیح می دهم از طرف خودم داشته باشم. طبق شایعات شنیده شده این گونه به نظر می رسید که الکسیس سانچز به شکل عمدی خود را به مریضی زده است تا به تمرینات آرسنال نپیوند و باشگاه را ترک کند.

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ردبول آرنا ورزشگاه لایپزیگ آلمان

  در سال 1956 میلادی ورزشگاهی در شعر لایپزیگ بنا نهاده شد که میزبانی بازی های خانگی تیم این شهر(لایپزیگ) را بر عهده داشت. این ورزشگاه به منظور میزبانی بازی های جام جهانی 2006 میلادی که در کشور آلمان برگزار می شد مورد بازسازی قرار گرفت. تعدادی از بازی های جام جهانی در این ورزشگاه برگراز شد. نام این ورزشگاه به مدت سی سال به کمپانی ردبول واگذار گردید. در مطلب پیش رو به جزئیات بیشتر پیرامون این ورزشگاه آورده شده است.

 • هفت مرداد سالگرد دومین قهرمانی استقلال در آسیا

  استقلال تهران قدیمی ترین تیم ایران و پرافتخارترین تیم ایرانی در آسیا می باشد.آبی پوشان تهرانی که قبل از انقلاب با عنوان تاج در مسابقات فوتبال شرکت می کرد یک با توانسته بود مقام قهرمانی باشگاه های آسیا را به دست بیاورد. این باشگاه قدیمی که بعد از انقلاب اسلامی نامش به استقلال تغییر یافت در سال 1370 برای دومین بار توانست قهرمانی باشگاه های آسیا را از آن خود کند. در مطلب پیش رو به جزئیات بیشتر پیرامون این قهرمانی و سالگرد این روز آورده شده است.

 • مواردی خاص در مورد هفته اول لیگ برتر هفدهم

  لیگ برتر ایران در دوره هفتدهم اولین هفته خود را پشت سر گذاشت و تیم ها نتایج جالبی را در ان کسب کردند که به نسبت نتایج ادوار گذشته این باشگاه ها در لیگ برتر بسیار قابل ملاحظه بوده است تا جایی که باشگاه استقلال تهران برای اولین بار در طول تاریخ لیگ برتر در هفته اول متقبل شکست شده و ناکامی را تجربه کردند و پرسپولیس هم همچنان در روی نوار برد در هفته اول رقابت ها در لیگ برتر به ماننده گذسشته قرار دارد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری