• با چه روشهایی شادابی و سلامتی و زیبایی پوستمان را افزایش دهیم ؟

  پوست بدن یک چهارم حجم گردش خون در بدن را انجام می دهد .و این در حالی است که تمام خونی که در بدن شما وجود دارد در مدت زمان هر 11 دقیقه به طور مداوم از پوست شما عبود می کند . پوست دارای سه لایه می باشد .هر چه انسان به سن او افزوده می شود ، پوست بدن او چربی زیر پوست خود را از دست می دهد. این در حالی است که در این زمان کلاژن و مواد پروتینی به تدریج قدرت ارتجاعی خود را از دست می دهد . در نتیجه رطوبت موجود در پوست رفته رفته کمتر شده و پوست قدرت دفاعی خود را در مقابل نور خورشید نیز از دست می دهد .

 • راه برای درمان فشار خون بالا

  فشار خون بالا یکی از بیماریهای خاموشی است که کمتر کسی آن را جدی می گیرد . به گفته محقیقن از هر سه نفر بزرگسال دست کم یک نفر به فشار خون بالا مبتلا می باشد . فشار خون بالا با نام علمی هیبرتانسیون (HBP) نامیده می شود . که علت آن به سبب مقدار فشار خونی که در سرخ رگهای ما افزایش پیدا کرده است . و عد مربوط به فشار خون که دستگاه نشا ن می دهد ، در حالی است که فشار خون در زمان استراحت قلب بین ضربانهای قلب می باشد .

 • علت سینه درد، تنگی نفس، علائم و نشانه های آسم

  تنگی نفس و آسم مشکل عمده ای است که در حال حاضر در جامعه ما وجود دارد .دستگاه تنفسی همه افراد از جمله مسن، جوانان، نوجوانان و حتی کودکان به عواملی همچون کرد و غبار زیاد حساس هستند و در صورتی که این شرایط همچنان ادامه یابد ممکن است به آلرژی و حساسیت و حتی تنگی نفس مزمن و آسم منجر گردد. رعایت یک سری نکات مهم و اساسی می تواند اثر عوامل آسیب رسان تنفسی را به حداقل برساند که ما به تعدادی از آنها خواهیم پرداخت.

 • علت و دلیل بوی بد دهان و توصیه های بهداشتی و روشهایی برای رفع بوی دهان

  آیا تاکنون بوی بد دهان دیگران شما را آزار داده است؟ بوی بد دهان واقعا منزجر کننده است و این در حالی است که اکثر مردم دنیا با این مشکل مواجه هستند. براستی عامل این مسئله چیست؟ آیا راهکاری برای رفع آن وجود دارد؟ چی می توان کرد تا دیگر از این مسئله در عذاب نباشیم؟ بله می توان بوی بد دهان را رفع نمود. زیاد سخت نیست. به راهکارها و اطلاعات زیر دقت نمایید و سعی کنید به خوبی به آن عمل نمایید تا کم کم از شر دهان بد بو خلاصی یابید.

 • عامل تبخال، راههای انتقال، مراحل ایجاد و نحوه درمان آن

  تب خال های ایجاد شده در لب، دهان و یا صورت و نیز تب خال های تناسلی عارضه های قابل انتقالی هستند زیرا عامل آنها ویروس است. آگاهی از راههای انتقال آنها و نحوه مراقبت صحیح می تواند به شما کمک کند که به خوبی از پس درمان و مراقبت آن ها بر آیید. باید بدانید که از دست زدن به تاول های ایجاد شده در اثر تبخال به شدت بپرهیزید زیرا هم سبب انتقال آن می شود و هم ناحیه تب خال را دچار زخم می کند و از طرفی ایجاد فشار بر روی آن سبب وارد آمدن فشار به اعصاب آن منطقه پوست خواهد شد.

 • با این رژیم غذایی و تغذیه مناسب طول عمر و سلامتی خود را افزایش دهید

  همه افراد به دنبال تغذیه مناسب برای خود هستند تا بتوانند طول عمر خود را افزایش دهند برخی با تحقیق در اینترنت برخی با مراجعه به پزشک اما با کمی دقت در عادات غذایی خود میتوانیم طول عمر خود را افزایش دهیم کنار گذاشتن برخی عادات غذایی بد میتواند کمک بزرگی به ما در داشتن طول عمری مناسب داشته باشد قدم اول در داشتن طول عمر مناسب عزم و اراده جدی در اصلاح الگوی غذایی میباشد چون بعضی از انسان ها ممکن است به غذاهایی علاقه داشته باشند که که برخلاف علاقه ان ها بیشتر ضرر و زیان را برای بدن ان ها داشته باشد

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری