• چه زمان هایی رنگ کردن مو ممنوع است؟

  خیلی از خانوم های و اقایان بعد از سفید شدن نوی سر خود شروع به رنگ کردن ان میکنند تا رنگ سفیدی موی سر را ازبین ببرند, تاحالا اط خود پرسیدید تا کی میتوان موهای خود را رنگ کزد و از چه زمانی دیگر نباید به موهای خود رنگ زد و دلیل ان چیست?دراین مطلب نگاهی به خطرات و عوارض رنگ کردن نو در زمان هایی مشخص میکنیم امیدواریم دراین مطلب به شما عزیزان اطلاعات کافی راجب رنگ کردن مو داده باشیم با ما درادامه مطلب همراه باشید.

 • درمان حلقه های تیره دور چشم با دانه های قهوه

  آیا دور چشمتان حلقه های تیره دارید? آیا میخواهید حلقه های تیره دور چشم از بین بروند? آیا میخواهید زیبا تر و جوان تر به نظر برسید? آیا دوس دارید پوستی جوان و تازه داشته باشید? آیا به دنبال راه حل هایی برای درمان حلقه های تیره دور چشم میگردین? با ما دراین مطلب همراه باشید تا شمارا با بهترن درمان حلقه های تیره دور چشم اشنا کنیم.درمان حلقه های تیره دور چشمتان با دانه های قهوه را در ادامه این مطلب بخوانید

 • با ساخت سه ماسک خانگی پوستی شفاف و زیبا داشته باشید!

  آیا از پوست خشک خود رنج میبرید? آیا پوستی شفاف و زیبا میخواهید? آیا بلدنیستید ماسک خانگی درست کنید? آیا از ماسک های شیمایی و دروغین خسته شده اید? آیا از پوست کدر و خشک خود خسته شده اید. با ما دراین مطلب همراه باشید تا شمارا با با سه نوع ماسک خانگی آشنا کنیم تا با درست کردن این ماسک ها به پوستی شفاف ک لطیف دست پیدا کنید و از شکر دونه های سر سیاه و جوش ها در پوست خود خلاص شوید.درادامه مطلب با ما همراه شوید.

 • خداحافظی با پوست خشک و روش هایی برای داشتن پوستی نرم و لطیف و شاداب

  آیا دوست دارید پوستی نرم و لطیف داشته باشید? آیا از پوست خشک خود خسته شدید? آیا انواع راه ها را برای نرم کردن پوست خشک خود امتحان کردید? ما در این مطلب به شما کمک میکنیم تا از شر پوست خشک خود خلاص شده و پوستی نرم و لطیف داشته باشید. کافیست شما در روز چند دقیقه وقت برای پوست خود صرف کنید تا پوستی نرم و لطیف و شاداب داشته باشید.در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با پوستی نرم و لطیف اشنا کنیم و از شر پوست خشک خود خلاص شوید.

 • مژه مصنوعی و خطرات آن

  همگی خانوم ها برای زیبایی درمجالس و عروسی ها و نامزدی ها و جشن ها آرایش میکنند یکی از نقاطی درصورت زیاد به چشم میاد و خانم ها روی اون نقطه از صورت تاکید بسیار دارند مژه چشم میباشد که اکثرخانم ها از مژه مصنوعی استفاده میکنند که عملا استفاده از آن ها مشکلی ندارد ولی برای مدت طولانی باعث خطراتی میشود ک در ادامه این مطلب به آن میپردازیم.با ما همراه باسید تا شمارا با خطرات استفاده از مژه مصنوعی اشنا کنیم.

 • ساخت رژ لب در خانه

  همان طور که می دانید رژلب یکی از وسایل پرفروش و مسبتا گران در لوازم آرایشی می باشد و به دلیل استفاده زیاد این محصول در بین خانوم ها خیلی از فروشندگان روی به فروش لوازم بی کیفیت و ارزان می کنند که ب هشدت برای پوشت ضرر دارد همانطور که می دانید رژ لب از مواد شیمیایی تشکیل شده است که اگر محلولات ان درست نباشد می تواند به پوست ضربه زیادی بزند تازه راه مناسبی برای ورود مواد به بدن از لب ها و دهان است

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری