• استفاده از پهباد کواد کوپتر در بیمارستان برای فرستادن نمونه‌های آزمایشگاهی

  استفاده از پهباد در بسیاری از موقعیت ها و ارگان های نظامی , آموزشی ,هنری و ... روز به روز در حال افزایش است.پلیس های راه و ترابری با استفاده از پهباد به راحتی می توانند رانندگان متخلف را دستگیر کنند , یک کارگردان با استفاده از پهباد به راحتی می تواند از تمام زاویه های صحنه فیلم بسازد.اما نوع استفاده ای که امروز شاهد آن هستیم , کشور سوئیس پیشتاز آن است.استفاده از پهباد یا کوادروکوپتر در بیمارستان برای فرستادن نمونه های آزمایشگاهی.

 • آیا می دانید آخرین نفس توماس ادیسون در موزه هنری فورد نگهداری می شود ؟

  گاهی مطالبی را می شنویم که برایمان جالب هستند و گاهی غیر قابل باور . آخرین نفس توماس ادیسون در لوله آزمایش در موزه هنری فورد نگهداری می شود ! این مطلب یکی از همان مطالب جالب و عجیب و غیر قابل باور است . گفته می شود به درخواست هنری فورد آخرین نفس توماس ادیسون مخترع لامپ توسط پسر وی یعنی چارلز ادیسون به لوله آزمایش منتقل شده و در موزه هنری فورد نگهداری می شود . توماس ادیسون مهندس و دانشمند و مخترعی از اهالی ایالات متحده آمریکا بود .

 • دستگیری ال لو کو پادشاه کوکائین جهان

  بزرگترین گروه قاچاق چیان کوکائین در جهن دستگیر شد دنیل باررا معروف به ال لو کو که یکی از گنده های قاچاق مواد در کشور کلمبیا می باشد ال لو کو که بزرگترین مسیر های مهم قاچاق دنیا به امریکا شامل کلمبیا و ونزوئلا را در انحصار خود داشت . وقتی از پادشاه یا سلطان یک کار حرف می زنیم یعنی حتی نزدیک شدن بهش کار سختی چه برسه دستگیر یش ال لو کو که در سال 1990 یکبار دستگیر محکوم شده بود و فرار کرده بود دوباره باز دستگیر می شود

 • لاشه ی نهنگی با شکمی پر از پلاستیک در کنار دریا!

  چند روزی است که عکسی متاثر کننده از مردن یک نهنگ به علت خوردن پلاستیک های ریخته شده در دریا , در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی توسط کاربران زیادی به اشتراک گذاشته می شود , عکسی که طرفداران محیط زیست را به شدت متاثر وشوکه کرده است.در عکس , لاشه ی نهنگی را می بینیم که امواج دریا آن را به ساحل آورده است , این نهنگ روی شن های ساحل در حال بالا آوردن انبوهی از پلاستیک است.ایا نمی توان گفت که ما انسانها مسئول مرگ این نهگ هستیم؟

 • هشدار به کاربران شبکه‌های اجتماعی مراقب باشید در دام شکنجه های سایبری نیفتید !

  کسانی که قصد ایجاد اکانت در اپلیکیشن اجتماعی sayat.me را دارند , قبل از اقدام به این عمل لطفا این مطلب را بخوانند. وقتی که کاربر این اپلیکیشن می شوید , سرویس به طور خودکار یک URL خاص برایتان ایجاد می کند و از شما دعوت می کند تا لینک خود را در دیگر پروفایلهای اجتماعی به اشتراک بگذارید , حال دیگر تمام کاربران اینترنتی بدون اینکه اسم و آدرس ایمیلشان آشکار شود , می توانند برایتان کامنت بگذارند و بعد این ماجراست که ممکن است شما در دام شکنجه های سایبری بیفتید.

 • ساخت سبک ترین ماهواره جهان به نام Kalam Sat توسط یک جوان هندی 18 ساله

  به نظر می رسد که NASA گوهر گرانبهایی را در هند کشف کرده است , گوهری به نام Rifath Shaarook , نابغه ی 18 ساله ی هندی که در منطقه ای به نام Tami Nadu زندگی می کند. ریفات شاروک در سن 15 سالگی نیز موفق به ساخت بالن هواشناسی هلیومی شده است و امسال نیز در سن 18 سالگی , با ساخت سبک ترین ماهواره ی جهان , که وزن آن از یک اسمارت فون هم کمتر است , برای کشورش افتخار آفرید. این ماهواره در 21 ژوئن 2017 به فضا فرستاده می شود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری