پزشکی

 • درمان سریع یبوست شدید با داروها و عرقیات گیاهی در طب سنتی

  علل یبوست متفاوتند و درمان های گیاهی برای رفع آن در طب سنتی هم متنوع. باید ابتدا علل یبوست را پیدا نمود و سپس بر اساس آن راه کار مناسب را انتخاب کرد. انواع مختلف از عرقیات گیاهی و میوه ها و داروهای گیاهی در نسخه های متعددی که برای یبوست در طب سنتی پیچیده می شود وجود دارد و لذا شما می توانید بر اساس آنچه که در دسترس‌ترین وجود دارد و راهی که برایتان مقدور است و انجام آن برایتان راحت تر است را انتخاب نمایید.

 • شناخت شخصیت افراد برونگرا جهت برقراری ارتباطات مؤثر و سودمند

  شخصیت انسان نوع ارتباط او را با دیگران مشخص می کند افراد بر اساس رفتاری که به آن علاقمندند تمایل به برقراری ارتباط با هم فکرهای خود را دارند افراد برونگرا به دنیای بیرون از خود کشش زیادی دارند و اجتماعی و رقابت جو هستند در عمل گرایی پیشتازند و سریع و واقع گرا هستند ولی در تسلط بر نفس خود با چالش جدی مواجهند و ممکن است دچار حرافی های افراطی شوند تمایل زیادی به تأثیر گزاری بر محیط اطراف و مطرح شدن در مجامع عمومی دارند و به جهان عینی بیشتر از جهان ذهنی گرایش دارند برونگرایی در ازدواج و انتخاب رشته تحصیلی و شغل تأثیر دارد

 • نسخه گیاهی برای افزایش وزن و اشتها و چاق شدن کودکان و بالغین

  شاید شما هم از آن دسته افراد لاغری باشید که دوست دارند افزایش وزن پیدا کنند. این بسیار عالی است زیرا وزن پایین و لاغری مفرط می تواند مشکلاتی ایجاد کند به خصوص از نظر سلامتی. تناسب اندام حق هر فردی است و این خود اوست که درباره آن تصمیم می گیرد. راه های بسیاری برای افزایش وزن و اشتها وجود دارد یا لااقل معرفی می شوند اما همانطور که میدانید همه آنها کارساز نیستند. در اینجا به راه های طبیعی و گیاهی در طب سنتی برای افزایش وزن و اشتها می پردازیم. با ما همراه باشید.

 • شناخت شخصیت افراد درونگرا جهت برقراری ارتباطات مؤثر و سودمند

  شخصیت انسان نشان دهنده نوع ارتباط او با دنیای اطراف است هر فرد بر اساس رفتاری که به آن علاقه دارد کششی را به سوی هم فکرهای خود احساس می کند افراد درونگرا با توجه به معنی واژه فوق تمایل زیادی به تنهایی دارند و از اجتماع گریزانند بیشتر دوست دارند در دنیای خصوصی خود سیر کنند و ورود ناگهانی افراد در دنیای خود را نوعی مزاحمت تلقی می کنند اگر اشخاصی از خصلتهای رفتاری درونگرایان آگاهی نداشته باشند ممکن است برای آنها سوء تفاهم ایجاد کند شناخت این گرایش در ازدواج ، انتخاب رشته تحصیلی و شغل تأثیر دارد

 • گیاهان دارویی برای سوءهاضمه، سوزش سر معده، سوزش سر دل در طب سنتی

  درد های معده این روزها در نزد اغلب افراد جامعه پیدا می شود، عوامل محیطی و درونی بسیاری به این مشکل مربوط می شود. استرس و اضطراب و عصبانیت و ناراحتی ها و از طرفی فست فود ها و نوشابه های گازدار و الکلی و نیز دخانیات سبب اصلی ایجاد دردهای معده، سوزش، سوءهاضمه، ترشح اسید،، زخم معده و ... می شوند. ما در اینجا ضمن ارائه توصیه های لازم برای کاهش سوزش و درد معده، راه کارهای سنتی و گیاهی برای کاهش اسید معده و عواقب آن بیان نموده این.

 • نکات مهم در مورد تغذیه و سلامت کودکان و والدین

  تحقیقات علمی حاکی از رابطه بین مواد مغذی و خلق و خوی انسان است. به همین دلیل رژیم غذایی افراد دچار اختلال خلقی، همواره باید مورد بررسی قرار گیرد.در این تحقیقات به نقش شکلات در کاهش استرس وچای سبز، در بوجود آوردن آرامش برای افراد عصبانی تاکید می شود.همچنین از تاثیر کربوهیدرات ها در سندروم قبل قاعدگی نباید غافل شد . (که این امر با خوردن یک ساندویچ تخم مرغ به همراه سالاد امکان پذیره ).در ادامه خوردن سیب با کره بادام زمینی را به افراد بدخو،ماهی قزل آلا را به افراد نگران و شیر کم چرب به همراه ویتامین دی را به افراد غمگین توصیه می کند.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری