اخبار

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ دل آلپی ورزشگاه سابق باشگاه یوونتوس ایتالیا

  در شهر تورین ایتالیا با سازه ای رو به رو می شویم که تا چند سال پیش از بازی های خانگی یوونتوس میزبانی می کرد. نام این استادیوم "دل آلپی" نام دارد. این ورزشگاه تا سال 2011 میلادی میزبان بازی های خانگی یوونتوس و تورینو بود که پس از آن بازی های خانگی دو تیم تورین به استادیوم دیگری منتقل شد. حال مسئولان قصد دارند از این مجموعه استفاده ای دیگری ببند که در مطلب فوق به جرئیات بیشتر پیرامون این موضوع اشاره شده است.

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ المپیک رم ورزشگاه باشگاه های آس رم و لاتزیو ایتالیا

  در پایتخت کشور ایتالیا با سازه ای رو به رو می شویم که از سال 1892 ساخت آن شروع شد و در سال1932 افتتاح شد، این سازه استادیوم المپیک رم نام دارد که محل برگزاری بازی های خانگی دو تیم محبوب پایتخت نشین می باشد. یکی از استادیوم های قدیمی ایتالیا که میزبانی بازی های بین المللی زیاد از جمله المپیک را بر عهده داشته است. در مطلب فوق به جزئیات و عکس های بیشتر پیرامون این استادیوم خاطره انگیز آورده شده است.

 • معرفی استادیوم های فوتبال؛ سن سیرو ورزشگاه آث میلان و اینتر میلان ایتالیا

  در شهر میلان ایتالیا با سازه ای رو به رو می شویم که بزرگترین استادیوم کشور ایتالیا است، این استادیوم که نامش "سن سیرو" یا "جوزپه مه آتزا" می باشد محل برگزاری بازی های خانگی تیم های آث میلان و اینتر میلان دو تیم محبوب این شهر می باشد. این ورزشگاه قدیمی در سال 1926 تاسیس شد و در حال حاضر یکی از بزرگترین ورزشگاه های قاره سبز اروپا به حساب می رود. در مطلب فوق به جزئیات بیشتر پیرامون این استادیوم پرداخته شده است.

 • کار عجیب این دختر در جلسه اول آموزش رانندگی

  پند روز پیش در پی اتفاقی عجیب در شهر ملبورن استرالیا دختری نوجوان که 17 سال بیشتر نداشت و از انجایی که هنوز سن این دختر به حد قانونی برای گرفتن گواهینامه و رفتن به کلاس های آموزشی نرسیده بود پدر این دختر تصمیم به آموزش به دخترش را گرفت و در همان جلسه اول بعد از اموزش پدر , دختر نوجوان سوار بر خودرو می شود و به دلیل اشتباه گرفتن پدال گاز و ترمز تصادفی شدید با خانه همسایه می کند و به طور قابل توجه ای خانه را خراب می کند

 • کلاهبردای با طعم اروپا

  این روزها از مسافرینی که قصد سفر به اروپا دارند چه قدر پول می گیرند؟ سفارت ها رقمی معقول را طلب می کنند ولی متاسفانه عده ایی از خدا بی خبر و از پول با خبر با وعده اخذ نوبت و کلماتی نظیر ویزای تضمینی درآمد عجیبی به جیب می زنند .مردم سرگردان نمی توانند مستقیم وقت بگیرند و بعد از کلی تمبر باطل کردن و هزینه میلیونی برای ادارات تایید مدارک ایران که بهتر است نامی نبرم در نهایت اسیر این جنابان دلا ل می شوند .کسی بدادمان نمی رسد طعم اروپا بوی کلاهبرداری می دهد این روزها...

 • نیمار و پیشنهاد وسوسه کننده پاری سن ژرمن برای به خدمت گرفتن این بازیکن

  باشگاه پاریسن ژرمن فرانسه که مدت ها بود به دنبال یک فوق ستاره از جمله نیمار بود با مطلع شدن از این که نیمار ساز جدایی از باشگاه بارسلونا را کوک کرده است در فکر جذب این بازیکن افتاده است و به هر نحوی که شده است می خواهد وی را جذب کند تا بتواند یک فوق ستاره را در باشگاه خود در اختیار داشته باشد اما در این حین بارسلونا خواهان جذب وراتی برای تیمش است به همراه رقم فسق قرارداد بالای این بازیکن که بسیار زیاد است .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری