سایر مطالب آموزشی

 • مراقبت های بهداشتی در خانه برای کودکان دیابتی برنامه پيشگيري و كنترل ديابت

  باید پاهای کودکان دیابتی را هر چند ماه پزشک معاینه کند و اگر پای او دچار زگیل و میخچه شده بود خودتان درمان های خانگی نکنید و به دکتر مراجعه کنید و سعی کنید همیشه پاهارا یک شستشو بدهید و مدت ان ده دقیقه و با آب ولرم باشد و لای انگشتان پارا سعی کنید خشک باشد تا دچار قارچ نشود و اگر پوست پای کودک دیابتی شما خشک شده از کرم های رطوبت دهنده استفاده کنیدو ناخن های پای انهارا به اندازه کوتاه کنید و از کوتاه کردن بیش از حد ناخن خودداری کنید چون دچار زخم و عفونت می شود

 • غذاهای سالم برای خانواده و افراد دیابتی

  بهترین غذاها برای کودکان دیابتی سوپ می باشد که در هنگام سرماخوردگی هم می توانند میل کنند چون هم نرم است و هم اینکه مواد مغذی فراوانی برای کودک شما دارد و اگر می خواهید سوپی سالم برای فرد دیابتی خود درست کنید برای غلیظ شدن ان از آرد سبوس دار استفاده کنید و اصلا از رشته فرنگی و برنج استفاده نکنید و سبزی هایی مثل سیب زمینی و هویج و نخود فرنگی که نشاسته دارد را در سوپ استفاده کنید تا سوپ شما هم دارای فیبر و هم غلیظ شود

 • بیمه جان و مال و فرزند

  امروزه در جهان بیمه ای یا چیزی که تضمین کند برای جان و مال و فرزندان شما در صورت پرداخت این مبلغ اتفاقی نمی افتد ,نداریم ولی امام چهارم یک راه حل ارائه داده است که تضمین می کند .برای جان و مال و فرزندان شما در صورت انجام این عمل اتفاق و حادثه ای پیش نمی آید .لازم نیست هم مبلغی پرداخت کنید.بیمه های امروز فقط خسارت پرداخت می کنند ولی نمی توانند عدم حادثه را تضمین کنند ضمن اینکه مبلغ زیادی بابت بیمه می گیرند.

 • بهترین پسورد از نظر بهترین هکر آمریکا

  خیلی از شما تاحالا هزار بار گفتین بهترین پسورد چیه؟ چطور بهترین پسورد رو انتخاب کنم؟ چیکار کنم که هک نشم؟ خوب کاری نداره که!!!!!!!! فقط باید به حرف های کوین میتنیک گوش بدی!!! کوین کیه دیگه؟؟؟ خوب درحقیقت اون بهترین هکر آمریکاست!!!!!!! نترسید دستگیر شده و الان تو بخش امنیت کار میکنه! اون به شما میگه که چیکار کنین که بهترین پسورد ممکن رو انتخاب کنینبدون نگرانی برای فراموش کردن آن یا نگرانی ای برای هک شدن شما!!!

 • بزرگترین عنکبوت از نظر پا

  یکی از حیواناتی که که انواع و گونه های مختلفی از آن در جهان کشف شده است، عنکبوت می باشد که در جاهای مختلفی زندگی می کند و برای زندگی در آن محل با استفاده از تارهای نازکی که از بدن خود خارج می کند خانه ای می سازد تا بتواند حشرات را به دام انداخته و غذای خود را تهیه کند. که کمتر کسی یافت می شود که نوعی از این حیوان را مشاهده نکرده باشد. با این وجود جالب ترین نوع این حیوان حیوانی است که از لحاظ بزرگی پا در بین همونعان خود مشهور می باشد.

 • آیا باهوش ترین حیوانات روی زمین را می شناسید؟

  آیا حیوانات از نظر هوشی با هم تفاوت دارند . و اگر این تفاوت چشمگیر است کدام حیوانات باهوش ترند و نام آنها چیست ؟ ایا هوش حیوانات را از روی میزان یادگیری آنها سنجیده می شود و یا این هوش ذاتی بوده است ؟ آیا در این زمینه تحقیقاتی صورت پذیرفته است و اگر پذیرفته نتایج حاصله کدام حیوانات را باهوش ترین حیوانات معرفی کرده است اگر این دانستن این مطالب برای شما جالب است، مطلب زیر به تمامی پرسش های شما در این زمینه پاسخ روشنی خواهد داد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری