• شانزده خاصیت بی نظیر لیمو

  شانزده مزیت و خاصیت لیمو عده ای از تاثیرات لیمو بر سلامتی و خاصیت های بی نظیر آن بی اطلاع اند در این مطلب میخواهیم به خاصیت های درمانی فوق العاده لیمو بپردازیم از جمله درمان سرماخوردگی ، از بین بردن باکتری و کرم های موجود در روده افراد،، سرشار از ویتامین ها و ضد سرطان این نکته حائز اهمیت است که لیمو از ابتلا به سرطان جلوگیری میکند خاصیت های باورنکردنی لیمو خیلی زیاد است از جمله فواید لیمو برای چشم

 • از بین بردن چین و چروک و جوانسازی پوست صورت با ماسک عسل

  زیبایی هم ظاهری میباشد و هم رفتاری . در زیبایی ظاهری صورت از اجزا مهم محسوب می شود, زیبایی دوستی در تمام سنین وجود دارد. از بدو تولد تا جوانی به خاطر شرایط بدنی نیاز به استفاده ازداروها یا ماسکهای مختلف نمی باشد, البته پیشگیری از سنین جوانی باید شروع گردد .با بالا رفتن سن به دلیل کم شدن بعضی از هرمونها و ویتامین ها در بدن نیاز به نگهداری خاصی میباشد. امروزه مصرف کرم ها یا تزریقات مختلفی رایج شده که اکترابدون عوارضی نمی باشند .

 • درمان سرماخوردگی با عسل وگیاهان دارویی

  امروزه ما بیماری سرماخوردگی را چه در کودکان یا بزرگسالان جدی نمیگیریم اما این موضوع مساله مهمی است . برای درمان این بیماری معمولا بدون مراجعه به پزشک, خود درمانی را بوسیله داروهای شیمیایی انجام میدهیم بدون اینکه از عوارض این داروها مطلع باشیم . امروز من راههای درمان سرماخوردگی را بوسیله عسل و چند گل و گیاه دارویی برای شما توضیح خواهم داد . معمولاعسلی که در دسترس همه وجود دارد معمولا کیفیت خوبی ندارد لذا هنگام تهیه عسل حتما از کیفیت آن مطمعن باشید .

 • دلیل ایجاد لک های صورت و پیشگیری و درمان

  برخی لک ها به دلیل کمبود ویتامین B12 بروز می کند این لک ها بیشتر در افرادی که پوست روشن دارند رخ می دهد کمبود ویتامین A هم اسید فولیک و کم خونی هم می تواند باعث بروز این مشکل شود. بعضی از بیماری ها هم می تواند باعث برئز بیماری ها شوند در پوست برخی از افراد که مبتلا به بیماری اسم,بیماری کبدی ,ریوی ,روماتیسم ,و لک های تیره به وجود می اورند. درمان لک های پوستی چیست ؟ در درمان لک های پوستی استفاده از لایه بردارها یا پیلینگ شیمیایی سطحی با دوز مناسب ایجاد می شود.

 • بهترین روش سنتی برای رفع بی خوابی استفاده از عسل با ترکیبات گیاهی خاص

  یکی از بیماریهایی که ما در قرن بیستم پیشرفت فراوانی در آن داشته ایم بی خوابی می باشد که از عوارض این عصر ماشینی است . اکتر مردم به محض برخورد با این مساله بدون مشورت با متخصصین به مصرف قرص های شیمیایی روی می آورند که این موضوع عوارض شدیدی را به همراه خواهد داشت . اما خوشبختانه روشهای سنتی برای رفع این بیماری بدون داشتن عوارض وجود دارد که مهمترین ترکیب آن عسل به همراه بعضی از گیاهان یا گلهای دارویی میباشد .

 • مواد مخدر.. قرصهای مخدر و اسیب رسانی انها

  ایا از مواد مخدر..قرصهای مخدر و‌روانگردان اطلاعات کافی دارید؟ بسیاری از مردم و خصوصا نوجوانان متاسفانه در سراسر جهان مشغول مصرف انواع مواد مخدر و قرصهای روانگردان و مخدر هستند و بسیاری از انهااطلاعاتی درمورد انواع قرصهای مخدر و اینکه این مواد چ اسیبی میتوانند ب انها وارد کنند را نمیدانند . قرصهای مخدر عموما از مواد مخدر خطرناکتر هستند و در اغلب موارد ب دلیل عدم اشنایی بااین مواد شاهد مرگ مصرف کنندگان این قرصها هستیم.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری