سایر مطالب آموزشی

 • درست کردن دمنوش اسطخودوس

  به گیاه اسطخودوس ،استقودوس یا شاهسپرم و لاوندر هم گفته می شود و این گیاه بوی بسیار خوشی دارد و ما از گل وعصاره و روغنش برای درمان بیماری ها و صنعت غذا استفاده های زیادی می کنیم و سیستم تنفسی و تمام مجراهای شما را ضدعفونی می کند و بیماری آسم و سرفه و عفونت در سیستم تنغس شمارا درمان می کند و بسیار مفید و موثر است این گیاه چند سال دارد و ارتفاعش به نیم متر هم می رسد و گل های کوچک و ریزی داردو بسیارخوشرنگ می باشد

 • کشف موش دریایی

  در مورد دریا این کرانه بی کران آب چه می دانید ؟ آیا در مورد دریا این خلقت زیبا ی آفرینش تفکر کرده اید ؟ آیا با موجوداتی که در این دریای بی کران در حال زندگی کردن هستند چقدر آشنایی دارید؟ آیا می دانید چند گونه از حیوانات دریایی در دریا در حال زندگی کردن می باشند ؟ آیا در مورد یک موجود تازه کشف شده از دریا و نام گذاری آن به نام موش دریایی آگاهی دارید . آیا از ویژگیها و شکل ظاهری آن چیزی شنیده و یا دیده اید.

 • آموزش کوکتل شیری با بستنی شکلاتی

  شما می توانید انواع کوکتل های خوشمزه و خنک را می توانید برای روزهای گرم تهیه کنید و نوشیدن یک نوشیدنی سرد لذت بخش و گوارا است . با گرم شدن هوا خوردن بستنی افراد را راغب تر می کند ، ولی باید مراقب باشید که از جاهای آلوده و کثیف بستنی نخرید . سالم و بهداشتی بودن بستنی مخصوصا در روز های گرم تابستان را هرگز از یاد نبرید، چون احتمال مسمومیت شدید غذایی را خواهید داشت پس مراقب باشید .

 • خطرات و آسیب های سوراخ کردن گوش و عفونت های آن و راههای جلوگیری

  اطلاعات شما در مورد ساختمان گوش به چه میزانی می باشد و چه مقدار از آسیب های وارده به گوش خبر دارید و راههای جلوگیری از آن را رعایت می کنید . با توجه به اینکه گوش یک عضو حساس و مفید برای بدن انسان می باشد و با توجه به اینکه سوراخ کردن گوش و آویزان کردن زیور آلات از آن از قدیم مورد توجه مخصوصا بانوان بوده است، چه میزان از عفونت ها و زخم های ایجاد شده و راههای مقابله با این عفونت ها و زخم ها آشنایی دارید.

 • آموزش روش ترمیم و بازسازی تصاویر و عکسهای قدیمی در فتوشاپ

  ترمیم عکس های قدیمی که در البوم شما مانده است و از کیفیت خوب و مورد توجهی برخوردار نیست و این شمارا ازار می دهد چرا که نمی توانید عکس ها و البوم های قدیمی خود را که سال ها با انها خاطره دارید را با کیفیت و وضوح تصویر مشاهده کنید . حال چه راهی پیش رو دارید ؟ چه کار میتوانید بکنید ؟! ایا می توانید بی تفاوت از انها عبور کنید ؟! قطعا نمیتوانید چشم پوشی کنید . پس بهتر است که به فکر ترمیم و بازسازی انها باشید .

 • پسرمی خواهید یا دختر ؟

  حتی غذایی که یک زن حامله میخورد ممکن است در جنسیت جنین تاثیر می گذارد و این تاثیر غذا در جنسیت مورد توجه بسیاری قرارگرفته است و طرفدارانی هم دارد و ما شاهد این هستیم که در بعضی ماه ها بیشتر نوزاد پسر و در بعضی ماه های سال نوزاد دختر به دنیا می آید و این در اصل به خاطر غذاهایی است که در ان فصل سال بیشتر خورده می شود و این غذاها در ماه های اول حاملگی زن بیشتر روی جنین تاثیر گذار است و در همین ماه های اول دختر یا پسری مشخص می شود

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری