بازی کامپیوتر

 • معرفی بازی برای تابستان امسال

  روزهای گرم تابستان برای خیلی از ما حال و حوصله ی بیرون رفتن را گرفته و خیلی از ما ترجیه می دهیم این روزها را در خانه و زیر کولر سپری کنیم! خب با وجود بازی های جذابی که هر روز به بازار می آید اما خب خیلی از ما سیستم هایی برای اجرای بازی های پر طرفدار و با کیفیت و درجه ی یک این روزها نداریم و یکی از کارهایی که می توان کرد، این است که سری به بازی های قدیمی بزنیم و نوستالژی ها را زنده کنیم! با ما همراه باشید.

 • داستان DLC ها در بازی های جدید

  یکی از شاهکارهای بازی های کامپیوتری استریت فایتر 4 بود! در آن زمان اعلام شد که استریت فایتر 4 هم DLC دارد! اما هکرها وقتی این بازی را هک کردند متوجه شدند که دی ال سی این بازی درون دیسک های بازی قرار دارد! این موضوع برای تیکن هم وجود داشت که یک دختر خون آشام در بازی هست که اگر این بازی را پیش خرید می کردید فقط می توانستید با آن بازی کنید! که از نظر خیلی از گیمر ها این کار درست نیست و وجود دی ال سی در بازی کار جالبی نیست!

 • معرفی و نقد و بررسی بازی جدید اکشن و نقش آفرینی NieR:Automata (2017)

  همانطور که می دانید در حال حاضر در فصل تابستان یعنی برهوت صنعت گیم هستیم! و بازی های خوب قرار است اواخر پاییز و نزدیک زمستان منتشر شود،، اما در این میان یک بازی است که جدید و بسیار سرگرم کننده است، گیم پلی جذابی و غیر تکراری دارد، و همچون نسیم خنکی وسط برهوت گرم تابستان متعجب کننده است! بخاطر همین خیلی ها به این بازی لقب سورپرایز را داده اند.

 • نقد وبررسی بازی Mafia 2

  می توان بازی مافیا 2 را دنباله ای نسبتا خوب برای نسخه قبلی که در سال 2004 منتشر شد دانست.بازی داستان خوبی دارد اما به اندازه داستان نسخه قبلی جالب نیست وعمق چندانی ندارد.در بحث گرافیک جزییات خوب هستند و میتوان گفت صحنه ها چشم نواز هستند واینطور هم انتظار میرفت.و همیچنین در بحث موسیقی نیز نسبت به نسخه اول کمی سقوط داشته اما همچنان دارای موسیقی هایی است که در طول بازی با انها خو میگیرید.در بحث پورت نسخه پی سی دارای مشکل خاصی نداشته وبازی از این نظر مشکلی ندارد.

 • اتاری باکس و یک نوستالژی عجیب

  اخبار جالبی در باره صنعت بازی در چند وقت گذشته منتشر شد، یکی از این خبرها خبری بود که شرکت آتاری اعلام کرد، و آن ساخت آتاری باکس بود! با اینکه زمان آن مشخص نیست اما خب به نظر نمیرسد بتوان منتظر محصول فوق العاده ای از آتاری بود! از ظاهر دستکاه که بر نمی آید از لحاظ سخت افزاری حرفی برای گفتن داشته باشد! حتی جالب اینجاست که آتاری تصمیم گرفته برای ساخت ان سفره پهن کرده و کیک استارت می کند! یعنی هزینه ساخت را از خودکاربران خواهد گرفت.

 • معرفی بازی the forest

  بازی بسیار زیبای the forest این بازی open world که در مورد بقا در جزیره ای دور افتاده میباشد میتوانید به راحتی در جزیره ای وسیع شروع به جست و جو کنید و به دنبال منابع بگردید , اما هرگز آدم خوار های جزیره را فراموش نکنید زیرا آنان هر لحظه به دنبال شما هستند تا شما را به چنگ آورند , فقط هرگز از دست آنان فرار نکنید زیرا مجدد به دنبال شما خواهند آمد

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری