• سردار آزمون: می خواهیم مانند کره سال 2002 باشیم

  تیم ملی ایران با برتری برابر ازبکستان موفق شد دو هفته قبل از پایان بازی های مقدماتی جام جهانی جواز حضور در مرحله نهایی جام جهانی 2018 روسیه را به دست بیاورد. تیم ملی کشورمان به عنوان اولین تیم موفق شد به جام جهانی راه پیدا کند، در رنکینگ جهانی رتبه نخست آسیا را در اختیار دارد. سردار آرمون فوروار جوان و آینده دار ایران مصاحبه ای انجام داده که در مطلب فوق به جزئیات بیشتر این صحبت ها اشاره شده است.

 • تمدید قرارداد با سرمربی تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش تا جام ملت های آسیا

  پس از دومین صعود متوالی به جام جهانی با هدایت کارلوس کی روش و حضور شش ساله این سرمربی بر روی نیمکت تیم ملی ایران و کارنامه موفقی که این مربی پرتقالی به همراه ایران به دست آورده است و توانسته ایران را به رده اول آسیا قرارد دهد، مسئولان فدراسیون ایران درصدد این هستند تا قرارداد همکاری با سرمربی خود را تا جام ملت های آسیا تمدید کنند. در مطلب فوق به جزئیات این اقدام و ماموریت جدید فدراسیون ایران اشاره شده است.

 • امار برترین های فصل جاری لیگ انگلیس

  لیگ انگلستان امسال شاهد پیشرفت خوبی بود وفقط بجز در امتنیاز که 0.1 از سال قبل کمتر ود در بقیه زمینه ها پیشرفتی خوبی داشته است مثلا از رکورد 56 درصد مالکیت پارسال به 61.8 رسیده است امسال و این نشانه یک چیز است که تیم ها در لیگ انگلیس چقدر به هم نزدیک هستند و اصلا مشخص نمی شود که کدام تیم ها در کورس قهرمانی هستند اول فصل لیگ انگلیس از 20 تیم تشکیل می شود که حداثل اول فصل 8 تیم در کورس قهرمانی هستند و به مرور این تعداد کم می شود

 • برنامه زمان بندی بازی های جام کنفدراسیون های فوتبال 2017 روسیه گروه بندی

  رقابت های جام کنفدراسیون ها هر ساله قبل از جام جهانی در کشور میزبان جام جهانی برگزار خواهد شد. جام کنفدراسیون های 2017 در روسیه میزبان جام جهانی 2018 برگزار خواهد شد و هشت تیم برتر در دو گروه چهار تیمی با هم بازی می کنند این رقابت ها از 27 خرداد شروع می شود.آلمان، روسیه، پرتقال، شیلی، کامرون، نیورلند ، مکزیک و استرالیا هشت تیم این تورنمنت هستند. در مطلب فوق به برنامه زمان بندی و باز ی ها و جزییات بیشتر آن اشاره شده است.

 • تجربه سومین حضور در جام جهانی توسط مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران

  فوتبال مقدماتی در قاره کهن در حال پیگیری است و تیم ملی کشورمان با برتری برابر ازبکستان موفق شد جواز حضور در مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه را کسب کند. این پنجمین حضور ایران در جام های جهانی است. حال این فرصا برای تاریخ سازی بازیکنی در ایرات به وجود آمده است، مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی ایران این امکان را دارد تا با حضور در ترکیب ایران در روسیه 2018 سومین جام جهانی دوران ورزشی خود را تجربه کند.

 • ما که رفتیم روسیه بقیه تیم ها به ما چه

  تیم ملی فوتبال ایران که با تیم ملی فوتبال ازبکستان بازی داشت با انجام یک فوتبال خوب و نتیجه گرا و حساب شده با دو گل مهدی طارمی و سردار ازمون توانست با دیگر به جام جهانی فوتبال صعود کند جام جهانی که این دفعه در کشور روسیه برگزار خواهد شد و همه مردم با این پیروزی بسیار بسیار خوشحال و شادمان شدند این در حالی است که ایران به عنوان سومین تیم به این جام جهانی صعود کرد بعد از روسیه میزبان و برزیل صعود کرد

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری