• بهترین روش های سریع درمان خانگی جای جوش صورت

  یکی از بزرگترین دغدغه های دختر خانم های که در سن بلوغ هستند، زیبایی صورتشان می باشد که همانطور که می دانید بسیاری از نوجوانان با وارد شدن به دوران بلوغ، جوش های بزرگ و بی ریختی بر روی صورت خود می بینند که در بیشتر مواقع افراد را اعصبانی می کند؛ از این رو تعداد زیادی از این افراد به دنبال درمان سریع این جوش ها و همچنین لکه های ایجاد شده بر روی پوست صورت خود هستند که کم هزینه ترین این روش ها، درمان آن با داروهای گیاهی می باشد که ما در این مقاله سعی کرده ایم بهترین ماسک های خانگی را به شما معرفی کنیم.

 • آموزش نحوه آرایش خط چشم گربه ای زیبا

  مسلماً اولین چیزی که در صورت فرد مقابل توجه انسان را جلب میکند چشم ها هستند که می توانند تاثیری فوق العاده بر روی فرد بگذارند بنابراین از دیر باز، همواره به آرایش چشم و انواع خط چشم توجه ویژه ای شده است. بدون شک در یک کار زیبا، نحوه آرایش چشم ها حرف اول را خواهد زد و از قدیم فراگیری و آموزش انواع مختلف خط چشم و زیبایی چشم مورد توجه بوده و هست. با ما همراه باشید تا در ادامه به آموزش نحوه آرایش خط چشم گربه ای فوق العاده زیبا پرداخته و چند نمونه عکس هم برای درک بهتر کار مشاهده نمایید. همواره استفاده از مواد آرایشی سالم و معتبر برای انجام کار توصیه می شود و مخصوصاً در رابطه با چشم ها این حساسیت، دو چندان خواهد بود.

 • ماسک مو

  نرم کردن و رفع خشکی مو در منزل با استفاده از روغن زیتون و کره تنها در 15 دقیقه چطور موهایمان را در منزل کراتینه کنیم و از خشکی و شکنندگی مو ها جلوگیری کنیم ابریشمی کردن موها درمنزل ماسک موی نرم کننده از موهای وز و خشک خود خسته شده اید آیا دوست دارید کراتینه کنید اما از عوارض آن نگرانید صاف و ابریشمی کردن موها در چند دقیقه موثرترین ماسک مو برای موهای وز و خشک و شکننده استفاده از عسل و گلیسرین و روغن زیتون برای موها در کمترین زمان ممکن موهایتان را درخشان و ابریشمی کنید بدون استفاده از مواد شیمیایی درمان خانگی موهای خشک و وز و شکننده

 • عوارض استفاده از لوازم آرایش فاقد کیفیت

  حساسیت پوستی , ریزش شدید مو , صدمات جبران ناپذیر کبدی,آکنه,جوشهای سر سیاه ,و ایجاد لک های پوستی همه اینها عوارض جبران ناپذیر استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی غیر استاندارد و تقلبی است . بسیاری از لوازم آرایشی هایی که در بازار به فروش میرسد به صورت قاچاق وارد کشور می شوند و دارای پروانه بهداشتی نیستند و با قیمتی بسیار اندک و پایین فروخته می شود . باید توجه داشته باشید که در زمان خرید لوازم آرایشی حتما از داروخانه های معتبر کشور این نوع کالاها را تهیه کرده و از خرید این نوع محصولات از دستفروشها و دوره گردها جدا خوداری کنید چرا که مضرات استفاده از لوازم آرایشهای فاقد پروانه بهداشتی بسیار زیاد و خطرناک می باشد .

 • چگونه ابروهای خود را رنگ کنیم ؟

  همه فکر می کنند که رنگ کردن ابروها خیلی آسان است لی این را بدانید که نکته های ریزی در آن وجود دارد که اگر به آنها توجه نکنید ممکن است چهره شما را مصنوعی کند . خیلی ها با رنگ کردن ابرو موافق نیستند و مداد را ترجیح می دهند . همان طور که می دانید رنگ کردن دردسرهایی هم دارد و این باعث شده که کمتر به سراغ آن بروند . ولی اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که رنگ کردن را می پسندید بهتر است نکاتی که در این مطلب آورده شده خوب دقت کنید تا به مشکل برنخورید . در این مطالب آمده که چگونه مناسب با انواع رنگ پوست خود ابرو ها یتان را رنگ کنید .

 • چرا صورتمان جوش میزند ؟

  دلایل زیادی وجود دارد ک باعث میشوند صورت جوش بزند و زیبایی صورت را بکاهند . اکثر ماها به دنبال آن هستیم که چگونه جوش های صورت را ک زیبایی صورتمان را کاسته است از بین ببریم و از شرشان تا ابد خلاص شویم . در این مطلب خواهید خواند که دلایل بروز این جوش ها چیست و هر قسمت از صورتمان که جوش میزند نشانه ی چیست و چکار کنیم تا دیگر جوش نزند .

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری