• آشنایی با تاثیر فعالیت های پژوهش عملی معلمان و بررسی تاثیر آنها

  شناخت و آشنایی با تاثیرات فعالیت های پژوهشی و علمی معلمین و اثرات آن ها

 • معرفی سیستم عاملهای رایگان تحت وب

  رایانش ابری(Cloud Computing)به معنی رایانش بر مبنای اینترنت است واطلاعات ونرم افزارهای مورد استفاده شمادر بستر اینترنت قرار میگیرند.این پلتفرم بیشتر به عنوان یک سرویس یا نرم افزاری مستقل به کار برده میشود ومیتوانید از طریق سرویسهای ابری،احراز هویت شوید وبه اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید.استفاده از این گونه سیستم عاملها مانند این است که با کامپیوتر خود سفرکنید ولی سخت افزار آن را به همراه نبرید. بایک سیتم عامل ابری (که با نام سیستم عامل تحت وب نیز شناخته میشود )میتوانید کارهای شرکت را مدیریت وپروژه های خود را آماده کنید:دقیقا همان کارهایی که با کامپیوتر خود انجام میدهید.جذابیت این ایده امکان ذخیره سازی اطلاعات در فضای ایترنت است که در نتیجه آن میتوانید همه جا به آن دسترسی داشنه باشید.

 • رونالدو یا مسی؟

  مسی با کسب 55 عنوان بهتر از رونالدو کار کرده است در استانه جدال دوباره مسی و رونالدو در ال کلاسیکو یک بار دیگر بحث این مطرح شده که کدام یک از این دو ستاره بهترند . ما در این پست میخواهیم امار رونالدو و مسی را برسی کنیم تا که بتوانیم از نظر آماری ببینیم کدام یک از این دو ستاره در سطح جهان برترند. همانطور که همه میدانیم این دو شخص در 10 سال گذشته تمامی جوایز فردی و تیمی را برای خود جمع کرده و مجال رقابت به دیگر بازیکناان فوتبال نداده اند حال باید دید آمار در این باره چه میگوید. آمار و ارقام نشان میدهد که مسی با کسب 55 عنوان فردی و تیمی بهتر از رونالدو کار کرده است . رونالدو در کل دوران حرفه ایش 32 عنوان کسب کرده است.

 • کنفرانس خبری زیدان پیش از بازی با بارسلونا در لالیگا

  زین الدین زیدان سر مربی تیم رعال مادرید در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل بارسلونا حاظر شد و اظهاراتی را بیان کرد. پیش از این مسابقه گمانه زنی هایی درباره درخواست رونالدو مبنی بر افزایش حقوق دریافتی متناسب با دریافتی نیمار و مسی مطرح بود که زیدان پنین واکنش نشان داد که رونالدو به صورت 100 درصد آماده بازی میباشد و این تنها چیزی است است که اهمییت دارد او افزود که قبل از بازی فردا درباره همه چیز صحبت نخواهم کرد و باید تمامی تمرکزمان را معطوف به بازی فردا کنیم .به نظر من کریستیانو رونالدو به خاطر کار هایی که انجام داده لایق احترام باشگاه است اما بعد از تعطیلات زمستانی راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 • نبرد ایران با ستارگان اسپانیا در جام جهانی

  کشور اسپانیا در جنوب غربی اروپا واقع شده است.این کشور در سال 1904 به عضویت فیفا درآمد.وفدراسیون این کشور پس از 5سال در سال 1909 تاسیس شد.این تیم با داشتن بازیکنان جوان وبا تجربه در تمامی خطوط یکی از کاملترین تیمهای حال حاضر جهان راداراست. این تیم سابقه کسب سه عنوان قهرمانی در جام ملتهای اروپاویک دوره قهرمانی جهان را در کارنامه دارد.سبک فوتبال منحصر بفرد اسپانیا با تکیه بر حفظ توپ وانجام حملات پردامنه وبازی تهاجمی میتواند هر تیمی را به زانو در آورد. اسپانیا در این دوره ازجام جهانی سودای قهرمانی در سردارد وبه دنبال جبران نتایج ضعیف خود در جام جهانی برزیل است.تیم ملی اسپانیادر کنار تیمهای همچون آلمان،فرانسه وبرزیل از شانسهای اول قهرمانی محسوب میشود.

 • بررسی حریفان ایران در جام جهانی

  با انجام قرعه کشی مسابقات جام حهانی وقرار گرفتن در گروه مرگ این رقابتها به بررسی اجمالی حریفان ایران در رقابتهای جام جهانی میپردازیم: اسپانیا که پس از کسب نتایج ضعیف در دو رقابت فوتبالی قبلی با انگیزه بسیار زیادی به این مسابقات شرکت میکند.ماتادورها یکی از کاملترین تیمهای حال حاضر فوتبال جهان است،که با ترکیبی از بازیکنان با تجربه وجوان گام به این مسابقات مینهد.ستاره هایی مانند اینیستا وراموس وستاره های جوانی چون ایسکو وآسانسیو به دنبال کسب جام است. پرتغال:برزیل اروپا،وفاتح جام ملتهای اروپا با فوق ستاره خودش کریستیانو رونالدو به دنبال بزرگی در حساس ترین رقابتهای فوتبالی دنیاست.بازی این تیم مقابل ایران میتواند یادآور بازی دو تیم در جام جهانی 2006 والبته یک نبرد انتقامی برای فوتبال ایران باشد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری