• رسانه های اجتماعی کاربردی بیشتر از بازاریابی در جهان امروزی دارد

  عکسبرداری در ساحل و به اشتراک گذاری برای ارتباطات به وضعیتی معمول تبدیل شده است.تقریبا هر پلت فرم رسانه ای به شما اجازه می دهد که زندگی خود را به صورت دیجیتال تغییر داده و به طور یکپارچه به اشتراک بگذارید. در دنیای کسب و کار , رسانه های اجتماعی به دنبال توسعه نام تجاری و مراقبت از مشتری تبدیل شده است.این یک راه آسان برا ارتباط با مشتریان و بازار خلاقانه محصولات یا خدمات می باشد.

 • 7 نکته بازاریابی برای کمک به رشد نام تجاری شما در اینستاگرام و افزایش فروش

  هیچ رازی نیست که کسب و کار شما در اینستاگرام فعال باشد ,با بیش از 500 میلیون کاربر فعال این شبکه اجتماعی پلت فرم بازاریابی عالی برای رسیدن به مشتریان بالقوه از هر گوشه ای از جهان را فراهم می کند.به منظور بهبود بازاریابی اینستاگرام شما باید موارد زیر را به صورت پایدار افزایش دهید.پس از آن همه افرادی که با نام تجاری خود تماس میگیرند و در اینستاگرام شما را دنبال می کنند مخاطبان بزرگتر شما هستند که هر بار که شما پست می کنید به طور بالقوه میتوانید دسترسی پیدا کنید

 • خرید شارژ و بسته های اینترنت ارزان ایرانسل و همراه اول بدون کارمزد و درصد

  با سلام خدمت دوستان آشانایان و یک سلام و خسته نباشید ویژه به ایرانسلی ها و همره اولی ها که باید برای خرید شارژ بعضی مغازه ها علاوه بر پول خود شارژ یک صد یا دویست تومنی هم برای کارمزد از شما میگیرند و از آن طرف هم که شرکت سیمکارت شما رو یه 9 درصدی میخوره و یه کلاه کابویی گنده میره رو سرتون و اون پدر زحمت کش باید این پول رو پرداخت کنه. تیم ما با ارایه شارژ های ارزان این دو سامانه ارتباطی هزینه های خرید شارژ شمارا کاهش داده است به عنوان مثال شارژ 20 هزار تومنی ایرانسل رو به قیمت 19 هزار تومن به فروش میرسانیم . در ادامه همراه ما باشید.

 • راز فروش یک جمله ای

  چگونه دیگران را قانع کنید به شما گوش دهند درصورتیکه از خود و محصولتان اطمینان کامل دارید ؟ روشهای مختلفی وجوددارد در مواقعی که شما زمان زیادی برای جلب توجه دیگران ندارید.به این دلیل شما باید در یک جمله قدرتمند مزایای محصولتان را بیان کنید جمله ای که باعث ایجاد انگیزه و خرید در مشتری شود. جمله ای خوب که به طور خلاصه ومفید مزایای محصول رابیان کند وشنونده درگیر این فکر شودکه بیشتر درباره محصول شما بداند. گفتن مزایای محصول در یک جمله هنری است که شما ارائه می دهید. اگر جمله ای هدفمند به مخاطبتان بگوییددیگر نیاز به فروش ندارید و خودآنها از شما خرید می کنند.باجمله ای عالی آنها خودشان واردوبسایت شما مشوند و به سخنان شما گوش می هند و جواب تلفنتان را نیز می دهند.

 • بازاریابی آنلاین

  برای بازاریابی انلاین نیاز به یک سیستم کامپیوتر نیست تا بتوانیم از راه بازار یابی به کسب درامد بپردازیم . بازاریابی انلاین بهینه سازی سایت نیست بلکه هسته ی اصلی بازاریابی حضور شخص در مکان و صحبت کردن با مخاطب است. در بعضی بازاریابی ها مثل اینترنتی و انلاین ، به عنوان مثال از فروشگاههای انلاین اینترنتی که دارای کاربران زیادی است برای تبلیغات میتوان استفاده کرد.یکی دیگر از بازاریابی های انلاین از طریق ارسال پکیج تبلیغاتی به ایمیل دوستان و دیگران است.

 • عادات کارآمد و مهم برای موفقیت بازایابان شبکه ای

  برای اینکه در بازاریابی شبکه ای خود واقعا موفق باشید،، باید بر اساس اصول مدیریت مؤثر شخصی به سطح تازه ای از طرز فکر برسید. هفت عادت بر مبنای اصول ثابت پایه ریزی شده اند. این اصول راهنمای رفتار انسان هستند و ثابت شده است که دارای ارزش ماندگار هستند. عادات عوامل بسیار تآثیرگذاری در زندگی ما هستند، زیرا آن ها الگوهای ثابت و اغلب ناخودآگاه هستند؛ آن ها نشان دهنده ی شخصیت ما و تعیین کننده ی مؤثر بودن و غیر مؤثر بودن ما هستند. با این هفت عادت به یک بازاریاب شبکه ای مؤثر و کارآمد در حرفه ی خود تبدیل شوید.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری