• معرفی بازیکنان و مربیان با سن بالا در لیگ برتر فوتبال ایران فصل 1396-1397

  لیگ برتر ایران در سال 1396-1397 دو هفته ای است که شروع شده و تیم ها پس از حضور در نقل و انتقالات تابستانی وارد این رقابت ها شده اند. لیگ برتر ایران چند سالی است که جوان شده و تیم ها به سمت جوان گرایی حرکت کرده اند و پدیده های جدیدی به فوتبال ایران معرفی شده اند. با این حال هستند بازیکنان پا به سن گذاشته از نسل قدیم فوتبال ایران که هم چنان مشغول بازی هستند؛ در مطلب فوق به جزئیات بیشتر پیرامون این موضوع آورده شده است.

 • مجموع امتیازات سرمربی گری امیر قلعه نویی در لیگ برتر ایران به 800 امتیاز رسید

  لیگ برتر فوتبال ایران در فصل 1396-1397 شروع شد و تیم ها برای یک فصل فوتبالی با هم به رقابت می پردازند و هیجان دوباره بر می گردد. سابقه لیگ برتر فوتبال در ایران به شانزده سال می رسد که در این بین بعضی از تیم ها، بازیکنان و سرمربیان عملکرد درخشان تری نسبت به بقیه داشته اند. امیر قلعه نوعی پرافتخارترین سرمربی تاریخ لیگ برتر با پنج عنوان قهرمانی عملکرد درخشانی رانسبت به سایرین داشته است که در مطلب فوق به این موضوع بیشتر پرداخته شده است.

 • نیمار پس از پیوستن به پاری سن ژرمن فرانسه: از مقایسه شدن با فیگو ناراحت می شوم

  نقل و انتقالات در فوتبال اروپا به روز های حساس و پایانی خود نزدیک می شود و اغلب تیم ها بازیکنان مد نظر را جذب کره و یا در حال مذاکرات نهایی می باشند. بمب نقل و انتقالات فوتبال در اروپا و جهان را می توان انتقال نیمار از بارسلونا اسپانیا به پاری سن ژرمن فرانسه دانست که این انتقال با رقمی هنگفت انجام شد و نیمار فوق ستاره برزیلی به عنوان گران ترین فوتبالیست تاریخ شناخته شد. در مطلب ذیل درباره این انتقال آورده شده است.

 • چند خبر کوتاه نقل و انتقالی فوتبال، زلاتان ابراهیموویچ، گرت بیل و ساندرو

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای پایانی و حساس خود نزدیک می شود و تیم ها اغلب بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده و یا در حال مذاکرات نهایی می باشند.در این روزهای پایانی هستند بازیکنانی که تا به این لحظه تیم فصل بعد خود را انتخاب نکرده اند. لیگ های مهم در اروپا هم همانند لیگ فرانسه شروع شده اند و یا همانند لیگ برتر انکلستان از هفته آینده شروع خواهد شد. در مطلب پیش رو درباره شرایط فصل بعد زلاتان ابراهیموویچ، گرت بیل و ساندرو را به جزئیات بیشتر آورده ایم.

 • اخبار پیرامون مارکو وراتی دنی آلوز و فوزو منسا و آخرین نقل و انتقالات فوتبال

  نقل و انتقالات تابستانی تا چند روز دیگر به پایان می رسد و اغلب باشگاه ها با بازیکنان مد نظر خود به توافق رسیده و یا در حال مذاکرات نهایی خود می باشند. لیگ های معتبر در اروپا از هفته گذشته شروع شده اند مانند لیگ فرانسه و یا مانند لیگ جزیره که از هفته دیگر شروع می شوند. در این میان بعضی از بازیکنان هنوز برای فصل بعد خود مردد هستند در مطلب پیش رو چند خبر در مورد مارکو وراتی و دانی آلوز آورده شده است.

 • مهدی قائدی جوان هفده ساله ستاره استقلال تهران پدیده جدید فوتبال ایران

  در فصل نقل و انتقالات تابستانی استقلال تهران موفق شد جوان هفده ساله بوشهری را که فصل قبل در ایران جوان بوشهر در لیگ یک بازی می کرد و ستاره لیگ یک بود را به خدمت بگیرد. مهدی قائدی که سرشار از تکنیک ناب می باشد توانسته در استقلال خوش بدرخشد و نگاه ها را به خود خیره کند. این جوان که در بازی برابر استقلال خوزستان سی دقیقه فرصت حضور در میدان را داشت نمایش مطلوبی از خود به نمایش گذاشت که در مطلب ذیل بیشتر به آن پرداخته شده است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری