خواص میوه و گیاهان

 • درمان کاهش میل جنسی در خانمها با داروهای گیاهی

  گاهی عواملی سبب کاهش میل جنسی در خانم ها می شود که مشکلات متعددی را می تواند برای او ایجاد نماید. تغذیه و مواد غذایی مصرفی نقش به سزایی در کاهش و افزایش میل جنسی چه در خانم ها و چه در آقایان دارد. بنابراین در طب سنتی برای درمان نوسانات میل جنسی و از جمله درمان کاهش میل جنسی از گیاهان دارویی استفاده می شود و ما نیز سعی داشته این تعدادی از مهمترین و موثرترین آنها را برای شما در این مقاله فراهم آوریم.

 • درمان ساده خانگی ترشحات رحم و واژن با داروهای گیاهی

  گاهی غدد رحمی بیشتر از حد معمول ترشح دارند. هم افزایش و هم کاهش این ترشحات حالتی غیرطبیعی است و هر کدام مشکلاتی به همراه خواهد داشت. نوعی از ترشخات، ترشحات سفید رنگ است که به میزان زیاد و ناراحت کننده تولید می شود. خوشبختانه برای رفع ترشحات بیش از حد غدد رحم و واژن راهکارهایی در طب سنتی-اسلامی آمده است که به کمک گیاهان دارویی انجام پذیر است و ما چندین روش آن را برای شما عزیزان در اینجا ذکر کرده این.

 • درمان ریزش مو ، با تضمین دارویی سالم و ساده

  مو تاثیر بسزایی در ظاهر انسان دارد و ریزش آن خیلی ها را ناراحت می کند تا جایی که باعث می شود هزینه های زیادی را برای درمان آن بپردازند . ما برای شما یک پیشنهاد داریم و آن روغن بنفشه زیتون است . در بین همه داروهایی که برای جلوگیری از ریزش مو و رشد آن وجود دارد (چه بسا عده ای با فروش این دارو ها درامد هنگوفتی هم به جیب زده باشند) فکر نمی کنم ضرری داشته باشد که این روغن را هم تجربه کنید و تاثیر آن را مشاهده کنید . طرز تهیه و طریقه ی مصرف آن را به شما آموزش می دهیم و تضمین می کنیم که روغن بنفشه زیتون دارویی سالم و مناسب باشد.

 • داروی گیاهی برای شستشوى رحم و درمان آب در رحم و بوی بد رحم

  عفونت‌های زنان در جامعه امروز ما بسیار شایع هستند و اکثر درمانهایی که در مطب پزشکان در این مورد صورت می گیرد قطعی نیست و عود مجدد عفونت باکتریایی یا مخمری را به دنبال دارد. در طب سنتی راه هوایی برای رفع قطعی این مشکل ارائه شده است. ما در اینجا از جنبه های مختلف به مسئله عفونت رحم و مشکلات ناشی از آن و نیز راه شستشوی رحم به صورت دسته بندی شده و مرتب پرداخته ایم.

 • علائم عفونت رحم و درمان خانگی آن

  عفونت رحم مشکل شایعی است که غالبا دختران جوان و اکثر خانم ها با آن مواجه می شوند زیرا از طرفی رحم محیط حساسی است و از طرفی عوامل محیطی ایجاد کننده عفونت رحم و واژن بسیارند. ما در اینجا به بررسی مفصل این مشکل و راه های درمان آن در طب سنتی می پردازیم. خواهشمندیم مطالب این بخش را با حوصله و دقت مطالعه و مرور نمایید و طولانی بودن آن شما را از مطالعه کامل این مطلب مهم و کاربردی باز ندارد تا به لطف خدا این اطلاعات ضروری و مهم را کسب نمایید.

 • فواید گوشت و پوست میوه پرتقال و نارنج

  برای بیماری های عفونی پوست تازه پرتقال و یا نارنج دارای اسانسی است که خاصیت ضدعفونی دارد و برای بیماری های عفونی فوق العاده مفید است و معده و روده ها را ضدعفونی کرده و ترشح صفرا را آسان میسازد برای معالجه و درمان یبوست با پرتقال باید سی دقیقه پوست یک پرتقال و یا نارنجی تازه را در آب جوشانید و این آب را که خیلی تلخ و گس است دور ریخت و دوباره پوست پرتقال و نارنج را در آبی که با قند و یا شکر شیرین شده است بیست دقیقه بجوشانید و بعد از خنک شدن صبح ها ناشتا بخورید

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری