• دانلود آهنگ جدید تیلور سویفت به نام I Don't Wanna Live Forever متن آهنگ

  تیلور سویفت خواننده ی معروف و محبوب آمریکایی است. تیلور سویفت در سال 1989 در یالت پنسیلوانیا در شهر وایومیسینگ به دنیا آمده است . تیلور سویفت برای این که بتواند در موسیقی کانتر پیشرفت کند به ایالت تنسی مهاجرت کرد . تیلور سویفت بیشتر آهنگ هایش در مورد تجربه هایی است که د زمان نوجوانی داشته است . تیلور سویفت تا به حال موفق شده است که 10 جایزه گرمی به دست بیاورد .لازم به ذکر است که آلبوم تیلور در جهان 75 میلیون فروخته است .

 • دانلود آهنگ Black

  دانلود آهنگ black and blue از سیا در تاریخ 18 دسامبر سال 1997 در جنوب استرالیا در شهر آئلاید سیا متولد شده است .پدر و مادر سیا هر دو در زمینه موسیقی فعالیت داشته اند .پدر او یک موسیقیدان بود که سابقه ی همکاری و فعالیت در گروه های مختلف موسیقی را داشت . ماد سیا هم همچنین یک موسیقیدان ترانه سرا و معلم موسیقی بوده است که سابقه فعالیت به عنوان خواننده ی زمینه را در کارنامه خود داشته . لازم به ذکر است که عموی سیا در بریتانیا بازیگر یوده است .

 • دانلود آهنگ Beautiful People از سیا

  دانلود آهنگ beautiful people از sia سیا خواننده ی اهل استرالیا است و فعالیت هنری اش را از سال 1992 شروع کرده است او برای اولین بار در وقتی در سن 17 سالگی بود عضو یک گروه موسیقی شد . او اولین آلومش را هم به نام فقط ببین در سال 1997 روانه بازار کرد . سیا ترانه سرای بسیار خوبی هم هست به طوری که برای بسیاری از خواننده های معروف ترانه نوشته است . از جمله خواننده هایی که سیا با آن ها کار کرده است می توان به : جنیفر لوپز - تیلور سویفت - جسی جی - امینم - کتی پری و . . . اشاره کرد.

 • دانلود آهنگ Hologram (هولوگرام) از سیا

  سیا خواننده ی بسیار محبوب و مشهور استرالیایی است . او در یک شهر در جنوب استرالیا به نام آدلاید به دنیا آمده است . او اولین آلبوم خود را در سال 1997 در یک گاراژ ضبط کرد و به بازار ارائه کرد . اولین آلبوم سیا در استرالیا تعداد 1200 نسخه فروش رفت. پدر و مادر سیا هم در زمینه موسیقی فعالیت داشته اند . گفتنی است که سیا در سال 2000 با آهنگ Taken for granted در جدول 10 آهنگ برتر بریتانیا قرار گرفت .سیا همچنین به ترانه سرایی هم مشغول بوده است

 • دانلود آهنگ Chandelier از sia سیا خواننده و ترانه سرای بسیار محبوب

  سیا خواننده و ترانه سرای بسیار محبوب متولد استرالیا است . سیا فعالیت هنری خودش را با عضویت در یک گروه موسیقی در سن 17 سالگی آغاز کرد همچنین سیا اولین آلبوم تکی خود را در سال 1997 منتشر کرد که این آلبوم توانست 1200 نسخه در استرالیا فروش کند . جالب استبدانید که سیا این آلبوم را در یک گاراژ در شهر آدلاید ساخته بود .دومین آلبوم سیا هم به نام خوب شدن دشوار است در سال 2001 منتشر شد آخرین آلبوم منتشر شده از سیا در سال 2016 به نام این بازیگری است می باشد .

 • دانلود آهنگ cheap thrills sia ft sean paul از سیا خواننده مشهور زن و ترجمه متن آهنگ

  سیا خواننده ی استرالیایی است که در تاریخ 18 دسامبر سال 1975 در جنوب استرالیا به دنیا آمده است شهری که سیا در آن متولد شد آدلاید نام دارد . سیا تحصیلات ابدایی و دبیرستانش را هم در همان شهر گذرانده است . سیا با خواننده های زیادی به عنوان ترانه سرا کار کرده است که از مهم ترین آن ها می توانیم به : ریانا ، بریتنی اسپیرز ، جسی جی ، جنیفر لوپز ، شکیرا ، بیانه ، کتی پری و امینم و. . . اشاره کنیم . آخرین آلبون سیا در سال 2016 منتر شده است که نامش "این بازیگری است" می باشد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری