• نظرات آرسن ونگر در مورد تیم آرسنال

  آرسن ونگر پس از شکست برابر سویا در مورد شرایط تیمی آرسنال بیان کرد : ببینید من تیمی را به زمین فرستادم که دیرتر از بقیه به ما اضافه شده بودند، پس جای نگرانی نیست، این تیم از خلاقیت لازم برخوردار است. من فکر می کنم بازیکنان آماده ی بیشتری نسبت به فصل پیش در اختیار داریم و بیشتر از فصل گذشته تیم را کمک خواهند کرد ، ما بازی های سختی خواهیم داشت و باید برای آن ها آماده باشیم. تورهای پیش فصل باعث آمادگی ما برای فصل جدید می شود.

 • مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس و اقای گل لیگ برتر باز هم رکورد جدید ثبت میکند

  مهدی طارمی که در ایرانجوان بوشهر بازی میکرد توسط علی دایی به پرسپولیس و لیگ برتر اومد و از همان روز های اول نشون داد که میتونه به یک از ستاره های پرسپولیس تبدیل بشود ودر سال اول حضورش به عنوان بهترین مهاجم لیگ برتر انتخاب شد دو سال پشت سرهم اقای گل لیگ شد او درتیم ملی هم بازی های عالی از خودش نشون میدهد وبه عنوان یکی از مهرهای کلیدی کارلوس کیروش تبدیل شده است و باید بگیم طارمی یکی از مهاجمای ایران درجام جهانی خواهد بود

 • یورگن کلوپ : به ترکیب بزرگتری از سال پیش نیاز داریم

  یورگن کلوپ در مورد بازی های پیش فصل : کاری که در هنگ کنگ انجام دادیم چیزی بود که می خواستیم . اما وقتی آنجا بودیم من فکر می کردم که داریم وقت خودمان را تلف می کنیم، اما تمرینات کمک زیادی به ما کرد.ما در حال حاضر روی فرم هستیم و شما این را از بازی هایی که برده ایم می توانید ببینید. ولی باید بهتر شویم. کلوپ در ادامه گفت : من به هر بازیکن کار دادم که انجام دهد و هریک یک رولی برای بازی دارند ، اما اگر نتوانند آن را بازی کنند . وظیفه من است که به آن ها بفهمانم.

 • چلسی فصل جدید چگونه تیمی است؟

  باید نشست و دید که آیا تفکرات آنتونیو کونته سرمربی باهوش باشگاه چلسی در پنجره نقل و انتقالات تابستانی می تواند نقاط ضعف تیم را پوشش دهد و باز هم مدعی اول عنوان قهرمانی در جزیره و یکی از مدعیان در لیگ قهرمانان باشد. در این فصل چلسی تا به اینجا با سه خرید کلیدی به نام های آلوارو موراتا ، جایگزین دیگو کاستا و آنتونی رودیگر مدافع ملی پوش سابق باشگاه رم و نفر سوم تیمو باکایوکا بازیکن تأثیرگذار فصل گذشته موناکو ، قصد دارد در سه جبهه مختلف بر سر قهرمانی بجنگد.

 • باشگاه بارسلونا در تلاش برای پیدا کردن بازیکن خوب جایگزین نیمار

  باشگاه بارسلونا که دیگر از انتقال نیمار فوق ستاره برزیلی خود به باشگاه پاریسن ژرمن مطمئا شده است و از فروش وی مبلغ قابل توجه 220 میلیون یورو را به دست خواهد اورد به دنبال پیدا کردن یک جایگزین خوب و مناسب برای وی است تا جای خالی نیمار را در ترکیب وی پر کند از این رو ممکن است باشگاه بارسلونا با پرداخت بند ازاد سازی گریزمان به مبلغ 200 میلیون یورو به باشگاه اتلتیکو مادرید این بازیکن را به خدمت بگیرد .

 • تیم فوتبال فیورنتینا ایتالیا حریف رئال مادرید در مسابقه کاپ سانتیاگو برنابئو

  تیم فوتبال فیورنتینا ایتالیا برای شرکت در مسابقه کاپ سانتیاگو برنابئو با رئال مادرید اعلام امادگی کرد و قرار است در تاریخ 31 مرداد سال جاری بین دو تیم فیورنتینا و رئال مادرید در ورزشگاه برنابئو برگزار گردد این مسابقه هر ساله میان باشگاه رئال مادرید و یک تیم دیگر برگزار می شود و به نوعی یک یاد بود و ارج نهادن به تمام زحمت ها و تمام تلاش های سانتیاگو برنابئوی کبیر در باشگاه رئال مادرید محسوب می شود .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری