• خطرات افزایش تری گلیسیرید وکلسترول و ایجاد کبد چرب و درمان گیاهی

  کبدعضوحیاطی ومهم دربدن میباشدکه مردم کمی به آن اهمیت میدهنددرسالهای اخیربیماری کبدی جان انسانهای زیادی رابه خطرانداخته است کسانیکه به بیماری کبدچرب دچارشده اندبایدبه پزشک مراجعه نمایندپس ازآزمایش تشخیص درست بیماری توسط پزشک معالج به دنبال راههای درمان آن وهمچنین پرهیزات ویژه غذایی که شامل استفاده نکردن زیادازروغنهاوانواع دیگرازپرهیزهامیباشد به معالجه خوداقدام نمایندبایدتوجه داشت که کبدیک عامل حیاطی ومهم دربدن میباشدکه بایددقت کرد

 • برای داشتن فرزند پسر به چه نکاتی باید توجه کرد؟ نقش رژیم غذایی در تعیین جنسیت فرزند

  از قدیم الایام مردم برای داشتن فرزند پسر به شیوه هایی متوسل می شدند که امروزه علم پزشکی بر روی بسیاری از آن ها صحه گذاشته است. بی دلیل نیست که دانش مدرن امروز بخشی از پیشرفت های خود را مدیون دنیای سنت می باشد. باورهای عمومی و باورداشت های عامیانه در زمینه تعیین جنسیت فرزند گاهی چنان قابل توجه است که انگاری بشر دیروز می دانسته است که انسان امروز چه نیازهایی دارد. انسان امروز هنوز در نوع جنس فرزند خود دارای حساسیت های زیادی می باشد.

 • نکات مهم در مراقبت از چشم

  چشم ، یکی از بزرگترین نعمتهای خداوند می باشد که به هر انسانی داده شده است ، که یکی از راههای تشکر از خداوند مراقبت صحیح از این عضو می باشد.. چشم یکی از اعضای حساس بدن می باشد . چشم وسیله دیدن و ارتباط برقرار کردن ما با دنیای زیبای اطرافمان می باشد . این چشم در مقابل بعضی خطرات بسیار حساس بوده، و با رعایت نکاتی بسیار ساده می توانیم از این عضو حساس و مورد نیاز در برابر خطرات احتمالی محافظت نماییم.

 • درمان بزرگی غده پروستات در جوانان و بزرگسالان در طب سنتی با داروهای گیاهی

  مشکل بزرگ شدگی پروستات مشکل رایجی است که مردان در سنین بالاتر با آن مواجه هستند و هر چه زودتر تشخیص داده شود درمان آن راحت تر و سریع تر بوده و عوارض ناشی از آن کاهش می یابد. در طب سنتی روش های بسیار عالی و کارآمد برای درمان این عارضه وجود دارد که اگر به درستی پیگیری شود می تواند به رفع کامل آن منجر شود.چنانچه این بیماری قبل از سن ۴۰ سالگی شروع به بروز نماید مراجعه به پزشک و بررسی های لازم انجام شود.

 • با چه روشهایی شادابی و سلامتی و زیبایی پوستمان را افزایش دهیم ؟

  پوست بدن یک چهارم حجم گردش خون در بدن را انجام می دهد .و این در حالی است که تمام خونی که در بدن شما وجود دارد در مدت زمان هر 11 دقیقه به طور مداوم از پوست شما عبود می کند . پوست دارای سه لایه می باشد .هر چه انسان به سن او افزوده می شود ، پوست بدن او چربی زیر پوست خود را از دست می دهد. این در حالی است که در این زمان کلاژن و مواد پروتینی به تدریج قدرت ارتجاعی خود را از دست می دهد . در نتیجه رطوبت موجود در پوست رفته رفته کمتر شده و پوست قدرت دفاعی خود را در مقابل نور خورشید نیز از دست می دهد .

 • راه برای درمان فشار خون بالا

  فشار خون بالا یکی از بیماریهای خاموشی است که کمتر کسی آن را جدی می گیرد . به گفته محقیقن از هر سه نفر بزرگسال دست کم یک نفر به فشار خون بالا مبتلا می باشد . فشار خون بالا با نام علمی هیبرتانسیون (HBP) نامیده می شود . که علت آن به سبب مقدار فشار خونی که در سرخ رگهای ما افزایش پیدا کرده است . و عد مربوط به فشار خون که دستگاه نشا ن می دهد ، در حالی است که فشار خون در زمان استراحت قلب بین ضربانهای قلب می باشد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری