• زمین لرزه در مناطق غربی ایران

  امروز سشنبه 23 آبان ماه سال 96 هست دو شب پیش اگه بخوام دقیق بگم 21 آبان ماه سال 96 ساعت حوالی 10 شب بود که با لرزش زمین مرگ رو به چشم خودمون دیدیم از قرار خونه خاله کوچیکم همراه همسر و دو تا پسر هاش که یکی 4 سال و نیم و اون یکی سه ماهه برای شام به خونمون اومده بودن ساعت هشت و نیم شروع به خوردن شام کردیم و بعدش به آشپزخانه رفتیم و ظرفهای شام رو شستیم پسر سه ماهه خالم که شاد و خرم بود جلو تلویزیون گذاشتیم تا کارتون نگاه کنهاما غافل از اینکه بچه دقیقا زیر لوستر داخل حال گذاشتیم و ما به گپ و گفتگو و کار های آشپز خونه مشغول شدیم زمین لرزه حوالی ساعت 10 شب بود که شروع شد و زمین شروع به لرزش کرد و ترس ما ه هم شروع شد

 • گزارش تصویری از نمایشگاه خودروهای کلاسیک در اسلام آباد پاکستان

  در این پست برای شما گزارشی تصویری از نمایشگاه خودرو در پاکستان را آماده کرده ایم که میتواند برای علاقه مندان به این نوع خودرو ها بسیار جذاب باشد . این نمایشگاه که همه ساله در اسلام آباد پاکستان برگذار میشود و بینندگان و بازدید کنندگان بسیاری را به سمت خود جذب میکند هم چنین در این نمایشگاه میتوان برای خود ماشینی نیز دست و پا کرد . البته بسیاری از بازدید کنندگان قصدشان صرفا بازدید و نشستن و عکس گرفتن در خودرو های لوکس کلاسیک است اگر چه این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های بزرگ ماشین های کلاسیک در سطح جهان است اما وجود این نمایشگاه در آسیای میانی کار را برای بازدید کنندگان خارجی دشوار کرده است البته برای ما ایرانی ها این کار بسیار راحت است.

 • میانمار و نسل کشی

  چند روزیست که خبر ها از گوشه و کنار جهان به گوش میرسد که جنایت هولناکی در جنوب شرقی آسیا میانمار در حال وقوع است.جنایتی که عاملان آن قطعا بویی از انسانیت نبرده اند و به زندگی اعتقادی ندارند.نسل کشی در میانمار مدتی است آغاز شده و هم اکنون هم ادامه دارد؟سازمان ملل و سازمان صلح جهانی در مقابل این اتفاقات چه واکنشی نشان میدهد؟آیا جان صدها و هزاران نفر آنقدر بی ارزش است که تمام مسئولین در تمام دنیا تنها نظاره گر باشند!!!دنیا را چه شده است که میکشند و میبرند و غارت میکنند اما صدایی از حق مظلوم از جایی بر نمیخیزد!11چه کسی مسئول است؟چه نهاد و چه سازمانی میتواند جلوی خونریزی وحشیانه در این گوشه از جهان را بگیرد؟؟!!!!

 • سلاخی کردن مسلمانان به دست قصابان میانمار

  اکثر اهالی میانمار مذهب بودایی دارند . در گذشته مسلمانان و بودایی ها در این کشور در کنار هم زندگی میکردند و مشکل چندانی با هم نداشتند . تا اینکه بعد از پخش شدن خبر تجاوز یک مرد مسلمان به یک زن بودایی ، میان این دو مذهب خشونت و درگیری به وجود امد . و راهبان بودایی در سخنرانی های کینه توزانه ی خود علیه مسلمانان به اهالی میانمار گوشزد کردند که دشمن ما مسلمانان هستند . آن ها حداقل چهار زن دارند و با افزایش خود قصد دارند میانمار را تصاحب کنند و به زودی نسل بودایی ها را بر می اندازند . باید آن ها را از کشور بیرون کنیم و یا از بین ببریم تا نسلشان منقرض شود . یکی از این راهبان آشین ویراتو است که از جهالت این مردم استفاده کرده است و آنان را با مسلمانان به جان هم انداخته است . به نحوی که اکنون میبینیم که مسلمانان به دست میانماری ها زنده زنده در آتش میسوزند و قتل عام می شوند.

 • عایشه دختر 15 ساله سعودی قهرمان جهاد نکاح

  چندی پیش دختر پانزده ساله عربستانی به نام عایشه که خود را قهرمان جهاد نکاح می داند خبر جنجال برانگیزی را در فضای مجازی منتشر کرد . این دختر تقریبا سه ماه پیش به سوریه رفته و با از دست دادن باکرگی خود را قهرمان جهاد می داند آن هم جهاد نکاح !!!!! عایشه می گوید من دختری با کره بودم که باکرگی خود را در راه اسلام از دست دادم . امیدوارم که خداوند این فداکاری و جهاد مرا پذیرفته باشد . وقتی از سوریه برگشت عربستان به او نشان قهرمانی را اعطا کرد و عایشه نیز این قهرمانی را مدیون تلاش های شبانه روزی رزمندگان جهاد نکاح میداند و از این که دوشیزگی خود را در راه اسلام و رزمندگان اسلام فدا کرده به خودش و کشورش افتخار می کند.

 • شهید مدافع حرم محسن حججی

  محسن حججی یکی از مدافعان حرم است که به دست داعش به اسارت گرفته شد و سپس سر از تنش جدا کردن و به اورا به شهادت رساند . فیلم منتشر شده از این شهید به دست داعش، باعث شد تا این موضوع بازتاب گسترده ای در دنیای مجازی داشته باشد . ملت ایران به این همه شجاعت و صلابتی که در چشمان شهید حججی در لحظه ی اسارت موج میزد افتخار می کنند . این صلابت رعشه بر اندام دشمنان انداخت و در چهره ی تکفیری که در پشت سر شهید عزیز ایستاده کاملا مشخص است . سرانجام پیکر بی سر شهید حججی بعد از گذشت دو ماه به تهران آمد و مراسم با شکوهی برای وداع با ایشان صورت گرفت و بازتاب گسترده ای در سطح جهان داشت . این حضور مردم نشان از حمایت آنها از شهید حججی داشت و مشت محکمی بر دهان دشمنان کشور ایران بود.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری