• میانمار و نسل کشی

  چند روزیست که خبر ها از گوشه و کنار جهان به گوش میرسد که جنایت هولناکی در جنوب شرقی آسیا میانمار در حال وقوع است.جنایتی که عاملان آن قطعا بویی از انسانیت نبرده اند و به زندگی اعتقادی ندارند.نسل کشی در میانمار مدتی است آغاز شده و هم اکنون هم ادامه دارد؟سازمان ملل و سازمان صلح جهانی در مقابل این اتفاقات چه واکنشی نشان میدهد؟آیا جان صدها و هزاران نفر آنقدر بی ارزش است که تمام مسئولین در تمام دنیا تنها نظاره گر باشند!!!دنیا را چه شده است که میکشند و میبرند و غارت میکنند اما صدایی از حق مظلوم از جایی بر نمیخیزد!11چه کسی مسئول است؟چه نهاد و چه سازمانی میتواند جلوی خونریزی وحشیانه در این گوشه از جهان را بگیرد؟؟!!!!

 • سلاخی کردن مسلمانان به دست قصابان میانمار

  اکثر اهالی میانمار مذهب بودایی دارند . در گذشته مسلمانان و بودایی ها در این کشور در کنار هم زندگی میکردند و مشکل چندانی با هم نداشتند . تا اینکه بعد از پخش شدن خبر تجاوز یک مرد مسلمان به یک زن بودایی ، میان این دو مذهب خشونت و درگیری به وجود امد . و راهبان بودایی در سخنرانی های کینه توزانه ی خود علیه مسلمانان به اهالی میانمار گوشزد کردند که دشمن ما مسلمانان هستند . آن ها حداقل چهار زن دارند و با افزایش خود قصد دارند میانمار را تصاحب کنند و به زودی نسل بودایی ها را بر می اندازند . باید آن ها را از کشور بیرون کنیم و یا از بین ببریم تا نسلشان منقرض شود . یکی از این راهبان آشین ویراتو است که از جهالت این مردم استفاده کرده است و آنان را با مسلمانان به جان هم انداخته است . به نحوی که اکنون میبینیم که مسلمانان به دست میانماری ها زنده زنده در آتش میسوزند و قتل عام می شوند.

 • عایشه دختر 15 ساله سعودی قهرمان جهاد نکاح

  چندی پیش دختر پانزده ساله عربستانی به نام عایشه که خود را قهرمان جهاد نکاح می داند خبر جنجال برانگیزی را در فضای مجازی منتشر کرد . این دختر تقریبا سه ماه پیش به سوریه رفته و با از دست دادن باکرگی خود را قهرمان جهاد می داند آن هم جهاد نکاح !!!!! عایشه می گوید من دختری با کره بودم که باکرگی خود را در راه اسلام از دست دادم . امیدوارم که خداوند این فداکاری و جهاد مرا پذیرفته باشد . وقتی از سوریه برگشت عربستان به او نشان قهرمانی را اعطا کرد و عایشه نیز این قهرمانی را مدیون تلاش های شبانه روزی رزمندگان جهاد نکاح میداند و از این که دوشیزگی خود را در راه اسلام و رزمندگان اسلام فدا کرده به خودش و کشورش افتخار می کند.

 • شهید مدافع حرم محسن حججی

  محسن حججی یکی از مدافعان حرم است که به دست داعش به اسارت گرفته شد و سپس سر از تنش جدا کردن و به اورا به شهادت رساند . فیلم منتشر شده از این شهید به دست داعش، باعث شد تا این موضوع بازتاب گسترده ای در دنیای مجازی داشته باشد . ملت ایران به این همه شجاعت و صلابتی که در چشمان شهید حججی در لحظه ی اسارت موج میزد افتخار می کنند . این صلابت رعشه بر اندام دشمنان انداخت و در چهره ی تکفیری که در پشت سر شهید عزیز ایستاده کاملا مشخص است . سرانجام پیکر بی سر شهید حججی بعد از گذشت دو ماه به تهران آمد و مراسم با شکوهی برای وداع با ایشان صورت گرفت و بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت . این حضور مردم نشان از حمایت آنها از شهید حججی داشت و مشت محکمی بر دهان دشمنان کشور ایران بود.

 • جدیدترین موشک مافوق صوت انگلیس توسط نیروی دریایی این کشور پرتاب شد

  با توجه به بحرانهای خاورمبانه انگلیس طبق خوی استعمارگرانه خود قطعا به فکر پیشرفت نظامی خود از جمله صنایع هوا وفضای خود استوساخت این موشک دلیلی بر این مدعاست که این کشور که اهداف فرا منصقه ای خود را دنبال میکند واز طرفی نشان دهنده این است که بااینکه کشوری است که از امنیت نظامی مطلوبتری نسبت به دیگر کشورها برخوردار است باز به دنبال توسعه خوی نظامی گری خود است واز این بابت کشورهای منطقه (خاورمیانه) باید به شدت احساس خطر کنند واز خطر را خود را در بین مردم خود برای مبارزه با این کشوروکشورهایی مانند این کشور به صدا در بیاورند گون در غیر این صورت مانند گذشته تحت سلطه غرب قرار خواهند گرفت سیر قهقرایی خود را ادامه خواهند داد

 • 100 فيلم برتر قرن 21 به انتخاب منتقدان جهان

  فهرست برترین فیلمهای قرن 21 به انتخاب منتقدان جهان در ایست زیر امده است 100 فیلم برتر که بهترین منتقدان جهان ان را انتخاب کردند که در این لیست فیلمهایی از اصغر فرهادی و عباس کیارستمی نیز وجود دارد شما می توانید این لیست را در مطلب زیر ببینید و ان را به دوستان خود نیز پیشنهاد دهید بهترین فیلمه که بسیاری از فیلم باز ها با انها خاطره دارند و حتما بعضی از انها در لیست فیلمهای مورد علاقه انها هست این نظر سنجی از 177 منتقد جهان انجام شده که شامل روزنامه نگاران نویسنده های مجلات خبرنگاران و نویسندگان سایتهای سینمایی انجام شده است امیدواریم از خواندن این مطلب لذت ببرید و ان را با دوستان خوئ به اشتراک بزارید

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری