پزشکی

 • درمان افت دهان با این روش های بسیار موثر

  ابتدا باید با افت اشنا بشویم. افت ها زخم های دردناکی هستند که عمدتا روی لب و روی زبان و روی لثه ایجاد می شوند . در ایجاد افت واکنش های بدن بسیار موثر هستند وقتی مولکول های ناشناخته به بدن وارد می شوند در واقع سیستم ایمنی بدن از خود واکنش هایی را انجام می دهند . این مولکول های ناشناخته موجب می شوند که لنفوسیت ها به بدن حمله کنند و این حمله انها باعث می شود که زخم های افتی ایجاد بشوند و فرد را ازار بدهند

 • قانون جهان آفرینش و تاثیر آن در زندگی

  اکثر ما نام قانون جذب را شنیده ایم اما به نظر اسمش خیلی جذاب نیست یا ما آن را چیز مهمی نمیپنداریم و همین باعث شده که تا به الان از یک دانش بزرگ و فوق العاده بی خبر بمانیم و زندگیمان را همچون رباط به خوردو خوراک و کار های عادی و کسل کننده محدود کنیم. بگذارید رک بگویم، ما زندگی سرگردانی داریم که فکر میکنیم حوادث و انتفاقاتش به دست تقدیر از پیش تعیین شده اما .....غافل از اینکه تا کنون هر اتفاقی که افتاده تنها یک باعث و بانی داشته ، آن هم خود تو هستی ...چگونه؟ مطلب را دنبال کن.

 • اشنایی با میوه سیب و خواص و فواید بی نظیر سیب برای سلامتی بدن

  ایا غیر از مصرف میوه ی سیب از خواص ان اطلعات کافی دارید؟؟ اینروزها سیب از محبوبترین میوه های دنیا ب شمار میرود و اغلب مردم دنیا ازان استفاده میکنند. شما چطور؟ ب سیب علاقه دارید؟ اگر جزو ان دسته از افرادی هستید ک انچنان سیب برایتان محبوب نیست پیشنهاد میکنم این مطلب را مشاهده کنید و از خواص شگفت انگیز این میوه دوست داشتنی مطلع شوید. خوردن سیب درطول زندگی را ب هیچ عنوان از دست ندهید ک سلامتتان را تضمین میکند.

 • خواص و فواید کشک برای درمان پوکی استخوان و جلوگیری از پیری زودرس و ...

  ایا ب کشک علاقه دارید؟؟ ایا از خاصیتهای کشک ک فوق العاده ست اطلاعات کافی دارید؟ امروزه اکثر مردم همه جور مواد و چاشنی های غذایی را استفاده و مصرف میکنند اما خیلیها اطلاعی از خواص بی نظیر این موادها نمیدانند ..چراکه شاید اگر بدانند قطعادر مصرف ان تجدید نظر خواهند کرد.. کشک ازان جمله ازاین مواد است ک سرشار از ویتامینها و پروتینهای مختلف میباشد.. همچنین کشک خشک نیز برای مصرف عالیست. مارا تاانتها همراهی بغرمایید.

 • اشنایی با سیر و خواص ان

  همه ما انسانها امروزه ب علت پیشرفت علم غذاهایمان را با چاشنی های مختلفی تهیه و سرو مینماییم.. سیر از ان جمله ازین مواد است ک علی رغم بوی تند و بدی که دارد خواص بی نظیر و شگفت انگیزی دارد..درهمین حد بگویم که خواص و فواید این گیاه به قدری زیاد و هیجان انگیز است که با دانستن و خواندن این خواص علاقه به مصرف ان در وعده های غذایی خود پیدا میکنید..و اما مثل هر گیاه دیگر مصرف زیاد ان ضررهایی دارد که به انها خواهیم پرداخت

 • خواص گیاه رازیانه برای درمان قاعدگی و کیست زنان و ضد پیری و پوکی استخوان

  در طب سنتی بهترین گیاهی که می تواند به خانم ها برای درمان کیست تخمدان آنها کمک کند رازیانه می باشد که این گیاه معطر است و معمولا حدود 2 متر ارتفاع آن می باشد و دارای شیارهای بر روی ساقه که هم ردیف و موازی هستند است برگ های آن نازک و نخی است که در اکثر مناطق ایران رشد می کند . این گیاه یکی از بهترین گیاهانی است که برای اکثر خانم ها پیشنهاد می شود چون در ترکیب آن استروژن که یکی از هورمن های زنانه است به میزان بالایی یافت می شود .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری