• مشخصات و عکسهای استادیوم فوتبال پوزنان ورزشگاه لخ پوزنان لهستان

  در سال 1980 میلادی ورزشگاهی در شهر پوزنان ساخته شد که به "پوزنان" نام گذاری شد. این ورزشگاه میزبانی مسابقات خانگی باشگاه های لخ پوزنان و وارتا را بر عهده دارد. در سال 2005 میلادی و به به منظور میزبانی مسابقات یورو 2012 میلادی ورزشگاه مورد مرمت و بازسازی قرار گرفت و در سال 2010 میلادی آماده بهره برداری مجدد قرار گرفت. در مطلب پیش رو به جزئیات بیشتر و تکمیلی پیرامون استادیوم پوزنان پرداخته شده است.

 • منچستر یونایتد و ارسنال به دنبال خرید اسنسیو بازیکن جوان باشگاه رئال مادرید

  در فصل گذشته رقابت های اروپایی و لالیگا مارکو اسنسیوی اسپانیایی انقدر در ترکیب کهکشانی ها خوش درخشید و خوب بازی کرد که حتی زیدان و فلورینتو پرز را متقاعد کرد که از خرید بازیکن جدید در پست وی منصرف شوند و قصد تمدید قرار داد با این بازیکن جوان و اینده دار را دارند اما اکنون تیم های منچستر یونایتد و ارسنال انگلیس برای خرید این بازیکن اسپانیایی دست به کار شده اند هر چند که بعید است باشگاه رئال مادرید وی را بفروشد .

 • موانع پاری سن ژرمن برای به خدمت گرفتن نیمار ستاره باشگاه بارسلونا

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا روزهای حساسی و هیجان انگیز خود را سپری می کند و تیم ها درصدد تقویت خود هستند و تا حدود زیادی بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده و یا در حال رایزنی کردن برای جذب نفرات مورد نظر هستند. نیمار ستاره برزیلی بارسلونا هر روز شایعات زیادی پیرامونش به گوش می رسد. پاریس سن ژرمن فرانسه به صورت جدی خواهان به خدمت گرفتن این فوروارد می باشد که در مطلب پیش رو به جزئیات این انتقال احتمالی پرداخته شده است.

 • تیم ملی امید ایران با شکست برابر عمان از راهیابی به المپیک و بازی های اسیایی بازمان

  انگار حسرت المپیکی شدن برای فوتبال ایران و هواداران پر شمار ایرانی می خواهد ابدی شود و فوتبال ایران در هر دوره به شکلی از مسابقات حذف می شود و نمی تواند راهی المپیک شود و جواز حضور در مسابقات را پیدا کند و این بار هم همی اتفاق افتاد و خیلی زود تر از ان چیزی که تصورش را هم می کردیم حذف شدیم و در مرحله مقدماتی و پیش از اغاز مرحله اصلی مسابقات با شکست در مقابل تیم امید عمان از راهیابی به المپیک حذف شدیم .

 • اخبار نقل و انتقالات بازیکنان و مربیان لیگ برتر ایران 31 تیر ماه 96

  با توجه به اینکه در فصل نقل و انتقالات هستیم تیم ها سعی دارند ستاره های لیست مربیان جذب و نقاط ضعف خود را در فصل قبل با بازیکنان جدید ترمیم کنند تا با قدرت بیشتر لیگ جدید را آغاز کنند و رضایت طرفداران خود را از وضعیت تیم خود بگیرند . ما سعی می کنیم اخبار نقل و انتقالات را در اختیار شما طرفداران فوتبال قرار دهیم تا شما از حال و روز تیم مورد علاقه خود یا خبر باشید . در اینجا به اخبار کوتاه 31 تیر ماه پرداختیم که می توانید مشاهده کنید .

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ پی‌جی‌ئی آرنا ورزشگاه لخیا گدانسک لهستان

  به منظور میزبانی مسابقات جام ملت های اروپا سال 2012 میلادی، در شهر گدانسک لهستان ورزشگاهی ساخته شد که نام آن "پی جر ئی آرنا" نامیده شد. این ورزشگاه در سال 2011 میلادی افتتاح شد که میزبانی مسابقات خانگی تیم لخیا گدانسک را بر عهده داشت. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر و عکس های تکمیلی پیرامون استادیوم پی جی ئی آرنا که امتیاز نام آن بر اساس قراردادی به شرکت انرژی لهستان(پی جی ئی) واگذار شد آورده شده است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری