• دانلود آهنگ Talking To My Self از گروه LinkinPark

  لینکین پارک نام گروه راک آمریکایی میباشد که در سال 1996 تشکیل شد ... آن ها تا به امروز 7 آلبوم رسمی منتشر کرده اند این آهنگ ترک سوم از آلبوم One More Light میباشد که سال 2017 منتشر شد این آهنگ از زبان کسانی است که عزیزانشان را درگیر میبینند و نمیتوانند به آنها کمک کنند پیشنهاد میکنم این آلبوم زیبا رو از دست ندهید !

 • دانلود آهنگ بسیار زیبا و بیاد ماندنی Kylie از گروه بسیار محبوب Akcent

  گروه اکسنت جزخوانندگانی محبوب و پر طرفتار هستند, این گروه رومانیایی بوده و فعالیت خود را در سال 1999 آغاز نموده است . اولین آلبوم این گروه در سال 2002 با نام In Culori منتشر گردید . آهنگ بسیار زیبا و به یادماندنی Kylie باعث معروف شدن آنها و ورود به جدول بین المللی شد. از آثار محبوب این گروه میتوان به حدود 11 آلبوم اشاره نمود که از سال 2000 شروع و تا سال 2016 ادامه داشته است .

 • دانلود آهنگ Blank Space ازتیلور سویفت

  دانلود آهنگ blank space از تیلور سویفت تیلور سویفت خواننده ی محبوب و جوان آمریکایی در 13 دسامبر 1989 در شهر ریدینگ در ایالت پنسیلوانیای آمریکا به دنیا آمده است. اولین ترانه ای که تیلور نوشت در یک کلاس ریاضی بود و وقتی تیلور آن را روانه بازار کرد موفقیت های بسیاری را کسب کرد و خوش درخشید. تیلور با این آهنگ در جدول آهنگ های کانتری توانست رتبه شش را به خود اختصاص دهد و همچنین توانست جواز دیگری هم کسب کند

 • دانلود آهنگ Unstoppable از سیا

  سیا خواننده ی معروف و مشهور استرالیاییی در 18 دسامبر 1975 در شهر در جنوب استرالیا به دنیا آمده است . جالب است بدانید که پدر سیا یک موسیقی دان بوده و تجربه ی کار با چندین گروه موسیقی را داشته است. مادر سیا هم معلم هنر و موسیقی دان و ترانه سرا بوده است. سیا در سن 17 سالگی با یک گروه جاز همکاری کرد و پس از آن در سال 1997 از این گروه خارج شد و آولین آلبوم خود را منتشر کرد اینآلبوم onlysee نام داشت .

 • موسیقی متن بازی Deus ex:human revolution

  مایک مک کان یک موسیقی ساز خبره در حوزه بازیهای رایانه ای است.درکارنامه او اهنگسازی بازی اسپلینترسل:مامور دوجانبه به چشم میخورد که با کوله بازی از جوایز روبرو شد .او برای بازی دوس اکس انقلاب بشریت نیز اهنگسازی کرده که این باز نیز اثری زیبا وفوق العاده به جا گذاشته است.

 • دانلود آهنگ Inna Fil Jannati از سامی یوسف متن آهنگ و ترجمه

  دانلود آهنگ Inna Fil Jannati از سامی یوسف خواننده ی ایرانی الاصل. سامی یوسف در 30 تیر 1359 در شهر تهران به دنیا آمده است پدر او بابک رادمنش از موزیسین های ایران است. آهنگ های سامی یوسف در مورد موضوعات اسلامی می باشد. سامی یوسف در لندن زندگی می کند البته او از بچه گی با خانواده اش به انگلستان مهاجرت کرده است. او از بچگی به فراگیری موسیقی علاقه داشته است و شروع به یادگیری آن کرده است. سامی سویف توسط روزنامه آمریکایی تایم به عنوان ستاره پاپ اسلامی معرفی شده است.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری