اخبار

 • آشنایی با تاثیر فعالیت های پژوهش عملی معلمان و بررسی تاثیر آنها

  شناخت و آشنایی با تاثیرات فعالیت های پژوهشی و علمی معلمین و اثرات آن ها

 • معرفی سیستم عاملهای رایگان تحت وب

  رایانش ابری(Cloud Computing)به معنی رایانش بر مبنای اینترنت است واطلاعات ونرم افزارهای مورد استفاده شمادر بستر اینترنت قرار میگیرند.این پلتفرم بیشتر به عنوان یک سرویس یا نرم افزاری مستقل به کار برده میشود ومیتوانید از طریق سرویسهای ابری،احراز هویت شوید وبه اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشید.استفاده از این گونه سیستم عاملها مانند این است که با کامپیوتر خود سفرکنید ولی سخت افزار آن را به همراه نبرید. بایک سیتم عامل ابری (که با نام سیستم عامل تحت وب نیز شناخته میشود )میتوانید کارهای شرکت را مدیریت وپروژه های خود را آماده کنید:دقیقا همان کارهایی که با کامپیوتر خود انجام میدهید.جذابیت این ایده امکان ذخیره سازی اطلاعات در فضای ایترنت است که در نتیجه آن میتوانید همه جا به آن دسترسی داشنه باشید.

 • توزیع سهام عدالت

  سهام عدالت مدت هاست که در دام بی تدبیری مسولانش گرفتار گشته و سهم مردم از این بی تدبیری فقط علافی ومعطلی بوده است.مگر سود سهام عدالت چقدر است که مردم باید 8 ماه را به انتظار این مبلغ ناچیز چشم انتظار بمانند؟کاش این افراد با عزت نفس مردم بازی نمی کردند و برای دادن مبلغ به این ناچیزی این همه مردم بیچاره را سرگردان نمی کردند! زمانی که از طرف سازمان خصوصی سازی اعلام شد که شماره شبای خود را در سامانه ثبت کنید مردم با شوق بسیار حتی جلوی برخی کافینت ها صف بسته بودند اما سازمان خصوصی سازی به جای قدردانی از این مردم و وفای به عهد تا امروز پوز مشارکت مردم در ثبت شماره شبا را می دهد.سایت سهام عدالت هم پر شده از اطلاعیه هایی که مردم را به اصطلاح دنبال نخود سیاه می فرستد!!!

 • رونالدو یا مسی؟

  مسی با کسب 55 عنوان بهتر از رونالدو کار کرده است در استانه جدال دوباره مسی و رونالدو در ال کلاسیکو یک بار دیگر بحث این مطرح شده که کدام یک از این دو ستاره بهترند . ما در این پست میخواهیم امار رونالدو و مسی را برسی کنیم تا که بتوانیم از نظر آماری ببینیم کدام یک از این دو ستاره در سطح جهان برترند. همانطور که همه میدانیم این دو شخص در 10 سال گذشته تمامی جوایز فردی و تیمی را برای خود جمع کرده و مجال رقابت به دیگر بازیکناان فوتبال نداده اند حال باید دید آمار در این باره چه میگوید. آمار و ارقام نشان میدهد که مسی با کسب 55 عنوان فردی و تیمی بهتر از رونالدو کار کرده است . رونالدو در کل دوران حرفه ایش 32 عنوان کسب کرده است.

 • کنفرانس خبری زیدان پیش از بازی با بارسلونا در لالیگا

  زین الدین زیدان سر مربی تیم رعال مادرید در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل بارسلونا حاظر شد و اظهاراتی را بیان کرد. پیش از این مسابقه گمانه زنی هایی درباره درخواست رونالدو مبنی بر افزایش حقوق دریافتی متناسب با دریافتی نیمار و مسی مطرح بود که زیدان پنین واکنش نشان داد که رونالدو به صورت 100 درصد آماده بازی میباشد و این تنها چیزی است است که اهمییت دارد او افزود که قبل از بازی فردا درباره همه چیز صحبت نخواهم کرد و باید تمامی تمرکزمان را معطوف به بازی فردا کنیم .به نظر من کریستیانو رونالدو به خاطر کار هایی که انجام داده لایق احترام باشگاه است اما بعد از تعطیلات زمستانی راجع به این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 • احتمال کاهش 8 روزه ی تعطیلات نوروزی

  آقای خدادادی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از طرحی سخن گفت که نمایندگان در ان به دنبال کاهش روزهای تعطیل رسمی در تقویم هستند. در این طرح که به سازماندهی تعطیلات مرسوم است ممکن است روزهای تعطیلی چون بیست و نهم اسفند یعنی روز ملی شدن صنعت نفت، دوازدهم فروردین ماه یعنی روز جمهوری اسلامی همچنین روزهای سیزدهم همین ماه یعنی فروردین یا روز طبیعت و در نهایت روز پانزدهم خردادماه سالروز قیام پانزده خرداد سال چهل و دو از روزهای تعطیل وارد شده در تقویم ایرانی حذف گردند. آقای خدادادی همچنین افزوده است که امکان دارد تعطیلات عید نوروز نیز از سیزده روز به پنج روز کاهش یابد. این یعنی هشت روز از تعطیلات این ایام کم خواهد شد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری