اخبار

 • انتقال داوید دخیا دروازه بان منچستر یونایتد به رئال مادرید منتفی شده است

  داوید دخیا که چند فصلی است در تیر رس باشگاه رئال مادرید قرار دارد و در انتهای هر فصل اخبار زیادی مبنی بر پیوستن این این دروازه بان اسپانیایی به باشگاه رئال مادرید شنیده می شود به نظر می رسد در این تابستان هم به به رئال مادرید نمی تواند بپیوندد و علت ان هم مشکل بهم خورد توازن در هزینه در باشگاه رئال مادید است که در صورت خرید داوید دخیا به وجود خواهد امد و رئال مادرید از خرید وی حداقل برای این فصل منصرف شده است .

 • بازسازی باشگاه میلان ایتالیا با خرید های خوب و با ارزش در فصل نقل و انتقالات

  باشگاه میلان ایتالیا بعد از حدود پنج سال کابوس وار که برای هواداران این باشگاه به شدت سخت گذشته بود در این فصل نشان داده که می خواهد به دوران طلایی خود در سال های نه چندان دور بازگردد و ان هم با خرید های خوبی که در فصل نقل و انتقالات کرده نشان داده است که نمونه بارز ان را می توان بونوچی نام برد که به تازگی از یوونتوس به میلان پیوسته است ان هم در کمال تعجب هواداران که اصلا قابل باور کردن برای ان ها نبوده است .

 • 139 میلیون یورو برای یک مدافع

  با ترک باشگاه بارسلونا توسط دنی الوز در سال 2014 مشکلات بزرگی در این باشگاه اسپانیایی در پست دفاع کناری به وجود امد و این باشگاه هیچ گاه نتوانست یک جایگزین مناسب برای این بازیکن به خدمت بگیرد به نحوهی که تا کنون 1393 میلیون یورو هزینه کرده است و مدافعان زیادی را به خدمت گرفته اما هیچ کدام از ان ها نتوانسته اند جایگزین خوب و مناسبی برای دنی الوز در باشگاه بارسلونا شوند و مشکل بارسا همچنان در این پست ادامه دارد .

 • گزارش AFC درباره علی دایی اسطوره تیم ملی ایران و اقای گل فوتبال جهان با 109 گل ملی

  فوتبال ایران چهره ها و ستاره های زیادی را به خود دیده است. علی دایی مهاجم اردبیلی ایران اسطوره فوتبال ایران می باشد. مهاجم سابق تیم ملی ایران سابقه 149 بازی ملی در کارنامه خود دارد، وی با 109 گل زده آقای گل فوتبال جهان می باشد و این احتمال وجود دارد تا سال های بعد هم فوتبالیستی موفق نشود این رکورد جابه جا کند. ای اف سی در گزارشی درباره اسطوره فوتبال ایران(علی دایی) پرداخته که در مطلب فوق به جزئیات بیشتر آن اشاره شده است.

 • انتقال جنجالی مدافع یوونتوس لئوناردو بونوچی به آث میلان با مبلغ 40 میلیون یورو

  لئوناردو بونوچی مدافع با تجربه یوونتوس به طور رسمی به تیم آث میلان پیوست.این در حالی بود که تیم هایی نظیر منچستر سیتی و چلسی خواهان به خدمت گرفتن وی بوده اند ولی او تمایلی به رفتن به لیگ جزیره نداشت.بدون شک این انتقال را میتوان مهم ترین و جنجالی ترین انتقال فصل دانست.باشکاه میلان که در نقل و انتقالات این فصل عملکردی خیره کننده داشته با خرید این بازیکن مسلما فصل بعد از مدعیان لیگ سری آ خواهد بود.

 • مازیار زارع هافبک ملوان و سابق پرسپولیس و تیم ملی از فوتبال خداحافظی کرد

  هافبک دفاعی سابق ملوان و پرپسولیس از مستطیل سبز خداحافظی کرد او پیشنهادی از نفت تهران و علی کریمی داشت اما بخاطر بی مهری هایی که به اوشده بود ترجیح داد دیگه فوتبال بازی نکند او میگه برای بازی در این فوتبال باید شرایطی داشته باشی واین فوتبال فقط بدرد خود اقایون میخوره مازیار زارع جز یکی از بهترین هابک های ایران بود و در تیم ملی هم بازی های خوبی انجام داده بود او دوست داشت با لباس سفید ملوان از فوتبال خداحا فظی کنه که نشد

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری