زناشویی

 • بهترین روش های سریع درمان خانگی جای جوش صورت

  یکی از بزرگترین دغدغه های دختر خانم های که در سن بلوغ هستند، زیبایی صورتشان می باشد که همانطور که می دانید بسیاری از نوجوانان با وارد شدن به دوران بلوغ، جوش های بزرگ و بی ریختی بر روی صورت خود می بینند که در بیشتر مواقع افراد را اعصبانی می کند؛ از این رو تعداد زیادی از این افراد به دنبال درمان سریع این جوش ها و همچنین لکه های ایجاد شده بر روی پوست صورت خود هستند که کم هزینه ترین این روش ها، درمان آن با داروهای گیاهی می باشد که ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین ماسک های خانگی را به شما معرفی کنیم.

 • راههای لذت بردن از رابطه زناشویی خوب

  دانستن تفاوت در نحوه ارگاسم زن و مرد و همچنین داشتن درک متقابل از هم در حین یک رابطه جنسی، می تواند، از عوامل موثر در افزایش لذتی باشد که زن و مرد در رابطه زناشویی از هم می برند. اینکه بدانیم بعد از رسیدن به ارگاسم توسط مرد، شرایط وی برای انجام عمل با شرایطی که زن به ارگاسم میرسد کاملا متفاوت است، می تواند دیدمان را نسبت به مسایل جنسی بازتر کرده و شرایط را برای یک رابطه خوب مهیا کنیم. اعمال قبل از شروع رابطه(پیش نوازی)، اعمال حین رابطه و کارهایی که پس از یک رابطه زناشویی انجام می شود همه و همه در موفق بودن و لذت بخش بودن آن بسیار موثر خواهد بود. باید بدانیم که چه عواملی باعث تخریب رابطه و چه عواملی باعث استحکام آن می شود.

 • آموزش نحوه آرایش خط چشم گربه ای زیبا

  مسلماً اولین چیزی که در صورت فرد مقابل توجه انسان را جلب میکند چشم ها هستند که می توانند تاثیری فوق العاده بر روی فرد بگذارند بنابراین از دیر باز، همواره به آرایش چشم و انواع خط چشم توجه ویژه ای شده است. بدون شک در یک کار زیبا، نحوه آرایش چشم ها حرف اول را خواهد زد و از قدیم فراگیری و آموزش انواع مختلف خط چشم و زیبایی چشم مورد توجه بوده و هست. با ما همراه باشید تا در ادامه به آموزش نحوه آرایش خط چشم گربه ای فوق العاده زیبا پرداخته و چند نمونه عکس هم برای درک بهتر کار مشاهده نمایید. همواره استفاده از مواد آرایشی سالم و معتبر برای انجام کار توصیه می شود و مخصوصاً در رابطه با چشم ها این حساسیت، دو چندان خواهد بود.

 • عوامل مؤثری که باعث کاهش میل جنسی می شود

  از مهمترین مشکلاتی که مردان به آن دچار می شوند کاهش میل جنسی و ناتوانی و عدم تمایل به انجام مقاربت است این مشکل در گذشته بیشتر در افراد ضعیف البنیه و پیران رواج داشت ولی امروزه اکثر اقشار جامعه را درگیر خود نموده است امروزه با فقر غذایی و فشارهای روحی و روانی که ممکن است منجر به اعتیاد شود از عمده ترین مواردی است که باعث سردمزاجی و کاهش میل جنسی می شود مسائل و مشکلات اقتصادی نیز از مواردی است که بر روابط زوجین اثر منفی می گذارد در صورتی که این مشکل بوسیله افراد مدیریت نشود ضمن اختلال در ارتباط جنسی روابط محبت آمیز نیز ممکن است مختل شود بیماریها نیز از مواردی هستند که می توانند باعث کاهش بنیه و میل جنسی شود

 • ماسک مو

  نرم کردن و رفع خشکی مو در منزل با استفاده از روغن زیتون و کره تنها در 15 دقیقه چطور موهایمان را در منزل کراتینه کنیم و از خشکی و شکنندگی مو ها جلوگیری کنیم ابریشمی کردن موها درمنزل ماسک موی نرم کننده از موهای وز و خشک خود خسته شده اید آیا دوست دارید کراتینه کنید اما از عوارض آن نگرانید صاف و ابریشمی کردن موها در چند دقیقه موثرترین ماسک مو برای موهای وز و خشک و شکننده استفاده از عسل و گلیسرین و روغن زیتون برای موها در کمترین زمان ممکن موهایتان را درخشان و ابریشمی کنید بدون استفاده از مواد شیمیایی درمان خانگی موهای خشک و وز و شکننده

 • عوارض استفاده از لوازم آرایش فاقد کیفیت

  حساسیت پوستی , ریزش شدید مو , صدمات جبران ناپذیر کبدی,آکنه,جوشهای سر سیاه ,و ایجاد لک های پوستی همه اینها عوارض جبران ناپذیر استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی غیر استاندارد و تقلبی است . بسیاری از لوازم آرایشی هایی که در بازار به فروش میرسد به صورت قاچاق وارد کشور می شوند و دارای پروانه بهداشتی نیستند و با قیمتی بسیار اندک و پایین فروخته می شود . باید توجه داشته باشید که در زمان خرید لوازم آرایشی حتما از داروخانه های معتبر کشور این نوع کالاها را تهیه کرده و از خرید این نوع محصولات از دستفروشها و دوره گردها جدا خوداری کنید چرا که مضرات استفاده از لوازم آرایشهای فاقد پروانه بهداشتی بسیار زیاد و خطرناک می باشد .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری