• مواد غذایی مفید برای مو

  مو یکی از ارکان بسیار مهم در زیبایی چهره به شمار می آید.شما اگر در هر سن و سالی باشید در صورت داشتن موهایی سالم وزیبا میتوانید یک چهره جوان و خوشرو داشته باشید.حال این سوال پدید می آید که چطور میتوان از مو ها مراقبت کرد؟مسئله اول رسیدگی بهداشتی به موها است و مسئله دوم تغذیه سالم و مفید داشتن است.چه مواد غذایی میتواند به رشد و سلامت وزیبایی موهای ما کمک کند؟امروز ما مواد غذایی رو به شما معرفی میکنیم که با استفاده از آن ها میتوانید به زیبایی و سلامت موهایتان کمک نمایید.این مواد غذایی کاملا در دسترس هستند و میتوانید به راحتی آن ها را تهیه کنید.ناگفته نماند که رسیدگی بهداشتی به موها هم میتواند تاثیر بسیار زیادی در زیبایی موها داشته باشد

 • چگونه فردی جذاب باشیم؟

  همه ما دوست داریم که در نگاه دیگران جذاب و دوست داشتنی باشیم اما این کار چگونه ممکن است؟ مطمئنا تغییر دادن رفتارها و عادات کار ساده ای نیست اما برخی از کارها هستند که شما به سادگی می توانید انجام دهید تا چهره ای دوست داشتنی تر از قبل در نظر دیگران داشته باشید. اولین چیزی که دیگران در نگاه شما جستجو می کنند، حس اعتماد است. ما نمی توانیم افرادی را که به آنها اعتماد نداریم، دوست داشته باشیم. ما به طور ناخوداگاه به دنبال راهی برای اعتماد و تکیه کردن به دیگران هستیم اما این احساس را چگونه در دیدار اول به طرف مقابل مان انتقال دهیم. اگر نمی دانید که چگونه این کارها را انجام دهید، ما به شما نکاتی را یادآور می شویم که با رعایت آنها در جمع محبوب تر از قبل خواهید درخشید.

 • ماسک های طبیعی و تاثیر آنها بر روی پوست

  پوست یکی از مهمترین قسمت های بدن انسان است و جز حساس ترین اجزا نیز به شمار میرود همانطور که میدانید با گرم شدن هوا تاثیر آنرا روی پوست خود احساس میکنید و بالعکس.علاوه بر نقش های محافظتی و دفاعی پوست بر بدن و...پوست بسیار زیبا است و خود نعمتی تمام عیار به حساب می آید اما در زندگی روزمره مخصوصا در شهرهای بزرگ با آلودگی های فراوان این هدیه خداوندی لطمه دار میشود و باعث خراش ها آسیبها خراشیدگیها و...میگردد یکی از راه هایی که میتوان از این قبیل مشکلات پیشگیری و یا آنها را برطرف کرد استفاده از ماسک هاست انهم نه ماسک های شیمیایی بلکه ماسک های طبیعی که برای درست کردن آن وقت زیادی نمیخواهد و معمولا در دسترس میباشند در ادامه توضیحات لازم ارائه شده است.

 • چگونه میتوانیم قدی بلند داشته باشیم؟

  موضوعی بسیاری از افراد به خصوص افراد کوتاه قد آنرا دنبال میکنند افزایش قد است هر فرد در طی دوران مختلف کودکی نوجوانی و جوانی به طور طبیعی رشد میکند البته رشد از نظر قدی منظور است ،اما گاهی اوقات به علت بعضی بی توجهی ها و رعایت نکردن برخی مسایل این رشدها دیگر طبیعی نیست که دلایل مختلفی دارد در این پست سعی کرده ایم هرچند کوتاه اما درست و صحیح این موضوع را برسی و خدمت دوستان تقدیم کنیم. نکات مختلفی از جمله ورزش و تحرک مواد غذایی املاح و مواد معدنی و...صحبت شده است در ضمن اطلاعاتی درمورد هورمونها و سوخت و ساز بدن و ...ارائه شده است.همچنین تاثیر قد بر روی زندگی فردی و اجتماعی و نحوه وراثت که باعث بلندقد یا کوتاه قد شدن نیز است مورد مطالعه قرار گرفته است امیدوارم از این مطلب لذت ببرید.

 • درمان جوش صورت و علت به وجود آمدن

  امروز میخواهیم در مورد جوش ها صورت که برای بسیاری از نوجوانان و جوانان حتی وحشتناک به حساب می آید با هم صحبت کنیم. جوشها در سن های گوناگون از نوزادی گرفته تا جوانی و پیری در بین آقایان و خانم ها وجود دارد و علت ها و دلایل مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها میپردازیم. یکی از انواع جوشها جوش جوانه یا غریور جوانی یا همان آکنه است که معمولا بعد از رسیدن به سن بلوغ و ترشح هورمونها به وجود می آید که باعث زدن جوشهایی در صورت میشود که گاها نگرانی های شدیدی برای فرزند و خانواده به وجود می آورد و باعث لطمه زدن به زیبایی میگردد و بعضی وقت ها آنقدر شدید میشود که صورت فرد به طور کامل در جوش غرق میشود ما در اینجا و در این پست به علتها و درمان جوش های صورت پرداخته ایم تا با اقداماتی از شدت آنها بکاهیم.

 • با رعایت این توصیه ها بلند قد به نظر برسید(3)

  علاوه بر خانم ها که به قد بلند علاقه دارند، مردها نیز نسبت به قد خود توجهی خاص دارند. معمولاً بلند قامتی مردان یکی از مولفه های زیبایی و تناسب قامت آن ها تلقی می شود. همین امر باعث می شود تا خصوصاً مردانی که قد چندان بلند و متناسبی ندارند به عواملی توجه کنند که می تواند قد و قامت آن ها را در نظر دیگران بلندتر از حد معمول نشان بدهد. همده این عوامل مربوط به نوع پوشش و رعایت بعضی از جزئیات در حیطه پوشیدن لباس می باشد.

عضویت در سایت
ورود به حساب کاربری