• رئال مادرید در سوپرکاپ اروپا مقابل منچستر یونایتد کاملا اماده خواهد بود

  رئال مادرید که در پیش فصل خود در تور امریکا در بازی خود مقابل منچستر یونایتد ف منچستر سیتی و بارسلونا به سه شکست متوالی تن داده بود و نتایج ضعیفی را کسب کرده است به گفته زین الدین زیدان و سرخیو راموس در بازی سوپر کاپ با تمان قوا و نهایت امادگی حضور پیدا خواهند کرد و این بازی های دوستانه صرفا نقش اماده سازی تیم را بر عهده دارد و در ان ها بازیکنان بعد از بدن سازی دوباره کم کم پا به توپ می شوند .

 • کریستیانو رونالدو در اولین جلسه از دادگاهش در مورد اتهام فرار مالیاتی شرکت کرد

  کریستینو رونالدو فوق ستاره فوتبال جهان و باشگاه رئال مادرید که به چهار فقره فرار مالیاتی متهم شده است در اولین دادگاه رسیدگی به پرونده خود در شهر مادرید شرکت کرد تا به دفاع از خود به پردازد و بعد از یک ساعت و نیم حضور در دادگاه به همراه وکلایش از محل دادگاه خارج شده و بدون هیچ گونه مصاحبه ای محل را ترک کرد و در انتهای امر یک بیانیه رسمی پیرامون دادگاه برگزار شده از خود منتشر کرد و به خبرنگاران خوراک خبری داد .

 • یوفا در مقابل پاری سن ژرمن بر سر پرونده نیمار جبهه گرفت

  باشگاه پارسن ژرمن فرانسه که می خواهد با پرداخت 222 میلیون یورویی بند ازاد سازی نیمار این بازیکن را از باشگاه بارسلونای اسپانیا به خدمت بگیرد با مشکل هم خوانی داشتن تراز مالی باشگاه مواجه شده است و اخبار حاکی از این است که باشگاه بارسلونا در صورت چنین انتقالی از باشگاه فرانسوی شکایت خواهد کرد و در این شرایط ممکن باشگاه پاری سن ژرمن از سوی یوفا از جام باشگاه های اروپا محروم شود و یا جریمه نقدی محکوم گردد .

 • آندرانیک تیموریان بازیکن سابق نفت تهران رسما گسترش فولادی شد

  اندرانیک تیموریان بازیکن با تجربه که فصل گذشته در باشگاه نفت تهران و زیر نظر علی دایی بازی های خوبی را از خود به نمایش گذاشته بود با پایان لیگ برتر دوره شانزدهم و با توجه به شرایط باشگاه نفت تهران که از بی پولی شدید رنج می برده است از این تیم جدا شد و بی تیم مانده بود و تا همین هفته اول لیگ هم که اغاز شده است تیمی را نداشت اما اکنون با پیوستن به گسترش فولاد تبریز به لیگ برتر فوتبال ایران بازگشته است .

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ وایت هارت لین ورزشگاه باشگاه تاتنهام هاتسپر انگلستان

  در سال 1899 ورزشگاهی در شهر لندن بنا نهاده شد که میزبانی بازی های تیم این شهر (تاتنها هاتسپر) را بر عهده دارد، نام این ورزشگاه "وایت هرات لین" می باشد. قدمت این ورزشگاه قدیمی بیش از صد سال می باشد که چند بار مورد مرمت و بازسازی قرار گرفته است. این استادیوم در منطقه شمال شهر لندن پایتخت انگلستان قرار گرفته است. در مطلب پیش رو به جزیئات تکمیلی پیرامون استادیوم وایت هارت لین شهر لندن پرداخته شده است.

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ الاند رود ورزشگاه باشگاه لیدز یونایتد انگلستان

  در سال 1897 میلادی ورزشگاهی در شهر لیدز انگلستان بنا نهاده شد که میزبانی بازی های تیم این شهر (لیدز یونایتد) را بر عهده دارد، نام این ورزشگاه "الاند رود" می باشد. در سال های اولیه مسابقات راگبی در این زمین برگزار می شد. قدمت این ورزشگاه نزدیک به صد و بیست سال می باشد که چند بار مورد بازسازی و تجهیز قرار گرفته است. در مطلب پیش رو به جزئیات تکمیلی پیرامون استادیوم الاندرود شهر لیدز که37 هزار نفر ظرفیت دارد پرداخته شده است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری