اخبار

 • نوار کاست مربوط به eElbow

  در زمانهای خیلی دور که کسی اطلاعاتی درباره فلش سیدی نداشت مردم تا نیمه های شب بیدار می ماندند تا بتواندد یه موزیکی ضبط کنند علاوه بر اینکار باید چند بار نوار خودشان را عقب جلو می کردند تا اطمینان از سالم بودن و کیفیت اورجینال بودن کاست میکردند در ان زمان جوانهای دهه 60 خوب به یاد دارند که با جمع شدن نوار ان را با خودکار بیک جمع می کردند و به جای چوب پنبه از یک تیکه پنبه استفاده میشد تا بتوانند سریعتر کار خودشان ر راه ببرند.

 • جنایت کشتار دو پلنگ در بهشهر

  به گزارش اداره کل محیط زیست مازندران لاشه ی دو پلنگ ایرانی که پوست آن ها درامده و سوزانده شده و در روستای شهید آباد بهشهر کشف شده است. این دو پلنگ برای نوشیدن آب به لب چشمه آمده بودند که مورد شکار شکارچیان واقع شدند. چوست های آن ها به سرقت رفته و لاشه هت سوزانده شده، جمجمه و آثار خونریزی نیز در صحنه باقیست تحقیقات لازم برای یافتن و دستگیری این شکارچیان جنایت کار آغاز شده و تا مجازات آن ها ادامه خواهد داشت.

 • موسوی: جای استقلال صدر جدول است،

  علی موسوی، یکی از پیش کسوتان تیم استقلال از ضعف این روز های این تیم بزرگ و نتایج نا مطلوب بازی های او گفت.وی با اشاره به ضعف سرمربی این تیم از مشکلاتی اساسی در ساختار تیم حرف زد.او راه چاره را در جذب مربی های خارجی هم سطح بزرگانی چون کیروش و برانکو دید و عنوان کرد جایگاه اصلی استقلال با اختلاف زیاد از حریفان همیشه در صدر جدول است. او گفت با این اوضاع بهتر است منصوریان خود از این منصب کنار رفته و جا را به افراد با تجربه تر بسپارد.

 • خدمات جالب و متفاوت سامانه‌ بام بانک ملی

  خدماتی همچون شارژ خودکار سیم کارت،ورود دو مرحله ای به سامانه،مدیریت مالی دخل و خرج زندگی به همراه نمودار های گرافیکی و افتتاح حساب جدید توسط سامانه بام از جمله خدمات ممتاز بام می باشد . همچنین به محض واریز پول به حساب شخص دیگر می توان با کمک بام، پیامکی به وی ارسال کرد.قسمت مرکز پیام سامانه بام می تواند محلی برای فرستادن پیامک های تبریک تولد هم باشد.این خدمات متفاوت بام را به بهترین سامانه الکترونیکی تبدیل کرده است.

 • کدام زودتر اتفاق می افتد: جنگ کره شمالی با امریکا یا جنگ ایران با امریکا؟

  در دنیای سیاست، پیش بینی اتفاقات اگر غیرممکن نباشد، دست کم خیلی سخت خواهد بود. موقعیت کره شمالی با امریکا از سویی و درگیری های موجود بین امریکا و ایران در چها دهه اخیر فضای پارادوکسیکالی را فراهم کرده است تا تشخیص حریف های نهایی در میدان جنگ به شدت سخت و تا اندازه ای غیر ممکن تلقی شود. با این همه توامانی رفتارهای سیاسی ایران با کره شمالی و روندی که در فضای سیاسی امریکا وجود دارد یکی از کلید های اصلی جواب به این پرسش است که کدام گزینه روی میز سیاست خواهد بود: ایران یا کره شمالی؟

 • ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و الاهلی سه شنبه 31 مرداد 96

  دیدار دو تیم پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه 31 مرداد 95 برگزار می شود . این دیدار در ع مان بر گزار می شود . این دیدار ساعت 20:30 به وقت تهران در عمان و در ورزشگاه سلطان قابوس مسقط برگزار می شود . این دیدار در چارچوب مسابقات یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شود .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری