• دستور ویژه ای که روحانی برای انتصاب مدیران زن و جوان داد

  ابلاغ و دستورالعمل اجرایی رئیس جمهور کشورمان برای نحوه ی انتخاب و انتصاب مدیران حرفه ای زن و جوان و افزایش تعداد مدیران زن در دستگاههای اجرایی به بیش از 30 درصد تا پایان برنامه ششم در سال 96 طبق گفته ی خبرگزاری تسنیم ..آیا این ابلاغیه برای هدفمندی کشور و ادارات لازم و خوب است یا نه؟ .. چرا برای ادارات باید مدیران زن و جوان انتخاب شود شاید رئیس جمهور می خواهد قشر جوان را به کار گیرد و از گسترش بیکاری جلوگیری کند یا شاید هم می خواهد کابینه پیر و فرسوده دولت را جوان کند تا بازدهی بیشتری در دولت یازدهم و کشور داشته باشد .از این رو برای به کار گیری نیروی جوان و تجربه دار کردن آن ها برای آینده و در دست داشتن چرخ کشور می باشد

 • در تهران دانشجویی بر اثر اتفاقی از ساختمونی که ارتفاغش بیش از 3 متر بود سقوط کرد

  اتفاقی که در دانشگاه فنی تهران افتاد که یک پسر جوان 26 ساله خودش را از ساختمان که ارتفاعش بیش از 3 متر بود پرت شد در همان لحظه جان به جان اقرین تسلیم شد که بلافاصله به 115 تماس میگیرن اقای عباسی چون خودش نمیتوانست نظری دهد و نیروی انتظامی و پزشک قانونی باید نظر سنجی کنند و اعلام کنن که چه چیزی شده و دلیل ان را توضیح بدن حادثه سقوط از دانشگاه فنی تهران به سامانه 115 اعلام و بلافاصله یک تیم درمانی برای درمان امادند و به محل حادثه اعزام شدند همچنین اعلام کرد :در این حادثه یک جوان 26 ساله ای که هنوز دلیلی مشخص نیست از یک ساختمان که ارتفاعش بیش از 3 متر بود خودش را پرت کرد که در این حادثه این پسر 26 ساله با ضربه ای که خورده بود و بر اثر ضربه ای که بهش وارد شده بود و مصدومیت بیش از حدش سریعا جان باخت هنوز علت این عمل پسر جوان مشخص نیست و دلیل این اتفاق را نمی داند و چون خودش بررسی نمیکند این خبر را علت این حادثه را به دست کارشناسان ونیروی انتظامی و پزشک قانونی سپرد.

 • جنایت کشتار دو پلنگ در بهشهر

  به گزارش اداره کل محیط زیست مازندران لاشه ی دو پلنگ ایرانی که پوست آن ها درامده و سوزانده شده و در روستای شهید آباد بهشهر کشف شده است. این دو پلنگ برای نوشیدن آب به لب چشمه آمده بودند که مورد شکار شکارچیان واقع شدند. چوست های آن ها به سرقت رفته و لاشه هت سوزانده شده، جمجمه و آثار خونریزی نیز در صحنه باقیست تحقیقات لازم برای یافتن و دستگیری این شکارچیان جنایت کار آغاز شده و تا مجازات آن ها ادامه خواهد داشت.

 • نیم نگاهی تحلیلی و جامعه شناسانه به قتل آتنا اصلانی آیا قاتل مقصر اصلی است یا جامعه

  جامعه ما و جهان امروز به خاطر قرار گرفتن درموقعیت آسیب پذیرانه و نیز مهیا شدن و بروز اتفاقاتی غیر منتظره و در موارد زیادی غیر انسانی، در آستانه رفتارهایی به شدت نابسامان پهلو گرفته است. این موقعیت رفتار و کنش های انسان های امروز را نیز تحت تاثیر خود قرار داده و طبیعتاً بسیاری از این رفتارها تبدیل به جرم ها و کارکردهایی مجرمانه می شود. قتل ناجوانمردانه آتنا اصلانی از جمله اتفاقاتی است که می توان آن را در این حوزه بررسی و تحلیل کرد.

 • تسلیت پویا بیاتی در پی شهادت محسن حججی با انتشار آهنگی در کانال خود

  اسارت محسن حججی مدافع حرم اهل بیت سرانجام به شهادت وی منجر شد. پویا بیاتی در تاریخ 18 مرداد 96 پیام تسلیت و آهنگی را در پی این خبر در کانال شخصی خود به آدرس @pooyabayati منتشر کرد. متن پیام تسلیت پویا بیاتی به شرح زیر است: #محسن_حججی پس از دو روز اسارت تکفیری ها، مانند اربابش حسین (ع) به فیض رفیع #شهادت نائل شد؛ در را تو سر دادن اگر شرط کمال است، سهل است که من از پس اینکار برآیم. توضیحات تکمیلی :

 • روزانه 10 مگابایت اینترنت رایگان هدیه ایرانسل برای زائران خانه خدا

  شرکت ایرانسل برای رفا حال هر چه بیشتر زائران خانه خدا تصمیم بر این امر گرفته است که برای حجاج طرح اینترنتی تشویقی را ارئه دهد که با گرفتن کد دستوری #8*111* می توانند روزانه از 10 مگابات اینترنت رایگان بهره مند شوند در ضمن شرکت ایرانسل طی بیانه ای رسمی نرخ و تعرفه مکالمه - پیامک و اینترنت را برای زائران خانه خدا که از خارج کشور به ایران و یا بر عکس ارتباط برقرار می کنند اعلام کرده است که با تغییراتی همراه بوده است .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری