• در چین , قطاری از میان یک ساختمان عبور می کند!

  با نگاهی به قسمت حوادث روزنام ها , صفحات وب و ... خبرهای دلخراش و منقلب کننده ای را می توانیم بخوانیم و شاید تمام روز کسی که صبحش را باشنیدن و یا خواندن یک خبر بد شروع کرده , خراب شود.اما اگر در چین دیدید یا شنیدید که قطاری با رسیدن به ساختمانی غیب شد , اصلا نترسید , نه ماجرای مثلث برمودا در میان است نه شعبده بازی های دیوید کاپرفیلد و نه حادثه ی تلخ تصادف یک قطار واژگون شده. غیب شدن در این ساختمان , کار هر روز این قطار در چین است!

 • تنبیه شرم آور دو پسر بچه خردسال برای دزدیدن خوراکی

  تنبیه ظالمانه دو پسر بچه خردسال برای دزدیدن یک بسته خوراکی، عکس هایی که شرف انسانی را دچار خجالت و شرم می کند پسر بچه های برهنه و لاغری که به جرم دزدیدن خوراکی به شکل ناجوانمردانه ای تنبیه می شوند موجب خشم و اعتراض شدید مردم آن کشور را به همراه داشت همچنین این حادثه عصبانیت بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی و فضای مجازی را بر انگیخت برای اینکه اطلاعات بیشتری از این حادثه بدانید ادامه مطلب را دنبال کنید

 • یک شیردریایی کانادایی دختربچه ای را با خود به داخل آب برد!

  همه ی ما از خطرناک بودن بعضی از موجودات دریایی مانند کوسه و نهنگ و بی آزار بودن بعضی از آنها مانند دلفین وشیر دریایی مطلع هستیم و فیلم و داستان های زیادی هم از آنها دیدیم و شنیدیم. می دانیم، شیردریایی تا به الان هیچ انسانی را مورد آزار و اذیت قرار نداده است. اما اتفاقی که در کانادا در مورد یک شیردریایی افتاد تعجب همه مردم را برانگیخته است. دختربچه ای به همراه خانواده اش در کنار آب ایستاده بود ، ناگهان توسط یک شیردریایی به داخل اب کشیده شد.

 • استخدام زنان بازنشسته نیویورکی برای تولید لباس های بافتنی و کسب درآمد

  هر شخص شاغلی بعد از سالها سعی و تلاش جهت رشد و ترقی در شغلش در نهایت بازنشسته می شود و در دوران بازنشستگی با مشکلات مالی بزرگی روبرو می شود. این مشکل دغدغه شرکت Wooln در نیویورک بود. آنها می خواستند به زنانی که بازنشسته شده اند و برای تامین معاش زندگی خود در ایام پیری به دنبال یک کار مناسب هستند، کمک کننند و به این ترتیب شرکتی به نام Wooln که بر توانایی زنان بازنشسته نیویورکی در بافتن لباس های بافتنی تکیه کرده است تاسیس شد.

 • پشه‌ای که در جهان مشهور به «ببر آسیایی» است!

  از قدیم تب زرد با عنوان طاعون زرد شناخته شده است که بیماری حاد ویروسی می باشد. ویروس تب زرد از طریق نیش پشه ماده منتقل می شود. دانشمندان پس از تحقیق دریافتند که پشه تب زرد شامل سه ویروس چیکونگونیا، تب دنگ و ویروس زیکا می باشد. هر سال حدود 200000 نفر مبتلا به این ویروس می شوند که سبب مرگ 30000 نفر می گردد. این پشه در کشور مالزی وجود دارد و به ببر آسیایی معروف شده است. محققان بر این باورند که آزمایش های خون نمی توانند تمام ویروس ها در بدن انسان را شناسایی کنند.

 • تجاوز به دو دختر جوان بخاطر خوردن گوشت گاو

  تجاوز به د ئ دختر عمو در هند کهت یتر روزنامه ها شده است موضوع از انجا است که مردم هند گائ را می پرستند و کشتن ان را ممنوع کردندس ر همین موضوع چند نفر به دو دهتر جوان خمله و انها را به جرم خوردن گوشت گاو مورد تجاوز قرار می دهند در حالی است که انها هیچ نخورده اند همان افراد به خانه غمو وزن عکوی همان دهتر اخز شب می روند وانها را به قتل میرسانند . این نوع زورگیری و تجاوز که بهانه ای دروغ انجام می شود د ر دنیا زیاد است

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری