• برنامه و زمان مسابقات و بازی های سومین هفته از لیگ برتر فوتبال ایران

  هفته سوم لیگ برتر ایران موسوم به لیگ خلیج فارس بعد از سپری کردن دو هفته از این مسابقات اکنون باید هفته سوم خود را پشت سر بگذارد که در این هفته بازی ها در دو شب پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار خواهد شد و در مهمترین دیدار های این هفته تیم های پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم به ترتیب مقابل نفت تهران و سپاهان اصفهان قرار خواهند گرفت تا تکلیف صدر نشین لیگ برتر در پایان هفته سوم این رقابت ها از میان دو تیم هم امتیاز مشخص شود .

 • فرانک لمپارد اسطوره باشگاه چلسی فروش ماتیچ به منچستر یونایتد عجیب بود

  فرانک لمپارد اسطوره ی باشگاه چلسی پس از باخت چلسی به آرسنال در ضربات پنالتی معتقد بود چلسی باید در پست های مختلف تقویت شود تا بتواند در رقابت لیگ برتر و لیگ قهرمانان قرار بگیرد. لمپارد به این اشاره داشت که قرار داشتن بین تیم های بالای لیگ قهرمانان مستلزم داشتن نیمکت بسیار قوی است که اکنون چلسی این نیکت را در اختیار ندارد و باید تا قبل از پایان یافتن پنجره نقل و انتقالات سریع دست به کار شود.

 • چند خبر کوتاه نقل و انتقالی فوتبال؛ گرت بیل الکسیس سانچز و گومس

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای حساس و هیجانی خود نزدیک و نزدیک تر می شود و اکثر تیم ها با بازیکنان مورد نظر خود به توافق رسیده اند و یا در حال انجام مذاکرات نهایی می باشند. در این بین هستند بازیکنانی که وضعیت فصل بعدشان مشخص نشده است. لیگ های معتبر اروپایی همانند فرانسه از هفته گذشته شروع شده اند و یا همانند لیگ برتر انگلستان از هفته آینده شروع خواهد شد. در مطلب فوق درباره وضعیت چند بازیکن آورده شده است.

 • چند خبر کوتاه نقل و انتقالی فوتبال؛ریاض ماحرز، بداشتوبر و بن گیبسون

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای حساس و هیجانی خود نزدیک می شود و اکثر تیم ها بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده و یا در حال مذاکرات نهایی می باشند. بعضی از لیگ های معتبر همانند لیگ فرانسه از هفته گذشته شروع شده و یا همانند لیگ برتر انگلستان از هفته آینده شروع خواهند شد، با این حال هستند بازیکنانی که تا به این لحظه وضعیتشان برای فصل بعد مشخص نیست که در مطلب پیش رو به جزئیات بیشتر این مورد پرداخته شده است.

 • چند خبر کوتاه نقل و انتقالی فوتبال؛خسه، عثمان دمبله و توماس لمار

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای حساس و هیجان انگیز خود نزدیک می شود و تیم ها اغلب با بازیکنان مورد نظر خود به توافق رسیده اند و یا در حال مذاکرات نهایی می باشند و هستند بازیکنانی که هنوز تصمیم خود را نگرفته اند. بعضی از لیگ های معتبر اروپایی همانند فرانسه شروع شده و یا هملنند لیگ برتر انگلستان از هفته آینده شروع خواهد شد. در مطلب پیش رو در باره وضعیت فصل بعد خسه، عثمان دمبله و توماس لمار به جزئیات بیشتر آورده ایم.

 • باشگاه بارسلونا به زودی جانشین نیمار را که از تیم جدا شده معرفی خواهد کرد

  نقل و انتقالات فوتبال در اروپا به روزهای حساس و نفس گیر خود نزدیک می شود و اکثر تیم ها بازیکنان مورد نظر خود را یا جذب کرده اند و یا در حال مذاکرات نهایی می باشند. بمب نقل و انتقالات این فصل فوتبال قطعا جدایی نیمار از بارسلونا اسپانیا و پیوستنش به پاری سن ژرمن فرانسه بود. حال بارسلونا سخت در پی جذب جانشین نیمار در نیوکمپ می باشد و به احتمال زیاد طی چند روز آینده با هم وطن نیمار(کوتینیو) به توافق خواهد رسید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری