• کدام زودتر اتفاق می افتد: جنگ کره شمالی با امریکا یا جنگ ایران با امریکا؟

  در دنیای سیاست، پیش بینی اتفاقات اگر غیرممکن نباشد، دست کم خیلی سخت خواهد بود. موقعیت کره شمالی با امریکا از سویی و درگیری های موجود بین امریکا و ایران در چها دهه اخیر فضای پارادوکسیکالی را فراهم کرده است تا تشخیص حریف های نهایی در میدان جنگ به شدت سخت و تا اندازه ای غیر ممکن تلقی شود. با این همه توامانی رفتارهای سیاسی ایران با کره شمالی و روندی که در فضای سیاسی امریکا وجود دارد یکی از کلید های اصلی جواب به این پرسش است که کدام گزینه روی میز سیاست خواهد بود: ایران یا کره شمالی؟

 • بازشگت انجلینا جولی و برد پیت ب زندگیشان

  خبری داغ و واقعی برای علاقمندان ب بازیکران سینما. خصوصا سینمای هالیوود. انجلینا جولی و برد پیت ب زندگی مشترکشان بازگشتند... همانطور ک میدانید همه ما علاقه خاصی ب بازیگران و هنرمندان مشهور عرصه هنر و سینما داریم.. بخصوص بازیگران هالیوودی ..و از شنیدن اخبار زندگی انها هیجان زده میشویم. و دنبال میکنیم.. انجلینا جولی و برد پیت هم قطعا از ان دسته از بازیگران مورد علاقه همه هستند ک بعد از ازدواج و طلاق شان بار دیگر تصمیم گرفتند ب زندگی مشترکشان بازگردند..

 • عکسهای بره تازه به دنیا آمده با ظاهری زشت

  تابحال شده با موجودات زشت رو ب رو شده باشید؟ چ از نزدیک چ با دیدن تصاویر؟ خصوصا حیواناتی ک تازه ب دنیا می ایند.. میتوانند ب خیلی دلایل مادرزادی و فیزیکی زشت و حتی ترسناک ب دنیا بیایند... در ارژانتین گوسفند فارغ بلاخره فارغ شد و این بره استثنایی وحشتناک و حتی بانمک را بدنیا اورد ب طوریکه دامدار ارژانتینی مدعی شد ک با دیدن این صحنه وحشت کرده..چهره بره بیچاره طوری وحشتناک شده بود ک مردم روستا تصمیم گرفتند ب پلیس اطلاع دهند.

 • دنیای این روزهای سحر دولتشاهی

  سحر دولتشاهی بازیگر توانا تاتر که کارهای سینمایی و تلویزیونی بسیاری هم دارد این بازیگر 37 ساله همسر سابق رامبد جوان که این روزها در شبکه نسیم سر و صدای زیادی کرده است که چند سالی از این جدایی نمی گذرد و رامبد جوان بعد از سحر دولتشاهی دوست داشتنی با بازیگر دوست داشتنی دیگری نگار جواهریان ازدواج کرد که سومین ازدواج رامبد جوان هست سحر دولتساهی بعد این اتفاق تلخ تمام ذهن خود را معطوف به بازیگری کرد و توانست سیمرغ هم به خانه ببرد

 • تشخیص افسردگی با نرم افزار

  متاسفانه بیشتر از 320 میلیون نفر از بیماری افسردگی رنج میبرند و تشخیص این بیماری ساده نیست اما حالا دانشمندان نرم افزاری را تولید کردند که با عکس هایی که مردم در اینستاگرم منتشر می کنند تشخیص میدهد که چه کسانی دچار افسردگی هستند دو پژوهشگر درباره تشخیص افسردگی تحقیق کردند این پژوهشگران موفق شدند تا از راه پست های اینستاگرم افسردگی تشخیص بدهند نام این پژوهشگران کریستوفر دانفورت و آندرو ریس است آنها نرم افزار تشخیص افسردگی را اختراع کردند

 • سیاست تاریخی غرب در خاورمیانه

  سیاست تاریخی غرب در خاورمیانه: آیا غرب در ایجاد اغتشاشات و جنگهای منطقه ای در خاورمیانه اصولا دخالتی ندارد ؟ برخی از روشنفکران خاورمیانه ای که غالبا گرایشات غرب گرایانه دارند ، بر این باورند که اصولا این امر یک توهم بیش نیست و ریشه ی این اختلافات و جنگها را باید در فرهنگ عقب مانده و دین و اعتقادات واپس گرای مردم این مناطق جستجو کرد. با این حال این یک نظر خوشبینانه است و واقعیات تاریخی چیز دیگری می گویند. و غرب را در این مورد کاملا دخیل می بینند.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری