خواص میوه و گیاهان

 • اشنایی با میوه سیب و خواص و فواید بی نظیر سیب برای سلامتی بدن

  ایا غیر از مصرف میوه ی سیب از خواص ان اطلعات کافی دارید؟؟ اینروزها سیب از محبوبترین میوه های دنیا ب شمار میرود و اغلب مردم دنیا ازان استفاده میکنند. شما چطور؟ ب سیب علاقه دارید؟ اگر جزو ان دسته از افرادی هستید ک انچنان سیب برایتان محبوب نیست پیشنهاد میکنم این مطلب را مشاهده کنید و از خواص شگفت انگیز این میوه دوست داشتنی مطلع شوید. خوردن سیب درطول زندگی را ب هیچ عنوان از دست ندهید ک سلامتتان را تضمین میکند.

 • خواص و فواید کشک برای درمان پوکی استخوان و جلوگیری از پیری زودرس و ...

  ایا ب کشک علاقه دارید؟؟ ایا از خاصیتهای کشک ک فوق العاده ست اطلاعات کافی دارید؟ امروزه اکثر مردم همه جور مواد و چاشنی های غذایی را استفاده و مصرف میکنند اما خیلیها اطلاعی از خواص بی نظیر این موادها نمیدانند ..چراکه شاید اگر بدانند قطعادر مصرف ان تجدید نظر خواهند کرد.. کشک ازان جمله ازاین مواد است ک سرشار از ویتامینها و پروتینهای مختلف میباشد.. همچنین کشک خشک نیز برای مصرف عالیست. مارا تاانتها همراهی بغرمایید.

 • اشنایی با سیر و خواص ان

  همه ما انسانها امروزه ب علت پیشرفت علم غذاهایمان را با چاشنی های مختلفی تهیه و سرو مینماییم.. سیر از ان جمله ازین مواد است ک علی رغم بوی تند و بدی که دارد خواص بی نظیر و شگفت انگیزی دارد..درهمین حد بگویم که خواص و فواید این گیاه به قدری زیاد و هیجان انگیز است که با دانستن و خواندن این خواص علاقه به مصرف ان در وعده های غذایی خود پیدا میکنید..و اما مثل هر گیاه دیگر مصرف زیاد ان ضررهایی دارد که به انها خواهیم پرداخت

 • خواص گیاه رازیانه برای درمان قاعدگی و کیست زنان و ضد پیری و پوکی استخوان

  در طب سنتی بهترین گیاهی که می تواند به خانم ها برای درمان کیست تخمدان آنها کمک کند رازیانه می باشد که این گیاه معطر است و معمولا حدود 2 متر ارتفاع آن می باشد و دارای شیارهای بر روی ساقه که هم ردیف و موازی هستند است برگ های آن نازک و نخی است که در اکثر مناطق ایران رشد می کند . این گیاه یکی از بهترین گیاهانی است که برای اکثر خانم ها پیشنهاد می شود چون در ترکیب آن استروژن که یکی از هورمن های زنانه است به میزان بالایی یافت می شود .

 • درمان گیاهی بیماری های کلیه در طب سنتی

  کلیه اندام بسیار مهم و کارایی است که عمل تصفیه و پالایش خون و مایعات بدن را بر عهده دارد. بروز اختلالات. متعدد در سیستم کار کلیوی ناراحتی ها و عوارض بی شماری در پی دارد. ما در اینجا به انواعی از بیماری هایی که کلیه ممکن است با آن درگیر باشد همچون عفونت های کلیوی و نارسایی کلیوی،درد های مزمن کلیه و ... می پردازیم، ضمن اینکه درمان ها و نسخه های شفای گیاهی برای رفع آنها در طب سنتی را نیز ذکر خواهیم کرد.

 • درمان کاهش میل جنسی در خانمها با داروهای گیاهی

  گاهی عواملی سبب کاهش میل جنسی در خانم ها می شود که مشکلات متعددی را می تواند برای او ایجاد نماید. تغذیه و مواد غذایی مصرفی نقش به سزایی در کاهش و افزایش میل جنسی چه در خانم ها و چه در آقایان دارد. بنابراین در طب سنتی برای درمان نوسانات میل جنسی و از جمله درمان کاهش میل جنسی از گیاهان دارویی استفاده می شود و ما نیز سعی داشته این تعدادی از مهمترین و موثرترین آنها را برای شما در این مقاله فراهم آوریم.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری