• 4 روش برای چهره آراسته مردان

  مردان راحت تر از زنان میتوانند به خود برسند مردان احتیاجی به صرف زمان برای آرایش کردن یا فر موهایشان ندارند نیاز روزانه مردان به حفظ ظاهر به اندازه خانوم ها نیست بعضی از اقایون حتی صرف زمان کم هم برای ارسته شدنشان سخت است و در طول روز وقت چندانی را برای این کار اختصاص نمیدهند!!! چهار نکته در این مطلب میپردازیم که نه وقت گیر است و نه سخت ولی اگه به طور منظم انجام دهید همیشه ظاهر مناسبی خواهید داشت ان هم با کمترین زمان و تلاش!

 • چه ویتامین هایی پوست را روشن و زیبا نگه می دارند؟

  چه کنیم پوستی روشن و زیبا داشته باشیم؟ پوست صورت ما از همه قسمت های بدن مهم تر و حساس تر می باشد که د رمورد زیبایی هم اهمیت بسیار قابل توجهی دارد. پوست صورت شامل گونه ها،پیشانی،اطراف چشم و پلک ها،اطراف دهان،بینی و گوش ها است.در این قسمت ها ممکن است پوست چرب شوند.باید بیشتر مراقب پوست خود باشیم.کمتر از داروهای شیمیایی استفاده کنیم.تغذیه سالم و درست داشته باشیم.همواره آرامش خود را حفظ کنیم و بدون استرس زندگی کنیم.

 • بهتری مدل ناخن و متناسب با دستهایمان را چگونه بفهمیم

  حتما شما هم متوجه شده اید ناخن های بلند دستانتان را زیبا تر جلوه میدهد اما شاید دقت نکرده باشید که هر مدل ناخنی به دستانتان نمی آید در هنگام مانیکور کردن بهتر است مدل ناخن خود را مد نظر قرار بدهید همانطور که طرخ ناخن و رنگ برایتان اهمیت دارد، برای جذابیت بیشتر باید فرم ناخن هایتان نیز متناب با انگشتانتان باشد تا جذابیت دستانتان بیشتر شود حال چگونه بفهمید بهترین مدل برای انگشتانتان کدام است؟! با ما همراه باشید

 • روشهای ازبین بردن چین و چروک پیشانی

  معمولا از سن سی سالگی افراد دچار چین وچروک در صورت در ناحیه پیشانی، چشم، خطوط لبخند، خطوط اخم می شوند، چین و چروک صورت علت های بسیار زیادی دارد ازقبیل: افزایش سن، استرس، خستگی،استعمال دخانیات، افراط و تفریط در خوردن غذا، خواب ناکافی و نامناسب،عوامل ژنتیکی، تغییر ناگهانی آب وهوا و غیره برای از بین بردن چین و چروک پیشانی و دور چشم بهتر است که به موارد زیر عمل کنید تا بعد از مدتی تغییر را در خود احساس کنید.

 • چندین راهکار برای سفیدی دندان

  دلایل مختلفی باعث بوجود آمدن لکه های زرد بر روی دندانهایتان می شود ازقبیل استفاده از دخانیات، روش غلط مسواک زدن و کشیدن نخ دندان، نوشیدن زیاد چای و قهوه، و غیره مراجعه به دندانپزشکی باعث اتلاف وقت و صرف هزینه های بالا می شود ما در اینجا شما را با راهکارهایی سریع و ارزان و البته خانگی بدون استفاده از موادشیمیایی برای سفید کردن دندان ها آشنا میکنیم امیدوارم همیشه لبخندی زیبا و درخشان بر لبان شما باشد.

 • جدیدترین مدل موهای سال 2017

  دراین مطلب به مدل موهای سال 2017 میپردازیم.مدل های جدید مو در سال 2017 به یک رنگ بستگی ندارد و همونطور که در عکس ها میبینید ترکیب دویا سه رنگ به عنوان جدید ترین مدل مو شناخته میشوند.مدل موهای جدید در دنیا عکس. مدل موهای شما بستگی به رنگ مو و صورت شما دارد به طور مثال کسانی که رنگ موهایشان قهوه ای و تیره است نباید رنگ روشن و و بلوند استفاده کنند چون ترکیب بدیس و میتواند رنگ موی شما را خراب کند.اگر ...

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری